Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Skampi so bli prva liga, brancin in orada pa korektna. Crno odprto je pa tud dobro.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Frenk 67 pravi:

Skampi so bli prva liga, brancin in orada pa korektna. Crno odprto je pa tud dobro.

ajebenti, a to dnevnico koristiš? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

Ja kaj bi pa ti jedel? kakšne Andske specialitete?

Malo si zgresil poanto. Ni bilo govora o tem kaj bi jaz jedel.

Povedal sem samo, da za odsteti denar  Pri Dinku dobis tocno to za kar si placal.

Ce bi rad jedel bolje, bos pac moral kam drugam, vendar bos za bolj kvalitetno  hrano/Ribo tudi Temu primerno vec placal.

BTW: za Ande bos pa ti povedal, ce Je bil McDonalds odprt Ali ne

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

V gostilnah se "vedno" kešira

a s kunami? ti itak ne menjaš, maš sam kartico... tko se hvališ :) 

pa kaj ti veš, u šparu itak jemljejo kartico....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Nearrain pravi:

Hrana je pa adekvatna ceni. 

To pomeni, komplet kosilo...koliko kun, 100?

V Barbarigi je kosilo: juha, solata, 5 menijev in sladica - 40 kun....postrežba in hrana na nivoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

To pomeni, komplet kosilo...koliko kun, 100?

V Barbarigi je kosilo: juha, solata, 5 menijev in sladica - 40 kun....postrežba in hrana na nivoju.

Ce je 40 kunicev ne hodi iz Barbarige. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Nearrain pravi:

Malo si zgresil poanto. Ni bilo govora o tem kaj bi jaz jedel.

Povedal sem samo, da za odsteti denar  Pri Dinku dobis tocno to za kar si placal.

Ce bi rad jedel bolje, bos pac moral kam drugam, vendar bos za bolj kvalitetno  hrano/Ribo tudi Temu primerno vec placal.

BTW: za Ande bos pa ti povedal, ce Je bil McDonalds odprt Ali ne

:smoke:

Jst sem že bil v Andih in je bla hrana super, vino pa fantastično, na Argentinski strani v Mendozi.:grupni:

pred eno uro, Snecer pravi:

v eur plačaš, morajo jemat, vrnejo pa kune

ne, niti lipe nisem imel poleg, če bi bila sila pač na bankomat po kune, čez cesto za pumpo je...

V principu ne smejo vzet Evrov, če niso registrirani kot menjalnice, praksa je seveda drugačna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Frenk 67 said:

Jst sem že bil v Andih in je bla hrana super, vino pa fantastično, na Argentinski strani v Mendozi.

 Nisem se bil v Andih. Glede na to, da je hrana v Boliviji dobra bom verjel na besedo. SA vino pa itaq. 

K sreci si bil ti, ker ce bi bil Snecer, bi fotke Happy meal-ov in Cup Nudeln specialitet gledali.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nearrain pravi:

 Nisem se bil v Andih. Glede na to, da je hrana v Boliviji dobra bom verjel na besedo. SA vino pa itaq. 

K sreci si bil ti, ker ce bi bil Snecer, bi fotke Happy meal-ov in Cup Nudeln specialitet gledali.  

Ne, jst sem jedu two fingers goveje zrezke (res se morš pomatrat, da ga poješ), naš gostitelj je bil pa eden od največjih vinarjev v Argentini, tko da smo pili res vrhunsko vino.

Sem najdu sajt od vinerije.

http://www.tienda.lagarde.com.ar/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Nearrain pravi:

 Nisem se bil v Andih. Glede na to, da je hrana v Boliviji dobra bom verjel na besedo. SA vino pa itaq. 

K sreci si bil ti, ker ce bi bil Snecer, bi fotke Happy meal-ov in Cup Nudeln specialitet gledali.  

Ni treba pametovat, pač napiši kje se pa ti vrhunsko prehranjuješ in kakšna je to hrana pa bomo še ostali vedeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Snecer said:

Ni treba pametovat, pač napiši kje se pa ti vrhunsko prehranjuješ in kakšna je to hrana pa bomo še ostali vedeli.

Smanji dozivljaj in se raje drzi teme. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Snecer said:

Ni treba pametovat, pač napiši kje se pa ti vrhunsko prehranjuješ in kakšna je to hrana pa bomo še ostali vedeli.

Snecer, v primerjavi s tvojim menujem s fotk, je vrhunsko skoraj kjerkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Nearrain pravi:

Smanji dozivljaj in se raje drzi teme. :smoke:

Se držim teme, lepo sem vprašal, kje na Jadranki se prehranjuješ in kaj ješ.

Pretežko očitno.

pred 34 minutami, dlicen pravi:

Snecer, v primerjavi s tvojim menujem s fotk, je vrhunsko skoraj kjerkoli.

