Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

polnilec pa je v nemčiji SAMO 4€ (3,99), no ja pri nas ga v trenutni ponudbi ni.

ne kupim nobene električne stvari, ki stane 4 evre, kaj šele, da bi to reč potem priklopil na elektriko in pustil samostojno stat nekje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kupim nobene električne stvari, ki stane 4 evre, kaj šele, da bi to reč potem priklopil na elektriko in pustil samostojno stat nekje ...

Kaj pa, če bi etiketo s ceno 4evre zamenjal s tako, da piše 28evrov? Bi bil takoj boljši? Samo res, 4 evre je pa res malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem pa kupo ta polnilec v Lidlu in je v p...mogoče za vzdrževanje za drugo pa...

Mi je motor težko vžgal in dam akumulator na ta polnilec pa pokaže po 1min že polno...spet drug akumulator je polnil in ga ni uspel napolnit dva dni...

Nato pa sem dal moj akumulator na "kvaliteten"polnilec in se je normalno polnil in napolnil.Ta akumulator,ki pa ga je Lidlov polnil dva dni in nič naredil,pa ga je PRAVI polnilec oživel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem pa kupo ta polnilec v Lidlu in je v p...mogoče za vzdrževanje za drugo pa...

Mi je motor težko vžgal in dam akumulator na ta polnilec pa pokaže po 1min že polno...spet drug akumulator je polnil in ga ni uspel napolnit dva dni...

Nato pa sem dal moj akumulator na "kvaliteten"polnilec in se je normalno polnil in napolnil.Ta akumulator,ki pa ga je Lidlov polnil dva dni in nič naredil,pa ga je PRAVI polnilec oživel!

Meni se je aku večkrat totalno spraznil, 1x mi ga ni obudil, po navadi pa je delal OK, pač"lidl" kvaliteta, mam še en Bosch polnilec v rezervi, tako da imam tega več ali manj samo za vzdrževanje akumulatorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zna biti, da grem v nabavo gat in majice. Samo me velikosti malo matrajo. Če sem 176, pa 100 kil (jebiga -pozimi so medvedi tolsti..), -a bo XL ta prava velikost. Ko ne vem, če se da ravno sprobat v trgovini. Mogoče je kdo lani kupoval, pa ve...? :whistle: Ali bi moral XXL vzeti?

en komplet od lidla tuid meni obcasno greje hemeroide; niti ni tako slab. ce je ta isti ne vem.

vzel xl, pri 185cm in 100 kg in imam se nekoliko "lufta" v dolzino nog in rok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en komplet od lidla tuid meni obcasno greje hemeroide; niti ni tako slab. ce je ta isti ne vem.

vzel xl, pri 185cm in 100 kg in imam se nekoliko "lufta" v dolzino nog in rok.

ravno gledam tale underwear iz lidla in po prebranem sodeč bi tole lahko bilo super za pod kombinezon, sploh za poletne dni. Ker opisuješ, da še imaš nekoliko "lufta" me zanime, če ga imaš toliko, da bi bilo bolje vzet eno konf. številko manj(?), sem namreč enakih mer kot ti.

In pa kakšna se ti zdi cena, glede na kaj od drugod(louis/hg) podobne kvalitete? Trenutno imam zadevšno iz louisa iz enega kosa, pa sem dal pred nekaj leti cca 20€, torej čisto osnovna zadeva, ampak kar se vpijanja znoja tiče ni nevem kaj.

lp A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno gledam tale underwear iz lidla in po prebranem sodeč bi tole lahko bilo super za pod kombinezon, sploh za poletne dni. Ker opisuješ, da še imaš nekoliko "lufta" me zanime, če ga imaš toliko, da bi bilo bolje vzet eno konf. številko manj(?), sem namreč enakih mer kot ti.

