Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

to je pa res pocen ... js sm ga gledu za 124 € ...

Še res je jaz sem uspel iti skozi za 83€ par tednov nazaj. Je pa catch... samo L je dobavljiv... (kar je meni kot nalašč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelada no name znamke bi ostala cela, tvoja glava v njej pa... :BUA:  Po mnenju genialcev so dobre čelade tiste, ki ostanejo cele ob trku :grrr :grrr

Čelada mora absorbirat energijo prav tako je na avtih (sprednjih nosilcih) narejena harmonika ,da se izrazim po domače ki ob trku absorbira energijo da jo ti ne fašeš notri z vsem šusom. 

 

P.S. pa sej tud gnialcem bo bogoče kdaj kapnilo  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delno off-topic. LIDL pa ima vrhunsko mozzarello! Bi še kaj kupil pri njih ampak so se mi pred kratkim izredno zamerili...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajd lidl hofer celade so tud meni...nesprejemljive. Morda zarad predsodkov? Itak hocemo met glavo v najboljsem moznem piskru. Ze dolgo si nisem kupil poceni celade, je pa u lajfu naneslo tako, da sm 1999ga se mi zdi, z res poceni celado trescil v daewooja. in ga fajn zbil. stiropor potrt, pascek ostal na mestu, glava ista kot pred pokom. Ni cist OK. Pa je bla plasticna agvjka, res ultra osnovna zadeva.

dobre celade se mi zdijo kot dobri cevlji. dost jo nosimo, in pocutje v njeje je zelo pomembno. tisti osnovni namen, zascita, se mi zdi pri vecini celad ze na dokaj visokem nivoju. klap iz hoferja se mi zdi bolsi kot nolanov klap letnik 2000, ce se razumemo. novi so pac ze lazji udobnejsi stabilnejsi....

ce bi se mogu zavalit po tleh, bi se najbol bal poceni rokavic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest, ko sm nazadnje fuknu(upam da res nazadnje), sm mel zelen kombinezon(drgač je bil Ducatijev :kva1: ) mal rebra nalomu, sm biu prava  :krneki:, se že vidi, da mam prakso :kva2:, čelada in rokavice sm šparu, ko nove, nič niso fasal pr koturanju :OK: , enkrat je Kmet2 nekje napisal: "vse je odvisno od sreče", tako da v tem primeru, bi blo lahko tudi oprema iz trgovine vse za 1,99€   :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor nima sreče ima nesrečo ... sam raje uporabljam zaščitno opremo malo bolj priznanih firm in to ne iz Lidla ... za gate je itak vseen .. al iz Lidla al fsrane, strgane ...

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99% je odvisno od sreče, tist 1 procent je pa lahko zelooo velik če imaš napačno opremo. 

Nobena še tako supr duper oprema te ne reši, če te šlepar zgazi ali če priletiš v zid. Dobre rokavice ti pa prihranijo kožo na roki, če drsiš 100m. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler ne fukneš, ne veš, kake sreče si, zato osnovna varnosta oprema naj bo od proizvajalca z renomejem, pa še takrat, če nimaš sreče je lahko z napako :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99% je odvisno od sreče, tist 1 procent je pa lahko zelooo velik če imaš napačno opremo. 

Nobena še tako supr duper oprema te ne reši, če te šlepar zgazi ali če priletiš v zid. Dobre rokavice ti pa prihranijo kožo na roki, če drsiš 100m. 

Ja če se že drsaš 100m je velika vrjetnost da boš srečal šlepar al pa zid  :P razen na pisti tam pa prov pridejo dobre rokavice  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če se že drsaš 100m je velika vrjetnost da boš srečal šlepar al pa zid  :P razen na pisti tam pa prov pridejo dobre rokavice  :OK:

 

Poznam moškega človeka, ki je (po cesti) drsal 100m+, pa ni srečal šleperja, ne zid. Tudi rokavice so mu prav prišle, čeprav ni bil na pisti!