Kakor za koga. No tudi ti se lahko vključiš v temo in poveš kje na jadranki se prehranjuješ in kaj ješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

v eur plačaš, morajo jemat, vrnejo pa kune

 

dej nared nam uslugo...seveda če tvoja psiha zmore tak sestop z motorja...

pejt u Konzum, pa vzem eure pa prosim plači tam z njimi

pa kamero ne pozabit pa posnet....pa prodajalke lepo pozdrav :)

pa verjamem da je isto tudi v plodinah, pa še v kakem marketu tam v njihovi lipi :)

nabijač....

sicer pa, jaz ne jem vsaki dve uri tak da mi ni treba že u paklenic jest.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšna hrana, jebeš hrano....pijača je bolj problem na jadranki....

Drug dan vedno poslušam, prokleta pjača,prokleta pjača....:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, pajkica pravi:

dej nared nam uslugo...seveda če tvoja psiha zmore tak sestop z motorja...

pejt u Konzum, pa vzem eure pa prosim plači tam z njimi

pa kamero ne pozabit pa posnet....pa prodajalke lepo pozdrav :)

pa verjamem da je isto tudi v plodinah, pa še v kakem marketu tam v njihovi lipi :)

nabijač....

sicer pa, jaz ne jem vsaki dve uri tak da mi ni treba že u paklenic jest.....

Morda se nisva razumela, črpalka, trgovina, trajekt, cestnina in drug urejen obrat, za tja je kartica.

Pa tudi sicer folk dela nepotrebno sceno zaradi kun. Če jih že rabiš (ne vem, sicer za kaj, že par let jih več ne nosim iz slo), potem se s kartico oglasiš na bankomatu in ti jih izvrže.

Maš še Tommy market na hrvaške, kar velik.

Evriče pa imaš za kafiče in restorane, ako ni kaj jaćega, kjer vzamejo tudi kartjic.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Morda se nisva razumela, črpalka, trgovina, trajekt, cestnina in drug urejen obrat, za tja je kartica.

Pa tudi sicer folk dela nepotrebno sceno zaradi kun. Če jih že rabiš (ne vem, sicer za kaj, že par let jih več ne nosim iz slo), potem se s kartico oglasiš na bankomatu in ti jih izvrže.

Maš še Tommy market na hrvaške, kar velik.

Evriče pa imaš za kafiče in restorane, ako ni kaj jaćega, kjer vzamejo tudi kartjic.

 

kdo bi tebe razumu, sej se še sam ne.....

kune so na hrvaške plačilno sredstvo, tudi če plačaš s kartico, če še nisi vedu :)

p.s. sem se premislila  s tabo ne grem, bom žejna in lačna, bognedaj da ti še kartico blokirajo....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci, ne se pustit, jst zate navijam :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam teh problemov, ker ne hodim na hrvaško...... :P jodlarji majo pa evreke..... ;)

 

 

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, pajkica pravi:

kdo bi tebe razumu, sej se še sam ne.....

kune so na hrvaške plačilno sredstvo, tudi če plačaš s kartico, če še nisi vedu :)

p.s. sem se premislila  s tabo ne grem, bom žejna in lačna, bognedaj da ti še kartico blokirajo....

3 kartice poleg :) če blokirajo pa maš eur

saj se bova zmenla enkrat, za happy meal, avtomatsko naročilo iz mašine

lepo je blo gledat debile v nedeljo, ki so zadnje kune trošili v lučkem za cestnino v kilometrskih kolonah, bank špura pa prazna....še pina ni treba vnašat...milina

isto bosna, albanija...nikjer posloval z lokalno valuto, za brod celo kovance vzamejo

pred 7 minutami, Texo pravi:

tavate, konkretno tavate .. jaz sem snecerja razumel, da pač po lokalnih gostilnah/barih/kafičih/sladoledarjih/.... lahko plačaš z evri .. ostalo je cela ta stran nepotrebno podjebavanje .. pa nisem na nobeni strani, sem pač kliknil follow this topic in hodim sem prebirat nepotrebne blužnje .. aja, točno, saj sem na MS, pardon .. aja, a ni blo rečeno, da se bo red delal? aja, ne vem več kako in kaj ..tavam, pardon ..

gre za nasvete, potovalne, verjemi da sem že nekaj prevozil in bil na Hrvaškem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno je bolje vzeti kune pri nas(danes je bil najbolši tečaj v abanki)Hrvat te bo takoj nategnu,če boš plačeval v €.V trgovinah in na črpalkah imajo itak najslabši tečaj .Na bakomatu dvigneš kune naše banke pa ti zaračunajo kar mastno provizijo.Res je skartico je dokaj enostavno plačevat.A kot je negdo že zapisaj severno in zahodno od nas.Ostanek kun dam vnukom,da imajo za sladolet ko grejo na morje.In se ne obremenujem z viškom kun.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!