In pa kakšna se ti zdi cena, glede na kaj od drugod(louis/hg) podobne kvalitete? Trenutno imam zadevšno iz louisa iz enega kosa, pa sem dal pred nekaj leti cca 20€, torej čisto osnovna zadeva, ampak kar se vpijanja znoja tiče ni nevem kaj.

lp A.

jaz mam prejšnji model te lidlove podobleke.... Dela super

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno gledam tale underwear iz lidla in po prebranem sodeč bi tole lahko bilo super za pod kombinezon, sploh za poletne dni. Ker opisuješ, da še imaš nekoliko "lufta" me zanime, če ga imaš toliko, da bi bilo bolje vzet eno konf. številko manj(?), sem namreč enakih mer kot ti.

In pa kakšna se ti zdi cena, glede na kaj od drugod(louis/hg) podobne kvalitete? Trenutno imam zadevšno iz louisa iz enega kosa, pa sem dal pred nekaj leti cca 20€, torej čisto osnovna zadeva, ampak kar se vpijanja znoja tiče ni nevem kaj.

lp A.

eh, za zahtevano ceno nimas kaj razmisljati. vzemi. manjso stevilko zase ne bi vzel, ker je potem v sirino premalo "lufta" (vsaj pri meni, ko sem malo sirsih gabaritov).

za poletje se mi zdi -vsaj moj komplet- pretopel, oz. predobro drzi toploto. za prehodno odbobje -nekje do 13-11°C je ok; pod tem postane meni (pre)hladno, nad 20-23°C je zame prevroce.

sem ga sprobal tudi pri -2 (zjutraj) do 8°C (cez dan) z windstopper in je fantazija. ravno prav zame.

lastim si se craftov dvodelec, oz. dva, en je coolmax, en je termo in sta kvalitetno bistveno druga liga. cenovno zal tudi (v razprodaji komplet € 45.-, normalna cena je za en del ca. € 40.-).

z lidlovim kompletu po enem svicanju smrdim ko dihur, s craftovim ne. kolikor sem se pozanimal je to vzrok materialov. in mene. nekompatibilnost.

lidlov se "lepse" (lazje) oblece in slece, craftov se lepse prilagodi telesu. and that´s it.

osebno mi ni zal ne za lidlov komplet in ne za craftova. vsak ima zame svoj namen. vse tri nosim tudi pozimi v gozd ali na gradbisca. lidla kjer lahko smrdim, craftova kjer je lahko osebna aroma moteca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, učiraj v Lidlu Itl si ogledal ponujen moto ponudbo.

Kupil dežne prevleke za čevlje 7,99€, enake dve leti nazaj v moto trgovini kupil za 30 € ( uf, so me nat... ).

Spodnje motoristično perilo izgleda dobro, ma jo že imam - ne od Lidla.

Rokavice niso ne vem kaj!

lp Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil, XL. Oblečeno izgleda v redu, bomo med uporabo videli. Ob 8:00 pa gužva pred vhodom...kot v Jugi, ko je prišel cukr in cikretpapir. Samo smo se pa usuli med stalaže, k sreči je bila večina kupcev penzionistov, so šli na zemljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil, XL. Oblečeno izgleda v redu, bomo med uporabo videli. Ob 8:00 pa gužva pred vhodom...kot v Jugi, ko je prišel cukr in cikretpapir. Samo smo se pa usuli med stalaže, k sreči je bila večina kupcev penzionistov, so šli na zemljo.

Kaj se jim tako mudi, saj bodo še prekmalu pod njo :devil:

(sej vem, ni lepo... ampak si nisem mogel pomagat :yea1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil, XL. Oblečeno izgleda v redu, bomo med uporabo videli. Ob 8:00 pa gužva pred vhodom...kot v Jugi, ko je prišel cukr in cikretpapir. Samo smo se pa usuli med stalaže, k sreči je bila večina kupcev penzionistov, so šli na zemljo.

