Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Tole me pa nasmeje pri tem oglasu: :kva2:

 

"2 lastnik, poznam prvega lastnika
Akrapoviča ni več, kufra tudi ne. "

 

Naslednja "posodobitev" oglasa bo mogoče v istem stilu:

 

... sedeža ni več, tudi krmilo je šlo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ki ti to vidiš, še meni povej, da bom vedel za vbodoče :blush:

To ve ker ga on  prodaja :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem...oz že kakšno urco več ne, ker sem ravno kupil :)
Ampak po pogovoru s tem prodajalcem, je bilo v 10 minutah več nesoglasij kot pri 30 letnih zakoncih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem...oz že kakšno urco več ne, ker sem ravno kupil :)

Ampak po pogovoru s tem prodajalcem, je bilo v 10 minutah več nesoglasij kot pri 30 letnih zakoncih :D

kdo vlko izbira ponovadi kupi izbirek, pa bom rekel, da je to kr neko pravilo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomagala, ki jih na cesti ne potrebuješ, lahko da se motim, samo težko verjetno, bi ga mogu videt od bliz v živo, čeprav samo na pisti ni mogel narediti vseh kilometrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožen na pisti

 

 

pomagala, ki jih na cesti ne potrebuješ, lahko da se motim, samo težko verjetno, bi ga mogu videt od bliz v živo, čeprav samo na pisti ni mogel narediti vseh kilometrov

 

Ja kaj zdej, a je vožen na pisti al ne? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj zdej, a je vožen na pisti al ne? :?

se sm reku, v živo bi ga mogu videt, na prvo žogo bi rekel da je, kje so pa originalni deli, ostali na Grobniku? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomagala, ki jih na cesti ne potrebuješ, lahko da se motim, samo težko verjetno, bi ga mogu videt od bliz v živo, čeprav samo na pisti ni mogel narediti vseh kilometrov

Ali pa lastnik, ki je zaljubljen v svojo igračko in si rihta motor po svojem filingu. Več možnih vidikov.

Motor je redno servisiran pri Šternu in mi tudi zanj, kot prodajalec garantira. Že to mi veliko pomeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa lastnik, ki je zaljubljen v svojo igračko in si rihta motor po svojem filingu. Več možnih vidikov.

Motor je redno servisiran pri Šternu in mi tudi zanj, kot prodajalec garantira. Že to mi veliko pomeni.

pol si pa zmagal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se sm reku, v živo bi ga mogu videt, na prvo žogo bi rekel da je, kje so pa originalni deli, ostali na Grobniku? :blush:

 

tko na pamet kr neki govort :bum:  :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8025494

 

Ali kdo pozna ta motor?

 

Lp Speed

 

Ojla, če te motor za pisto zanima kontaktiraj uporabnika Bagio (040\229-000), ma doma eno v piko zrihtano cbr 600 rr 2008, slovenska, 14k Km , od tega 12.000 ceste, poliestri, sportne tačke, hitri gas, Leovince avspuh, quickshiffter, nove ploščice, sveže poservisiran, mogoče sem še kaj pozabu. V glavne zelo lep motor, če iščeš kaj takega!! Aja, pa še veš od koga kopuješ  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jest še zmer trdim, da je bil narjen za pisto, če nimam prav, tolk bolš, poliestri pa niso zraven :kmet: ?

Vse original stvari so prilozene, tako da se kar upam da se motis :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!