Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

 

Karambol v tem ovinku. Tudi danes ni šlo brez kreša. Zgledalo je kot čelna v avtobus??!!. Fant živ ampak polomljen.

 

https://www.google.si/maps/@45.0611452,14.8672291,3a,75y,333.81h,72.3t/data=!3m7!1e1!3m5!1sKX07v1h8bOgUOIDyTkhiYg!2e0!6s%2F%2Fgeo1.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DKX07v1h8bOgUOIDyTkhiYg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D177.01349%26pitch%3D0!7i13312!8i6656?hl=sl

V baški buri nas je bilo toliko, kot na plaži na Krvavcu v glavni sezoni. Še sreča, da je prog več in zato nikjer ni drena.

Tale Jadranka se je razvila v glavno zimsko motoristično destinacijo. Srečal sem vse, ki jih poleti sigurno zgrešim.

 

 

 

 

Lepo prazne ceste.

Bil sem prezgodaj v Karlobagu. Ni blo še nobenga tam. Mislim da sem te srečal v Devčič Dragi ob pol treh, ko sem se že vračal. Ne spomnim se več natančno barvnih kombinacij tvojga motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2,6 ni bilo, pa če si štartal opolnoči. 

verjameš al pa ne, 2,6 je blo med Dvorom in Kočevjem k sm se dol pelu, od doma pa štartu ob 7:20

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjameš al pa ne, 2,6 je blo med Dvorom in Kočevjem k sm se dol pelu, od doma pa štartu ob 7:20

Po podatkih je bilo v Šoštanju ob 7h 3 stopinje, v Kočevju ob 9h 7 stopinj. Si bil blizu :)

Kaj hudiča sploh rineš ob tako zgodnjih urah? Saj Jadranka ne bo ušla.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjameš al pa ne tvoj problem ;). Zakaj tako zgodaj ... da se probam vračat vsaj ob mraku, če že ne po svetlem, no danes je bilo žar kar fajn mračno ob 18:30 :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2,6 ni bilo, pa če si štartal opolnoči. 

Tale t' novi nima temperatur metra, je pa zamakal kot je Danilo napisu. Sm se pa danes ze vozu po snegu :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale t' novi nima temperatur metra, je pa zamakal kot je Danilo napisu. Sm se pa danes ze vozu po snegu :-)

Na, da greš na Jadranko iskati sneg, pa še ne! Ali imaš rdečega t' novga? En tak je šel skozi Karlobag.

Verjameš al pa ne tvoj problem ;). Zakaj tako zgodaj ... da se probam vračat vsaj ob mraku, če že ne po svetlem, no danes je bilo žar kar fajn mračno ob 18:30 :).

Verjamem, da Japoncu termometer laže za 0,4 stopinje.

Evo, jaz sem štartal ob 10:40 po 12 stopinjah in se vrnil ob 20h, koliko je bilo ne vem, ker nimam termometra. Najbrž nisem dovolj doplačal, še malo pa bo pri Nemcih treba doplačati tudi za gume na feltnah..:)

Od Postojne sem šel po AC, ker ponoči ni nek užitek skozi gozdove, sploh če si prej užival na Jadranki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, da greš na Jadranko iskati s:-)neg, pa še ne! Ali imaš rdečega t' novga? En tak je šel skozi Karlobag.

 

Ne, modro belega. Sm v Gospicu v vaskem bifeju kjer se dogaja domorodcem. Staropramen po 12 kn. Jutr pa dalje. Popoldne zagamo iz Paklenice. Fotke bodo in to mega!

Zdle pa muzika lokalna v zivo  

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mi rata zmontiram trenutno zvocno vzdusje med fotke. Ambienta zal ni mozno. Sem pa v nabito polnemu lokalu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mi rata zmontiram trenutno zvocno vzdusje med fotke. Ambienta zal ni mozno. Sem pa v nabito polnemu lokalu ...

Najbrž tudi zakajenem in razmerje je 10 buzdovanov na 1 kosmato :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držalo. Vas je bilo toliko na belih GSA, kot bi jih zastonj delili. Nasploh izgleda, da pozimi evropski motorji po številčnosti prevladujejo: BMWji, KTMi, Aprilije, Guzziji, potem daleč zadaj capljajo Japonci. Najbrž so povečini že konzervirani.

Moja japonska ropotulja še ni konzervirana :ras: Mislim, da sem nekje po poti vidal nekaj podobnega tvojemu bimerju parkiranega... nekje.

 

Mi je uspelo najti Dinkota in lignje. Dobil gratis kofe. Za Baško buro pa je časa zmanjkalo.

 IMG_20151024_142317.thumb.jpg.2b3830186992a97026d50a7c78c7a0f0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2,6 ni bilo, pa če si štartal opolnoči. 

Eni japonci so se danes ob 11 ponoči še vozili. Relacija Podčetrtek- Wajdušna...jadranka je pozimi sam za pussije. Na ridah je bilo okol 4C, vročina :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom dal Radio Aktual in poslušal iste komade kot ti!

Po koliko so kaj sobe v Gospiču?

Jest sem plačal 140 kn za prenočišče - "Feniks" zraven glavne avtobusne postaje. Za dva misl'm da pride 200 kn. Imajo veliko garažo za motorje. Sobe so čiste, oprema je basic, spodaj v bifeju pa šundr do 1-ih. Moteč je tudi zvočni signal za slepe. Brni full na glas in to celo noč. Na srečo sem sabo vzel silikonske čepe in tako rešil problem. Je pa v bližini hotel Ana kateri zgleda zelo nobel. Ima odlično restavracijo. Za veliko porcijo mešanga z žara s prilogo, solata + 3x Karlovačko je bilo 100 kn. Parkirišče ima samo zunaj. Garaže nisem videl nobene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkraten dan. Do Dinkota na brancina. Hvala celjanoma za družbo. Zdi se mi, da sem srečal nekaj znanih motorjev.

Fočk u Senju 2x

IMG_2910.thumb.JPG.f88738a41165950c8d7ed3ff1a78f8cb.JPG

Ena v akciji. Sam ni mi ratal polagat ovink, slikat in zumirat hkrati, da nebi sebe nazumiral u kakšno škalo.

IMG_2908.thumb.JPG.3a59a9c86e2edf92df6f2d1952927285.JPG

hvala tut tep za družbo 

l.p. boris celje

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj vtis o Jadranki preko vikenda...za konec oktobra je bilo...kičasto!!! Prilagam pa le eno iz Splita, ostale ste že drugi objavili, pa še lepše so kot moje...

SAM_2781.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje preverjate prevoznost cest oz. predvsem informacije o morebitnih zaporah preden se odpravite na pot? Hak? Se kaksna koristna stran?

če gledaš Hak za vikend boš verjetno kar doma ostal!  Ker v soboto zjutraj je bila bonaca na njihovi strani pa še kar zapora za II kategorijo in tudi policaji niso nič težili.

Najbolje iti pogledat in če je zaprto udariti novo traso do cilja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje preverjate prevoznost cest oz. predvsem informacije o morebitnih zaporah preden se odpravite na pot? Hak? Se kaksna koristna stran?

Prebrskaj par strani nazaj. Forumaš Dami34  je dal nekaj uporabnih linkov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Frips



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!