Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 52 minutami, franc pravi:

Kje pa lahko na hrvaškem kampiraš za 8-10€ ? 15-25€ je bolj verjetna cena, pa še to samo, če ne moraš vzeti "parcele" . Nisem kampiral na hrvaškem 3 leta, samo dvomim, da so spustili cene v tem času.

lp

Včasih dobim občutek, da nekdo lektorira text! Franc, opazil si ceno, a nisi pa videl, da sem napisal, da je soseda prepovedan sadež, seveda, dok te nea dobijo. :P

Omenjeni ceni sem napisal zgolj za povprečje, ker cene se gibljejo od tu nekje. Seveda za tisto noč ne rabim kampa z 5*, tudi WiFi ni pogoj, je pa fajn če je. Važno je, da je "mokri čvor" čist, da se lahko stuširam, grem na pir (pred vožnjo, hehehehe :P), za kvaliteto ležanja pa ne poskrbijo zvezdice kampa, ampak sam osebno, tako, da ....

Več ali manj spim v apartmajih in sobah. Ampak, ker smo ves čas, ko so bili otroci mali imeli svojo prikolico, ti kampiranje ostane v krvi in še vedno "kurblam" ženo, da bi z motorji kljub temu ker sva omejena z prostorom, spala po kampih, čeprav ni najbolj za to (moje operacije .... ), ampak ...

Je pa res, da bi cene za motoriste lahko bile nižje, ker pošteno ni, da nekdo z avtodomom ali luxsuzno prikolico isto plača osebo na dan, kot motorist, ki ima šotor 70x200.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kawl pravi:

Napreden prideš na pelješac umreš do dol k je delč preveč 

Dobrih 600 kilometrov iz Lj. Če grem na zjutraj od doma, sem do večerje tam. Pa ni treba nič hiteti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, jskrablin said:

Dobrih 600 kilometrov iz Lj. Če grem na zjutraj od doma, sem do večerje tam. Pa ni treba nič hiteti.

Jaz sem tud do vecerje tam...

..ampak umes 2x prespim. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DL650 pravi:

Včasih dobim občutek, da nekdo lektorira .... :P Seveda za tisto noč ne rabim kampa z 5*, tudi WiFi ni pogoj ...  je pa fajn če je ... :P

.

... stari, WiFi je za spanje čisti pogoj ... :kva2:

... brez ostalega se da pa komot .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, pik1 pravi:

.

... stari, WiFi + DUNJA je za spanje čisti pogoj ... :kva2:

... brez ostalega se da pa komot .... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 6. 2016 at 10:24, DAMI34 pravi:

Točno to je naša ustaljena praksa, in vedno nam super zrihtajo, bodisi na Hhrvaškem al pa v Črni gori.

Ja seveda, kak si ti do njih, tak so oni do tebe to je moja preverjena trditev!! Za šalco kafeja ti dalmatinci ne samo sobo zrihtajo, še kako pupo not nastavijo :boobies::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, r109 pravi:

S Ni vec to kr je ble se mogoce 14dni nazaj. Polno zmedenih turistov, obupno pocasnih poljakov, motokultivator je preckal kr v ovinku...

A te je zadnjič opralo al je moja radarska slika padavin kazala prav :P

Pol je nevihta pršla v Postojno in sem tam smrdeu še kako uro .. pol je blo pa suho do Kala in nazaj ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, maus said:

A te je zadnjič opralo al je moja radarska slika padavin kazala prav :P

Pol je nevihta pršla v Postojno in sem tam smrdeu še kako uro .. pol je blo pa suho do Kala in nazaj ;)

 

Nc me ni napral - THNX za radar :) 

Je blo pa precej blizu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52 minutes ago, MiNa said:

Zadra se ogneš preko Benkovca.

Jap, tole je  dober hint. V bistvu ne izgubis kaj dosti Jadranske magistrale. Saj, ce ne bi bil dobrsen del dvopasovnice zreguliran na en pas zaradi del, sploh ne bi bilo tako motece kruzanje po Zadru (saj se centra ognes, so pa semaforji).

Kar mi je pa bilo sploh bedno, pa tega nisem zgoraj zapisal - ker sem bil cisto sam kriv, je pa Reka. Ker sem si domisljal, da se je znam ogniti, sem na koncu palamudil cez center (ker se mi je to ze zgodilo enkrat, sem imel v mislih zaviti na avtocesto...). To sem zamudil, zavedla me je tudi fajn cesta cez Bakar. Potem trmasto nisem hotel obrniti... :| Za naslednjic si bom ruto obvoza Reke kar vkomponiral v Garmina, pa bo.

Popravljeno . Popravil Sitko
Reka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji vikend v Starigrad/Paklenica opažena nova policajka. Texas style (Rayban-ke, mlada, suha, visoka, temni daljši lasje, botox, ...)! 

Je streljala z radar pištolo na avtobusni postaji na koncu Seline (standardno mesto),

ker sem bil propisan, se je obrnila in streljala še v hrbet, ali ostajam propisan :eek:!