Členki pa so jim  zelo hvaležni . Na račun kvalitetnih rokavic, seveda!

Fantje - NI PRAVIL!!

Je pa nekaj, ki se jima reče; Nesreča, ali Sreča!  :O  :yes:

 

Aja.... pa še tole;

Nabavi kvalitetno motoristično opremo in malo se pomoli bogu!

To je najboljša kombinacija za preživetje. :hmm::book:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam moškega človeka, ki je (po cesti) drsal 100m+, pa ni srečal šleperja, ne zid. Tudi rokavice so mu prav prišle, čeprav ni bil na pisti!

Členki pa so jim  zelo hvaležni . Na račun kvalitetnih rokavic, seveda!

Fantje - NI PRAVIL!!

Je pa nekaj, ki se jima reče; Nesreča, ali Sreča!  :O  :yes:

 

Aja.... pa še tole;

Nabavi kvalitetno motoristično opremo in malo se pomoli bogu!

To je najboljša kombinacija za preživetje. :hmm::book:

Ti jih pa velik poznaš ,pa vsi so meli nevarne situacije,a ne bi rajši mal družbe zamenjal  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam moškega človeka, ki je (po cesti) drsal 100m+, pa ni srečal šleperja, ne zid. Tudi rokavice so mu prav prišle, čeprav ni bil na pisti!

Členki pa so jim  zelo hvaležni . Na račun kvalitetnih rokavic, seveda!

Fantje - NI PRAVIL!!

Je pa nekaj, ki se jima reče; Nesreča, ali Sreča!  :O  :yes:

 

Aja.... pa še tole;

Nabavi kvalitetno motoristično opremo in malo se pomoli bogu!

To je najboljša kombinacija za preživetje. :hmm::book:

Tako je. Kljub dejstvu da sem zaprisežen ateist sem med ćiščenjem motorja našel pod sedežem enega malega angelčka obesek od prejšnjega lastnika. Nisem imel še korajže ga odstranit (in ne bom... v stilu nikad se ne zna...). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. Kljub dejstvu da sem zaprisežen ateist sem med ćiščenjem motorja našel pod sedežem enega malega angelčka obesek od prejšnjega lastnika. Nisem imel še korajže ga odstranit (in ne bom... v stilu nikad se ne zna.. .). :D

vraževerje se temu reče :smoke: , tako kot jest, pr men so bili sami ta rdeči doma :kva2: , vendar take stvari spoštujem, kakor tudi osebe, ki so verne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj tut 3 x plunm, če mi prečka črna mačka, ampak je jeba, k nč pol skozi vizir ne vidm :krneki:

 

 

aja .. Lidl oprema je pljuc :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vraževerje je dobr,prav tako strah ,ker če te ni ničstrah se kej hitr razlepeš.(mam pa tud sam v hiši tretje oko,in visi na istem mestu že 19let)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelade preklopne po 55 evrov, odprte po 35 evrov... No, glava je ena sama. Vsekakor boljše, kot kapa ali nič. Pa za začetek motoriranja, kasneje kupiš kaj kvalitetnejšega. Zna pa biti, da kupim kakšna očala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben za na skuterček je večini važno da ne plačujejo kazen... in bodo šle v prodajo... še posebej v tipičnih družinah kjer so primorani stiskat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevelka ji bo, vsaj moji je. :( Sicer pa ženske mnogo manj rabijo/uničujejo kot mi, tak da lahko kaj dražjega kupiš pri drugih trgovinah, kjer imajo XS dimenzijo. Na babah se ne špara :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevelka ji bo, vsaj moji je. :( Sicer pa ženske mnogo manj rabijo/uničujejo kot mi, tak da lahko kaj dražjega kupiš pri drugih trgovinah, kjer imajo XS dimenzijo. Na babah se ne špara :P

Sej ne moreš,ker ti ne pustijo :kva2:  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!