Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ob 18. 3. 2016 at 21:35, UnionJack pravi:

dons je do srede popoldneva jadranka samevala.... popoldne pa jo je horda vikendašou napadla s severa. sam qurc k sva ji že midva akrapoviča spucala ud uzad :) 

koga smo srečal/mahal na Buri u Karlobagu?

turiranje je blo, do roba, kar je razvidno iz priloženega :) ampak sm meu preveč dol obrneno jebeno kamero za dober pogled... pa še ustaut se ni hotla nakonc.... te wifi kontrole.... ampak mi je pa usaj tle gor ratal spraut samo z ipadom. jej zame :) 

 

....naslednič montiram nekam nižje!

Uporabljaš GoPro Hero 3 in 64 Gb kartico?

Če jo, jo zamenjaj za 32 Gb pa ne bo več problemov ;) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, UnionJack pravi:

aja, pa novost je tole, ko že omenjaš kazni, policaji v kahlobagu so nabavli še en avto. zdaj ma flota 3 karavane. seprav če kšn manka je nekje u zasedi :) 

Saj smo ga mi kupili!  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lipstick ... lahko prosim točni lokaciji une zapuščene bajte pa kapelce, tenks :)

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, HyperJack pravi:

Ma v soboto je blo tko kičasto...40 km... sicer z biciklom. Ampak ok. skrbim za kondicijo, da bom lahko GS.a na mestu premikal :D

20160319102915.jpg

Fajn treniraj, v soboto se mi je GSA zakopal s prvim kolesom do osi, zadaj je nasedel s kardanom na pesek, 55 minutni trening kako izkopat kolos iz peska ????? rešitev, potrebno ga je vržt na cilindr in ga toliko časa guncat in ulečt za balanco, da pogledajo kolesa ven, potem pa ga je potrebno še dvignit, neprecenljiva izkušnja, črtica na gatah zagotovljena, če se izmažeš brez pruha še toliko bolje.

pred 6 urami, skalaprava pravi:

Lipstick, se mi je zdelo, da si ti v soboto vozil za mano v rumeni vetrovki od počivališča za Karlobagom pa do Lukovega Šugarja, kjer sem jaz potem obrnil nazaj. Včeraj sva se pa na Dvoru srečala.....očitno me zasleduješ :jezik:

Bil, kriv, nikogar ne zasledujem, pozdravim pa vsakogar, če le nisem preveč zaposlen z upravljanjem Bavarske letalonosilke :mad:.

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dvemi leti,lant tudi....letos pa še ne ,mesijo pa divjaka Gsfx750:Psam za njim strogo po omejitvah :D

1531618_1412163355709868_1113077341_n.jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 3. 2016 at 19:07, gsxf750 pravi:

pogrešan pa je Landrover (ta dolgi, v policijskih barvah)

 

pred 49 minutami, Kmet2 pravi:

Pred dvemi leti,lant tudi....letos pa še ne ,mesijo pa divjaka Gsfx750:Psam za njim strogo po omejitvah :D

1531618_1412163355709868_1113077341_n.jp

zdej mi je jasno, zakaj ga je gsxf750 "pogrešal":lol1:

tole ni najbolš, da se jim buđet polni:mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina ravnina na kateri je omejitev 70km/h pa se še niste naučil :slap: ?

Ok so še dve pasti kjer so ponavadi "kunolovci" tam vključiš tempomat in prišparaš za :kava:, :beer2: in gurman2.gif ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MiNa pravi:

Edina ravnina na kateri je omejitev 70km/h pa se še niste naučil :slap: ?

Ok so še dve pasti kjer so ponavadi "kunolovci" tam vključiš tempomat in prišparaš za :kava:, :beer2: in gurman2.gif ....

Včasih smo mal razigrani pa pozabimo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MiNa pravi:

Edina ravnina na kateri je omejitev 70km/h pa se še niste naučil :slap: ?

Ok so še dve pasti kjer so ponavadi "kunolovci" tam vključiš tempomat in prišparaš za :kava:, :beer2: in gurman2.gif ....

Smo, samo je krvni sladkor padu, pa se alarm na situacijo ni sprožu. :slap:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, solorider pravi:

ampak pred ravnino je en zelo lep desni ovinek  in ga je nemogoče 70km prefurat

He he. Jaz sem tam vedno peljem po omejitvi. Pa se občasno najde kak optimist... ki ga takoj za ovinkom vlovi radar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, jskrablin pravi:

He he. Jaz sem tam vedno peljem po omejitvi. Pa se občasno najde kak optimist... ki ga takoj za ovinkom vlovi radar.

ja, ker imajo tistega na stojalu in začne takoj snemati, ko prekoračiš hitrost :) pa gre 25€ do 100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbog orkanskog vjetra za sav promet zatvoreni su:
  • autocesta A1 između čvorova Sveti Rok i Posedarje (obilazak je državnim cestama, osim za kamione s prikolicama i tegljače s poluprikolicama, preko Gračaca, Obrovca i Karina-DC50 i DC27);
  • dionica Jadranske magistrale DC8 Novi Vinodolski-Sveta Marija Magdalena;
  • državna cesta DC54 Maslenica-Zaton Obrovački,
  • Paški most i
  • DC218 Dobroselo-Mazin-Bruvno (snježna vijavica).
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, solorider pravi:

ja, ker imajo tistega na stojalu in začne takoj snemati, ko prekoračiš hitrost :) pa gre 25€ do 100km

Ta vrag na stojalu takoj izmeri in zapiše v notebook (v kufru na tleh).

Izjava lokalnih menjalničarjev (kune za eure) nekaj hiš naprej:

"stariji ili mlađi policajci? Stariji, hm, radar na stativu: u tom slučaju ništa ne može da se uradi!"  

Sam, presenečen nad dogodkom, sem želel videt.

Meritev je bila izmerjena  takoj ob vstopu na ravnino in ves čas po njej.

Kmet2, kljub njegovi zajetni silhueti, pa je srečko kune lahko obdržal.

Se je uspel pripeljat v moji senci. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, BRANE pravi:

pravi frendi si kazen delimo, ne pa da nayebe samo prvi..

res je.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, BRANE pravi:

pravi frendi si kazen delimo, ne pa da nayebe samo prvi..

pajade, deli se cena pijače, prvemu se pa pravi "sponzor" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zdej... najboljša je družba še dveh prijatlov.... en pelje pred tabo....en pa za tabo...če te glih u rit slikajo...   :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BRANE pravi:

pravi frendi si kazen delimo, ne pa da nayebe samo prvi..

Najebe tisti ki želi biti prvi in odgovarja za vsa svoja dejanja ,res ne vem zakaj bi plačeval ali delil kazen ,neštetokrat sem plačal ,se mi zdi da tudi v družbi Gsfx750 pa se ni prav nič silu da bi primaknil kakšen evro ,vidim pa da se zelo strinja s tabo :D

skratka za svoje neumnosti odgovarjajte sami ,sam dam in nikoli se mi ni nobeden ponudli da bi pomagal oz prišel s predlogom o delitvi kazni kar se mi zdi povsem fer . 

Sem sam skuhal in sam pojedel ......večkrat .lp

P.S. sploh pa nismo mi nobeni pravi frendi ,temveč znanci oz. kolegi motoristi !!

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!