Sem v Rovanjski obrnil. Ona pa ta čas premik na bližnje inkasantsko mesto nasproti hotela Rajna (streljala vozeče v smeri Zadra). Tu jih še nisem srečal, sicer krasno inkasantsko mesto (redko poseljeno naselje in omejitev 50km/h).

Ker ni noben nasedel na mino, je energično sedla za volan in na naslednje inkasantsko mesto.

Je rekel črpalkar v Staremgradu: "da, ima, crna, nova, iz Obrovca, nemilosrdna, ne prašta nikome"!

 

 

 

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, gradbenik pravi:

Evo, še nekaj materiala iz četrtkovega potepanja nad Senjem. 

Katere ceste so to? Zgleda veri najs! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, gsxf750 pravi:

Zadnji vikend v Starigrad/Paklenica opažena nova policajka. Texas style (Rayban-ke, mlada, suha, visoka, temni daljši lasje, botox, ...)! 

.....Je rekel črpalkar v Staremgradu: "da, ima, crna, nova, iz Obrovca, nemilosrdna, ne prašta nikome"!

To bi pa že lohk vedel. Dalmatinke (kao i one iz pozadine) su opasne... Pa tisti, ki ste bolj informirani s področja Paklenice. Se tam že kaj dogaja, snemanje tanovega Winnetouja pa to...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, gsxf750 pravi:

Zadnji vikend v Starigrad/Paklenica opažena nova policajka. Texas style (Rayban-ke, mlada, suha, visoka, temni daljši lasje, botox, ...)! 

Je streljala z radar pištolo na avtobusni postaji na koncu Seline (standardno mesto),

ker sem bil propisan, se je obrnila in streljala še v hrbet, ali ostajam propisan :eek:!

Sem v Rovanjski obrnil. Ona pa ta čas premik na bližnje inkasantsko mesto nasproti hotela Rajna (streljala vozeče v smeri Zadra). Tu jih še nisem srečal, sicer krasno inkasantsko mesto (redko poseljeno naselje in omejitev 50km/h).

Ker ni noben nasedel na mino, je energično sedla za volan in na naslednje inkasantsko mesto.

Je rekel črpalkar v Staremgradu: "da, ima, crna, nova, iz Obrovca, nemilosrdna, ne prašta nikome"!

 

 

 

A zdej bo pa ena nova miličarka čist zje.... sistem. Pa tko lepo smo imel naučene kje se lahko postavjo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... taki miličnikarci pomaga samo en oreng Qur*c ...in to z nohtom na koncu.... da bolj ko bo hotla, bolj jo bo praskalo....

:D

... ga slikam, pa jutri dam gor sliko.   :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, gsxf750 pravi:

Zadnji vikend v Starigrad/Paklenica opažena nova policajka. Texas style (Rayban-ke, mlada, suha, visoka, temni daljši lasje, botox, ...)! 

Je streljala z radar pištolo na avtobusni postaji na koncu Seline (standardno mesto),

ker sem bil propisan, se je obrnila in streljala še v hrbet, ali ostajam propisan :eek:!

Sem v Rovanjski obrnil. Ona pa ta čas premik na bližnje inkasantsko mesto nasproti hotela Rajna (streljala vozeče v smeri Zadra). Tu jih še nisem srečal, sicer krasno inkasantsko mesto (redko poseljeno naselje in omejitev 50km/h).

Ker ni noben nasedel na mino, je energično sedla za volan in na naslednje inkasantsko mesto.

Je rekel črpalkar v Staremgradu: "da, ima, crna, nova, iz Obrovca, nemilosrdna, ne prašta nikome"!

 

 

 

.

... s to mlado, črno, dugokoso ... na avtobusni postaji v Selinah, sva zadnjič z Damijem kar dobr skoz pršla ... :P

... kar pa ne morm rečt za unga njenga partnerja ...  "milorečeno" kriminalca ...  zraven nje, ki je od naju izsili šuške ... jasno brez potrdila ...  :ninja: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pik1 pravi:

.

... s to mlado, črno, dugokoso ... na avtobusni postaji v Selinah, sva zadnjič z Damijem kar dobr skoz pršla ... :P

... kar pa ne morm rečt za unga njenga partnerja ...  "milorečeno" kriminalca ...  zraven nje, ki je od naju izsili šuške ... jasno brez potrdila ...  :ninja: 

sam men se je zdel pa pušten :cool:...ko sm mu dal 300kun, je 100 vrnu. No ja, pošten lopov sm hotu napisat. :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, JezniPohorc pravi:

Katere ceste so to? Zgleda veri najs! :)

Ja in tudi je :)! 

Lahko gres v Senju gor levo v hrib ali pa malo naprej od Novega Vinodolskega. Malo poglej mapse daj na earth pogled da vidis vetrnice in bos nasel. Jaz sem si pogledal in sel malo na pamet, zato ne vem na pamet imen krajev.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

sam men se je zdel pa pušten :cool:...ko sm mu dal 300kun, je 100 vrnu. No ja, pošten lopov sm hotu napisat. :(

 

Ja volim crne!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Ja volim crne!  :lol1:

i ja...sam ženskega spola morjo bit

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

i ja...sam ženskega spola morjo bit

Saj se ne menimo o plesastih.  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!