Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Pravkar, HyperJack pravi:

Tak špegu mam jaz na frčitu..pa še to samo takrat ko ga je treba čez tehnični zapelat...haha. Dej menjaj čim prej.

Ja tud men gre na jetra samo manj kot tebi iztekanje hladilne tekočine iz najtabulšejšega motorja ...:P..Dej menjaj čim prej :lol1:

P.S. bi bilo že zamenjano pa nimam časa do Jamnika po ogledala ,lahko pa bi šel ti in mi jih tudi namontiral , da pomagaš pacientu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Ja tud men gre na jetra samo manj kot tebi iztekanje hladilne tekočine iz najtabulšejšega motorja ...:P..Dej menjaj čim prej :lol1:

P.S. bi bilo že zamenjano pa nimam časa do Jamnika po ogledala ,lahko pa bi šel ti in mi jih tudi namontiral , da pomagaš pacientu ;)

Lahko se jaz oglasim pri Jamniku .... Ni problema, če je vse dogovorjeno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

Lahko se jaz oglasim pri Jamniku .... Ni problema, če je vse dogovorjeno.

Sam plačaš mu , sam pol jih moraš še zmontirat , motor imaš v garaži , Vesna ti bo dala:P .........ključe :OK: 

Hecam se, me ne moti toliko kot bi mi hladilna puščala ,tisto bi saniral takoj ,špegli lahko počakajo :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Vesna ti bo dala ......

Jest sm samo tole vidu od vsega skupaj :P

kaj pol grem po špegle ... Sej jih bo Norc namontiru, ma pržgan švasaparat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

A je teb tut špegu odpadu :slap:

mah, on je bl brihtn kot jaz, ma vrečko skoz s sabo :D

11754497_902186003184286_869655007787204

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Kar doma ostante, sej je itak brezveze :cool:.....včerajšnja, da vidite , da je res kr neki :cool:

13483365_1706017982991069_43532957521225

Js sm tut eno morsko deklino slikal, sam je bl podobna pošasti iz LochNessa :(

Pixlr_20160620202156878.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Texo pravi:

Daj daj, ce pa si pri Dinku! ;)

to bo kr Kalotov bag.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

to bo kr Kalotov bag.

Baška Bura sa Katarino Dominkovič :cool:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, prej, ko je slikal že, Karlobag .. ampak 1h kasneje pa že na piru pri Dinkotu .. ;)

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Texo pravi:

Tako .. safr do kri .. ;)

IMG_20160625_205709.jpg

A je tole furanje safra sestavni del furanja po Jadranki ali posebna kategorija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ..

kaj to? ve kdo kaj? upam, da se kolko tolko OK končalo .. na drugi sliki z drugega konca zaliva se oranžna sled nadaljuje v globino .. te kar zmrazi in se zamisliš .... :cry:

bscap0008.jpg

bscap0009.jpg

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Texo pravi:

hmmm ..

kaj to? ve kdo kaj? upam, da se kolko tolko OK končalo .. na drugi sliki z drugega konca zaliva se oranžna sled nadaljuje v globino .. te kar zmrazi in se zamisliš .... :cry:

bscap0008.jpg

bscap0009.jpg

v petek pozno popoldan je že bilo :BUA:. Kljub ležečim policajem pred ovinkom, se še vedno dogaja :headbang:. Me pa zanima, kdaj bodo enako označili tud v drugi smeri? Je bilo tu že precej "davka".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že lep čas tu .....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Texo pravi:

 

hmmm ..

kaj to? ve kdo kaj? upam, da se kolko tolko OK končalo .. na drugi sliki z drugega konca zaliva se oranžna sled nadaljuje v globino .. te kar zmrazi in se zamisliš ..

 

to je že kar dolgo časa tam, mogoče skoraj kako leto...

sicer s sesalci v sredo odšli malo po otokih pa do hvara in nazaj. včeraj zvečer prispeli domov. ca 1200 kilometrov nardili. trije dedci krepko bolj žejni kukr njihovi sesalci. in vse degustacije po jadranu so nam potrdile to, da so nartabulše ribe in školjke še vedno doma na kastavu, za normalno ceno... najdražji gemišt pa zna bit v trogirju. aja, v Vinjera-cu (preko masleničkega mosta pol desno), kalamari sa panceto in paškim sirom.. to je drago, ma dobro. tudi vino je odlično... konoba peci. priporočam. 

in sonce peče. dobro. faktor 30 je zadostoval.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Texo pravi:

hmmm ..

kaj to? ve kdo kaj? upam, da se kolko tolko OK končalo .. na drugi sliki z drugega konca zaliva se oranžna sled nadaljuje v globino .. te kar zmrazi in se zamisliš .... :cry:

bscap0008.jpg

bscap0009.jpg

.

... po mojem je dec glih kakšn sms pošiljal iz mobitela ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, pik1 said:

.

... po mojem je dec glih kakšn sms pošiljal iz mobitela ... :kva2:

mja, ne .. al pa loto vplačeval .. :twak:;)

9 hours ago, Kmet2 said:

To je že lep čas tu .....

 

zanimivo .. na cesti je kar sveže delovalo .. sva bla pa letos prvič do Pakle, zato prvič videl .. je pa res, da sem v ovinek konkretno priletel, kaže števec nekaj malega čez konkretnih 40km/h in nisem imel časa si situacije bolje ogledat .. :kva2:;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr grem prvič po J. magistrali do Turnja (pri Zadru) do kolega ki je tam na dopustu. Ker grem prvič bi prosil če mi lahko kakšen veteran pove, kje se splača ustavit oz. kaj pogledat in kam se splača it na kosilo. :) Aja...pri kolegu bom tudi prenočil, tako da se mi ne mudi nikamor. 

Hvala.

Popravljeno . Popravil Rubuz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj,

letos nama bo, upam, prvic uspelo prevoziti dobrsen del Jadranke. Od Peljesca oz. Malega Stona proti Sloveniji. Da bi imela ta dva potovalna dneva priblizno po 5 ur voznje, bi prespala nekje okrog Biograda na moru. Tam nisem se nikoli bil... Ima kdo kaksen uoraben nasvet grede prenocevanja in hranjenja? Pa tudi sicer bom vesel kakrsnegakoli nasveta tistih, ki ste to ze prevozili. Najlepsa hvala, LP! G. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Rubuz pravi:

Jutr grem prvič po J. magistrali do Turnja (pri Zadru) do kolega ki je tam na dopustu. Ker grem prvič bi prosil če mi lahko kakšen veteran pove, kje se splača ustavit oz. kaj pogledat in kam se splača it na kosilo. :) Aja...pri kolegu bom tudi prenočil, tako da se mi ne mudi nikamor. 

Hvala.

Od kje in ob kateri uri nameravaš štartat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!