Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ob 12. 9. 2016 at 17:58, DAMI34 pravi:

ustavlja sam tiste k smo res lepi :P

:lol1:, nehite že nabijat s takimi, da ne umrem dones od smeha .....

To soboto ne grem na Jadranko, bo v Murglah lepš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, izibajker pravi:

Dami, slike so lepe, ampak si iste nalimou v dveh različnih temah...

vem, zato da si boš lažje zapomnu :ras:

pred 10 urami, sayo pravi:

V tej temi opažam, da je Jadranska magistrala zelo kratka saj se vse dogaja večinoma okoli Staregagrada

ne okoli, pr Dinoktu :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

vem, zato da si boš lažje zapomnu :ras:

A to je nekako tako kot na tekmovanju Pokaži kaj znaš? Pa Janezek v dveh različnih kategorijah isto pesmico zapoje. Da bi se ga gledalci lažje zapomnili. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

A to je nekako tako kot na tekmovanju Pokaži kaj znaš? Pa Janezek v dveh različnih kategorijah isto pesmico zapoje. Da bi se ga gledalci lažje zapomnili. :)

.....vse jasno... :D .......sam malo traja, da se ti " vtisne "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, u-r-o-s pravi:

Zgleda da že v petek, jst sm pa ravno mel namen v petek skočt do dol :(

Dodaj kanu ali pa vsaj sup, pa ne bo problema... Zdaj pa resno vprašanje. A ima Dinko kakšne posebne sušilne kamre za mokre cote sušit al je treba na lustre obesit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, sayo pravi:

V tej temi opažam, da je Jadranska magistrala zelo kratka saj se vse dogaja večinoma okoli Staregagrada

zame se prava začne šele od šibenika ter od splita,makarske in vse do dubrovnika:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, dAlencc87 said:

zame se prava začne šele od šibenika ter od splita,makarske in vse do dubrovnika:ras:

do paklenice se najbolj dogaja, ker je še kulturno daleč - gre tudi v enem dnevu dol pa gor .. do makarske ali pa dlje pa je že treba malo bolj planirat .. + maslenica-split je malo krneki, vsaj meni .. :) je pa res, da je od Splita dalje dol tudi lepo .. :OK:

12 hours ago, izibajker said:

Dodaj kanu ali pa vsaj sup, pa ne bo problema... Zdaj pa resno vprašanje. A ima Dinko kakšne posebne sušilne kamre za mokre cote sušit al je treba na lustre obesit?

po sobah nič - razen kjer pač imaš teraso pa ven obesiš ..

sem pa v pritljičju videl pralnico - verjetno za njihovo uporabo oziroma jo čistilka uporablja .. mogoče se lahko za uporabo sušilca dogovoriš .. seveda, če upaš motot opremo v sušilca dat .. :book: :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, dAlencc87 pravi:

zame se prava začne šele od šibenika ter od splita,makarske in vse do dubrovnika:ras:

Z drugimi besedami....torej se rad voziš več ali manj samo naravnost in v prometni gužvi :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Frenk 67 pravi:

A gre drug teden kdo do Paklenice. Morm dol na en sestank :010 pa še nism fiksiru termina.

1 dan ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Frenk 67 pravi:

En dan dol, drug dan nazaj.

Skupej spiva :lol1::P ti še sporočim ,sam vrjetno ne .....en dan bi mi zneslo , mam drug teden polno nekih obveznosti :sleep2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Skupej spiva :lol1::P ti še sporočim ,sam vrjetno ne .....en dan bi mi zneslo , mam drug teden polno nekih obveznosti :sleep2:

OK, mislim za sporočim, ne skupi spala.  Pi..a zdej se pa še vremenska neki kvar, valjda nou treba z avtom. :mad:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Frenk 67 said:

OK, mislim za sporočim, ne skupi spala.  Pi..a zdej se pa še vremenska neki kvar, valjda nou treba z avtom. :mad:

ja, vreme je &%#%$/ .. plan je bil ta vikend pa zgleda nebo nič, torej se je plan prestavil na naslednji teden .. ampak med tednom bolj težko ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Frenk 67 pravi:

OK, mislim za sporočim, ne skupi spala.  Pi..a zdej se pa še vremenska neki kvar, valjda nou treba z avtom. :mad:

po mojem se bo pa od ponedeljka/torka naprej stabiliziralo

http://www.meteo-info.hr/grad/karlobag

http://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Karlobag

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

po mojem se bo pa od ponedeljka/torka naprej stabiliziralo

http://www.meteo-info.hr/grad/karlobag

http://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Karlobag

Pondelk zgleda mal vprašljiv, (Reka - dež, Postojna - dež, ..) bl razmišljam o torku pa sredi. Sicer se pa tko vsak dan mal spremeni napoved.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Frenk 67 pravi:

Pondelk zgleda mal vprašljiv, (Reka - dež, Postojna - dež, ..) bl razmišljam o torku pa sredi. Sicer se pa tko vsak dan mal spremeni napoved.

Dans je prezgodaj ocenjevat, v nedeljo se mirno odločiš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, lukec said:

naslednjo soboto dam za pivo ob Jadranki:smoke:

Lohk v Omišu, al pa že prej. Sam da te opozorim, jest naročim žirafo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 9. 2016 at 8:35, DAMI34 pravi:

vem, zato da si boš lažje zapomnu :ras:

ne okoli, pr Dinoktu :P

 

Včeraj ob 13 uri ni bilo pr BB Karlobag nobenega. Nižje pa kar nekaj z A tablico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, skalaprava pravi:

Z drugimi besedami....torej se rad voziš več ali manj samo naravnost in v prometni gužvi :jezik: 

Na jadranko grem 1krat na leto in mi je pač del od splita dalje proti jugu najlepši..sploh pokrajina, če pa je malo več ravnine ali kak avto več, me pa tut ne bo pobralo..za "znoret"se si izbiram druge kraje..lp:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!