Jaz sem tudi šel ob 8.00 in je bila gužva penzjonerov, na moto "oddelku" pa skoraj prazno, očitno je blo še nekaj drugega v ponudbi. Škarje za živo mejo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo šel zdaj bo biker švic majco, ampak ne za na motor :D, jo bom imel kar tako mal za na fitnes, malo za na kolo. Material je čisto isti kot pri smučarskih majicah, ki so jih prodajali nekaj mesecev nazaj. Sm že kupil prej smučarsko perilo sem bil res zadovoljen z njim tako, da sem še danes še po to majico.

Ljudje pa grabijo robo kot da je zastonj :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Fantocci, to je tudi meni na pamet prišlo, ko sem jih videl s polnimi vozički (vsak je imel deset vreč gor...).

Je bilo pa zanimivo pogledati, kdo vse jo je ucvrl na moto polico. Vsako pomlad vidiš enih par novih motoristov tam.

Počasi bo dežna oprema, ali kako...? Moram nabaviti ene prevleke za škornje in rokavice.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje. Kako nogavice vedo, da so motoristične? :D

pregrinjalo je okej, pa sm uzel še enga, Nogavice se mi zdijo kočevske, torej so okej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil ob 08.00 v Lidlu in je bla kar gužva okoli teh motorističnih stvari. Nabavil sem pod obleko in nogavice, sprobal in morem reči, da je občutek dober. Na mojih 177 cm in 80 kil paše L ko ulito ...

Zdaj pa se še samo vreme mora skup pobrat, pa da to sprobamo na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem bil danes že pred 8.00 pred Lidlom, ker sem vedel, da se bo folk zagnal kot 100 mater!

Bila je res gužva okrog košar z opremo, tako da ..... vzel sem podobleko, rokavice in ledvični pas.

Doma sem podobleko probal in moram reči, da je kot ulito za mene ....

Prvi vtis je zelo dober, občutek je fenomenalen ... moja žena pa je rekla, da sem Robin Hood. :worship:

Tudi ledvični in rokavice so fenomenalne. Ledvični pas je celo boljši kot moj zdajšnji, ki je bil občutno dražji.

Ne rabite imeti zadržkov zato ker je akcija v Lidlu! Roba je kvalitetna, pa še drago ni, tako da .... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem bil danes že pred 8.00 pred Lidlom, ker sem vedel, da se bo folk zagnal kot 100 mater!

Bila je res gužva okrog košar z opremo, tako da ..... vzel sem podobleko, ....

Lahko še ti poveš svojo višino/težo in katero velikost si vzel (da vemo za primerjavo...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so pa te rokavice kvalitetne. pol pa res ne vem ,kakšne si imel prej :wacko:

Sem tud jaz šel pogledat, pa je roba za en drek.

torba je slabo naštudirana, pa tisti magnetki se mi zdijo prešvoh, odvisno seveda od motorja, men ne paše njena višina, niti zadrge, ter žep ,ki pride spredaj pri števcu :(

podobleko nisem sprobal, ker mi prvi vtis ni dal zanimanja, mogoče se bi celo dobro obnesla...to bodo čez čas znali povedat tisti ,ki so jo nabavli in če bo pohvaljena, jo bom tudi sam kupil,ko bo prodajal hofer čez slab mesec .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene roba ni kaj dosti prepričala. Rokavice, hlače in jakna so mi dale zelo slab vtis, pa jakna niti tako zelo poceni ni. Kakšna Roleffova je precej boljša. za isti denar (ali za manjši, v kakšni akciji).

Vzel pa sem 15l rukzak, zgleda še kar lepo, ima ojačitev zadaj. Na svojem nakedu še za prvo pomoč nimam nikjer prostora, tako da rukzak nujno rabim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste rokavice... Sem kupil lani, pa jih nisem prida nosil, ker so me po kaki uri vožnje začele žuliti med prstoma -izgleda en debel rob šivan. No, letos jih dam gor, pa občutka žuljenja ni bilo več. Izgleda, da so se malo ''ulegle''. Itak jih imam samo za hladno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!