Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

...pa ene šest granitnih kock si dej v žep, da te burja ne odnese...  :P

nepanebom :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moguće tole:

Stanje na cestama

pa še tole, da veš kdaj bo ponehalo in po posameznih krajih:

meteo hr

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mogoče bi admin lahko teh nekaj linkov o vremenu in prevoznosti ceste dal v čisto prvi post v tej temi...al pa mogoče, da se ta link pojavi kot "glava ali noga" v vsakem postu na temo Jadranska magistrala....al pa mogoče ob naslovu...

... sej pravim... kot ideja... ne vem kako je pa to možno izvesti..   :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mogoče bi admin lahko teh nekaj linkov o vremenu in prevoznosti ceste dal v čisto prvi post v tej temi...al pa mogoče, da se ta link pojavi kot "glava ali noga" v vsakem postu na temo Jadranska magistrala....al pa mogoče ob naslovu...

... sej pravim... kot ideja... ne vem kako je pa to možno izvesti..   :D

Pa dnevni meni iz Dinkovega menija kaj je za malco se lahko doda kr zdraven meteo linka:book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dinko bo kmal zaprl, pol bo na meniju točno ništa :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Udbini , nasproti tovarne kjer delajo pelete je pocen gostilna kjer za malo para dober ješ, to pravm ko bo Dinko zapru greste lahk tja jest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vremenarjih na HTV se bo burja pod Velebitom umirila v petek (?)/soboto dopoldne. V nedeljo bo skoraj bonaca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prognoza za Jadran za konec tedna. Bo kdo v nedeljo zavil do Paklenice na kake ribice?

vremehr.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo šibam po jadranki

Če bo Jadranka zaprta pri Senju vem kje se gre na Gospič kaj pa če je zaprto že pri Novem Vinodolskem :?

No lahko tudi obe varianti :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burja je zelo močna že skoraj od Bakarca zaprta cesta..:cry:...gremo po notranjosti ,en vetrček nas pa res ne ustavi ,kvečjemu odpihne :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

V soboto in nedeljo šibam po jadranki

Če bo Jadranka zaprta pri Senju vem kje se gre na Gospič kaj pa če je zaprto že pri Novem Vinodolskem :?

No lahko tudi obe varianti :book:

V Senju greš levo v hrib, piše tabla , namesto iz krožišča dol ob obali, greš naravnost. Novi vinodolski ponavadi ni zaprt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo šibam po jadranki

Če bo Jadranka zaprta pri Senju vem kje se gre na Gospič kaj pa če je zaprto že pri Novem Vinodolskem :?

No lahko tudi obe varianti :book:

In je zaprta,greš na Metliko,ogulin pa proti Gračac .....po notranjosti ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In je zaprta,greš na Metliko,ogulin pa proti Gračac .....po notranjosti ....

Tako je, če kaže na huronsko burjo in zaprte ceste, sploh ne hodiš na jadranko, ampak moraš po notranjosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In je zaprta,greš na Metliko,ogulin pa proti Gračac .....po notranjosti ....

Gracac plitviska jezera. Ja, tole je super pot ce je toplo. ampak konc oktobra?  Tam je vsaj 10C manj kot v Senju, pa ze na obali jih nit blizu 20.....jebes jeza se mi zdi. 

 

U glavnem, ucer je zarad burje desant na Paklenico bedno propadu. Ce se doma vse dobro iztece, morda cez vikend se enkat poskusim.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Tako je, če kaže na huronsko burjo in zaprte ceste, sploh ne hodiš na jadranko, ampak moraš po notranjosti.

Pa ne pozabt gretja vklopt :P

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gracac plitviska jezera. Ja, tole je super pot ce je toplo. ampak konc oktobra?  Tam je vsaj 10C manj kot v Senju, pa ze na obali jih nit blizu 20.....jebes jeza se mi zdi. 

 

U glavnem, ucer je zarad burje desant na Paklenico bedno propadu. Ce se doma vse dobro iztece, morda cez vikend se enkat poskusim.  

........mogoče me too

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel danes prišel.............

 

 

Ne vem če si vsi predstavljate kako to piha,moral sem držat motor in sebe pa še sem mel rjavo črtico na gatah ,višje gor ko sem se ustavil za slikat me je sunek podrl na tla z motorjem vred :blush: pa nisem ravno švoh :P

12039108_1626326897626845_75360508779805

 

:Lp bilo :l_01:

 

Dobra oprema vse reši.....resno!

Dobra fotka, pošlji mi original jo malo obdelam, drgač pa vsaj po sliki sodeč bi otrok burje rekel, da so bili šusi burje tudi 120km/h in več...a si kje ulovil podatek koliko je pihalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teli sunki se men zdijo se ksn km vec. vodo dvigne ze bliz obale. clo mozakarja kot je kmet je zamajalo.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!