Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

pred 4 urami, Kugelschreiber pravi:

Ja, čist suvereno streže pohajače. Ce hoces bistveno bolsi motor, je treba kar precej vec odkartat. Ce kupis nekaj 2010 letnik,  nisi naredil dosti. Ce hoces modern flagship si pa ob 15k za rabljenga. Meni je to prevec. Premal zasluzim. 

Kak stelvio bi bil kar dober nadomestek 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
49 minutes ago, ProdriveR said:

Kak stelvio bi bil kar dober nadomestek 🙂

Tanov? a nima jako podobnih oči kot star Capo? V živo ga nisem še videl, po slikah pa se mi zdita en mal v sorodu. Al je spet 15k, ne znam zmetat na kup, bank pa ne sprašujem, če se ne gre za cegle in strešnike. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ProdriveR pravi:

Kak stelvio bi bil kar dober nadomestek 🙂

Imel možnost ga voziti  in kar nekaj  h lušten motor

lepo vleče že od nizkimi obrati naprej brez cukanja  edino ko daš v prvo mal poč saj tak občutek  precej lažji od capota  saj, ko ga obračaš na mestu res se lepo pelje čez ovinke sedež  trši noge taman za mojih 186 cm  vetrna zaščita mi manka kakšnih 5-8cm občutek sem imel, da se je lepše šalta v programu šport  zavore grabijo in motor se ne posede ravno prav ja zvok motorja ta pa res lepo prede.

Da bi šel na daljšo pot pa mislim capo bolj prijazen.

Z zadnji kufrom  cevno zaščito in nekaj drobnarije 16500. 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Moj jih ima 

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Ekspertna komisija na Avtokrki jo je požegnala za še eno leto uporabe.  Letos je bila potratna. Ketnset (240€) in prednji diski s ploscicami (480€).  Stevc ze skoraj dva meseca kaze 99700km. 

F40B66EE-3B20-4910-BCB1-87F0CDA65C67.jpeg

Moj jih ima 125000 tkm. do zdaj brez večjih problemov razen na začetku znanih problemov z el. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Rdeči said:

Moj jih ima 

Moj jih ima 125000 tkm. do zdaj brez večjih problemov razen na začetku znanih problemov z el. 

Mal premlevam. V leta gre, kilometri se nabirajo, enodnevnih izletov skoraj ne delam več. Če crkne na poti za vikend v paklo, well, prav. 0802864, problem rešen.   Če utihne na kaki furi, gre po zlu kup veselja, časa, načrtovanja in denarja. Se mi zdi, da bom dal preventivno pregledat kablovje, menjal stator, regler in bencinsko pumpo. Pa drgnil dokler volja ne mine. @Zok tega še ne ve. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Mal premlevam. V leta gre, kilometri se nabirajo, enodnevnih izletov skoraj ne delam več. Če crkne na poti za vikend v paklo, well, prav. 0802864, problem rešen.   Če utihne na kaki furi, gre po zlu kup veselja, časa, načrtovanja in denarja. Se mi zdi, da bom dal preventivno pregledat kablovje, menjal stator, regler in bencinsko pumpo. Pa drgnil dokler volja ne mine. @Zok tega še ne ve. :D

Na tvojem mestu bi samo menjal filter bencina stator pusti, če ti normalno polni preglej vse konektorje tudi v spredaj pri luči regolator menjaj z mosfet. Bencinska pumpa paše od avta tamala dobiš od 20 evr.  Za stator je na trgu veliko kitajcev  ki pa znajo biti slabši.

 

 

20220819_181849.jpg

20220819_073455.jpg

DSCF1321.JPG

20220818_151501.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/16/2024 at 5:41 PM, Kugelschreiber said:

@Zok tega še ne ve. :D

Jaz mu sploh ne bi povedal.😇

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 8/16/2024 at 7:48 PM, Rdeči said:

Na tvojem mestu bi samo menjal filter bencina stator pusti, če ti normalno polni preglej vse konektorje tudi v spredaj pri luči regolator menjaj z mosfet. Bencinska pumpa paše od avta tamala dobiš od 20 evr.  Za stator je na trgu veliko kitajcev  ki pa znajo biti slabši.

 

 

20220819_181849.jpg

20220819_073455.jpg

DSCF1321.JPG

20220818_151501.jpg

Tega, ne? 

4FAC2D61-0880-4602-BD4D-9DAC873D206A.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Tega, ne? 

4FAC2D61-0880-4602-BD4D-9DAC873D206A.jpeg

ne vem mal sem že pozabil

čeprav mislim, da bi moral biti ok. oblika ni toliko pomembna

meni je uspelo iz de. dobit original mislim okoli 40.evr

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Saj se ne smem pritoževat. Po 95.000+ mojih km me ni na potovanjih niti enkrat zajebala, na 100 km furah po rodni grudi pa me je rada užalostila. Po vrnitvi na B-mašino (moder nakup, no, plave barve je) imam lepe spomine na brutalne pospeške, na luči, ki režejo temo, na udobje sopotnice, na zjebana ušesa od auspuhov (in oznanitve, da prihajam), pa še kaj. Vendar moram postati praktičen hropec s skromno penzijo in nehat divjat.

V glavnem lepi spomini in kakšen hud suffer. Ko zrihtam štrom do pumpe oz. pumpo, ki mi je omogočila spoznati prijazne DARS-ovce z Vranskega, ki so mi (ponovno) čakanje na šlep službo lajšali z družbo in vodo, se bova verjetno v solzah ločila ali razvezala, ali kako se že reče. Upam, da jo bo kdo maral, ker sem vanjo vložil za kakšno dobro FJR dnarja. To ni oglas temveč blues at midnight "You've been a toxic bitch and I was a frightened little boy, I could be rich, but you did take your toll...."

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
11 hours ago, lasagna said:

Saj se ne smem pritoževat. Po 95.000+ mojih km me ni na potovanjih niti enkrat zajebala, na 100 km furah po rodni grudi pa me je rada užalostila. Po vrnitvi na B-mašino (moder nakup, no, plave barve je) imam lepe spomine na brutalne pospeške, na luči, ki režejo temo, na udobje sopotnice, na zjebana ušesa od auspuhov (in oznanitve, da prihajam), pa še kaj. Vendar moram postati praktičen hropec s skromno penzijo in nehat divjat.

V glavnem lepi spomini in kakšen hud suffer. Ko zrihtam štrom do pumpe oz. pumpo, ki mi je omogočila spoznati prijazne DARS-ovce z Vranskega, ki so mi (ponovno) čakanje na šlep službo lajšali z družbo in vodo, se bova verjetno v solzah ločila ali razvezala, ali kako se že reče. Upam, da jo bo kdo maral, ker sem vanjo vložil za kakšno dobro FJR dnarja. To ni oglas temveč blues at midnight "You've been a toxic bitch and I was a frightened little boy, I could be rich, but you did take your toll...."

F650gs? Tastare capice so znale hecat z nekim zalitim/zakitanim kontaktom v rezervarju, ja.  

moja smo zadnje ploscice gloda na konus? Spodaj 3mm zgodaj samo se 1mm 🤷‍♂️

3DB96308-EFAB-4DB0-8F1F-BFD8BDBDA806.jpeg.ede32323855da9e32b069f42a529e205.jpeg5916C4A0-6AB0-4C73-8198-9C95D1810ED5.jpeg.fa0db0003669a154004e7aa3d9c4febc.jpeg
 

Drgac je kr pridna. 101101 in vrti dalje. 
 

 


 

2CF03404-AF13-4F4E-A3C5-7BE16DFB385C.jpeg

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!