Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Kaj maš spet komplekse  :kva1:

Eh ne sam razen primorcev so sam še močvirniki hodili žurat v vertigo  :grim  :kva2:    smo bili pa vedno prijazni in smo pomagali ljubljančankam čike pržgat tipi so se pa mogli sami znajt (največkrat neuspešno ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ne sam razen primorcev so sam še močvirniki hodili žurat v vertigo  :grim  :kva2:    smo bili pa vedno prijazni in smo pomagali ljubljančankam čike pržgat tipi so se pa mogli sami znajt (največkrat neuspešno ) :D

čikov niso mogli pržgat, k so prepočas hodili :P hitrej k greš večje je trenje zraka, pri določeni hitrosti se to trenje tolk poveča da se začne telo segrevati in eto, čik se sam pržge.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ne sam razen primorcev so sam še močvirniki hodili žurat v vertigo  :grim  :kva2:    smo bili pa vedno prijazni in smo pomagali ljubljančankam čike pržgat tipi so se pa mogli sami znajt (največkrat neuspešno ) :D

Eh mi smo primorkam vžigali kaj drugega ne čike,vajenc  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh mi smo primorkam vžigali kaj drugega ne čike,vajenc  :D

:lol1:  valam se  :lol1:

 

pust ga, viš da je še dete  :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čikov niso mogli pržgat, k so prepočas hodili :P hitrej k greš večje je trenje zraka, pri določeni hitrosti se to trenje tolk poveča da se začne telo segrevati in eto, čik se sam pržge.

:lol1: :lol1: :lol1:

Bravo!

Skor bi se poscal :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh mi smo primorkam vžigali kaj drugega ne čike,vajenc  :D

zihr ste bili "zlo hitri" da se jim je vžgala :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je bil danes ali pa bo šel jutri na Jadranko, bo pršparal 500Kun.

 

 

Jaz bom prišparu 500 kun, grem jutriiiii!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, zato je v primeru burje v vipavski dolini priporočena hitrost 200km/h...zarad varnosti :P

in fizike, valam se :P :P

 

a ti moram, razložit, kako je z vetrom in burjo, al boš sam mal po netu prebrskal?

 

Nadalje: kazen je bila 500, mogoč so znižali k fajn služijo :D pa tut naprej ni pustil, ampak čez hrib.

 

Ko se že tako napihuješ k kakšna morostarska žaba, pa mi malo razloži, sicer sem imal priložnost živet en čas v tisti pozabljeni in zapuščeni dolini, sicer ne v znameniti Wajdušni ampak v Vipavi, morda bom kaj novega izvedu o pojavu, ko parkrat na leto malo pihne okrog vogalov (160+) ?

Tudi pri njih je uzakonjena polovička, ponavadi prijazno sami ponudijo to možnost.

Popravljeno . Popravil Vezalka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj k se žaba napihuje, prej jo odpihne :P fizika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam nestabilno vreme kaže v drugem tednu, nek ciklon ga serje na sredozemskim morjem... Pa ravno planiramo trip po jugi začenši z Jadranko  :jezen

Popravljeno . Popravil u-r-o-s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam nestabilno vreme kaže v drugem tednu, nek ciklon ga serje na sredozemskim morjem... Pa ravno planiramo trip po jugi začenši z Jadranko  :jezen

Za prave bikerje pa res vreme ni problem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bila Jadranka normalno prevozna. Pred Senjem je sicer malo pihalo, vendar od Senja naprej pa popolnoma nič. Večji problem so bili usekani nemški in italijanski turisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prave bikerje pa res vreme ni problem!

niti burja...sam dovolj hitro moraš vozit :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako kaj kaže za vikend????

... super ... :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števc mi laže!

če je 500 polovička pol si zelo hiter! Pri meni ne laže, če te posnamejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste k vas burja preseneti na jadranki,pridte trenirat na Ajdovsko,dns bi bil kar kvaliteten trening  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Na Masleničkem mostu so se šli Bungee jumping, zanimivo! Tip spodaj na čolnu je "čakal" za vsak slučaj, če bi šlo kaj narobe.attachicon.gifDSC_0020.JPG

 

Tip spodaj ne čaka, če gre kaj narobe, ampak na koncu pobere v čoln tiste, ki so skočili, saj jih ne povlečejo nazaj gor na most!

 

post-35672-0-20144500-1432210943_thumb.jpg

post-35672-0-38078100-1432211017_thumb.jpg

post-35672-0-84140300-1432211184_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!