Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 5 minutami, lukec pravi:

a je težk najdit

sam desne se držiš,nemorš zgrešt:beer2:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, gusar pravi:

Absolutno je bolje vzeti kune pri nas(danes je bil najbolši tečaj v abanki)Hrvat te bo takoj nategnu,če boš plačeval v €.V trgovinah in na črpalkah imajo itak najslabši tečaj .Na bakomatu dvigneš kune naše banke pa ti zaračunajo kar mastno provizijo.Res je skartico je dokaj enostavno plačevat.A kot je negdo že zapisaj severno in zahodno od nas.Ostanek kun dam vnukom,da imajo za sladolet ko grejo na morje.In se ne obremenujem z viškom kun.

http://svet24.si/clanek/novice/slovenija/5775603d6daa3/hrvaske-kune-kar-11-evrov-provizije

obični maestro, če je sila...že par let nisem dvignil kun, ker ni potrebe, kartica in eur

aja, pozabil...slovenceljni ubijajo za razlike v centih...

se oproščam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

http://svet24.si/clanek/novice/slovenija/5775603d6daa3/hrvaske-kune-kar-11-evrov-provizije

obični maestro, če je sila...že par let nisem dvignil kun, ker ni potrebe, kartica in eur

aja, pozabil...slovenceljni ubijajo za razlike v centih...

se oproščam

Ko boš z 500€ penzije hodu po svetu mi lahko verjameš,da boš gledu na vsak cent.Če pa si v državni službi in je tvoje delo čakat gdaj bo plačilni dan in imaš najman 1500€ neto plače lahko razmetavaš evre in ne samo cente.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem napisal "alternativo" starim navadam, no in sem kar zadel, gusar ti si pač za cajtom pa še klasiko furaš

normalno da se pazi na stroške, samo ne pa s takimi bolanimi forami za par centov

kamp in hrana poleg? dvomim da furaš ta stil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem pa moram dodati svoje -vsak pa dela in se odloča zase. 

Kune vedno dvigujem na bankomatu (n x letno). Pri bankomatih moraš paziti da ne sprejmeš konverzije bankomata oz banke temveč izbereš kasnejšo konverzijo, kar pomeni da se ti v EUR preracuna po uradnem tečaju. Ob tem ti banka zaračuna nek znesek ki je za majhne dvige drag za večje zneske od 1.000 kun pa sprejemliv. Letošnja menjava po opisanem načinu ni bila nikoli slabša od 740 kun za 100 eur kar je povsem zadovoljivo. Če v žepu ostane 100 kun juhu bo za drug teden.:winkiss:

Direktni menjalni tečaji bank na bankomatih pa so ponavadi natega.

Tolk sem že zmatran :yawn:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz76 sem danes dobil za 1000€  50 centov več za bogataše bagatela verjamem.Z polno ritjo je lahko srat.Snecer karticov 90% uporabljam kot plačilno sredstvo več kot 20 let.Zato nemi govort o starih navadah.Ko boš gledal na vsak cent boš ugotovu za kolk so te pri menjavi nategnil,posebej hrvati.posebi še Albanci

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, alko1 pravi:

Berem pa moram dodati svoje -vsak pa dela in se odloča zase. 

Kune vedno dvigujem na bankomatu (n x letno). Pri bankomatih moraš paziti da ne sprejmeš konverzije bankomata oz banke temveč izbereš kasnejšo konverzijo, kar pomeni da se ti v EUR preracuna po uradnem tečaju. Ob tem ti banka zaračuna nek znesek ki je za majhne dvige drag za večje zneske od 1.000 kun pa sprejemliv. Letošnja menjava po opisanem načinu ni bila nikoli slabša od 740 kun za 100 eur kar je povsem zadovoljivo. Če v žepu ostane 100 kun juhu bo za drug teden.:winkiss:

Direktni menjalni tečaji bank na bankomatih pa so ponavadi natega.

Tolk sem že zmatran :yawn:

točno tako...ostali nehajte nabijat...pa egote pršparite za kaj drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno je vedno imeti kaj Kun s seboj, za vsak zlučaj za inkasante. Je mnogo ceneje, če plačaš na licu mesta, kot kasneje po položnici in še njihovega pisarjenja ti ni treba čakati.

V soboto si mogoče pomahamo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, izibajker pravi:

Kje si potem šel. Na Gospič - Karlobag, ali morda še dlje "po notranjosti", do Maslenice?

Kaj je bil razlog za zaprtje? jaz grem jutri dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, motolover pravi:

Pametno je vedno imeti kaj Kun s seboj, za vsak zlučaj za inkasante. Je mnogo ceneje, če plačaš na licu mesta, kot kasneje po položnici in še njihovega pisarjenja ti ni treba čakati.

V soboto si mogoče pomahamo. 

brez pisarjenja morš placate u kešu, sicer hrvaški pokemoni že nekaj let sprejemajo tud kartice. Pa kam ste zašli s teme, a se nismo pogovarjal o hrani u Andih? :lol1:

Pa kokr je Dami34 reku, jebem ti Dinkotovo crno.:twak:

pred 6 urami, DUCATI_RIDER pravi:

Kaj je bil razlog za zaprtje? jaz grem jutri dol.

tukilelle preveri:

http://www.hak.hr/info/stanje-na-cestama/

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, motolover pravi:

Pametno je vedno imeti kaj Kun s seboj, za vsak zlučaj za inkasante. Je mnogo ceneje, če plačaš na licu mesta, kot kasneje po položnici in še njihovega pisarjenja ti ni treba čakati.

V soboto si mogoče pomahamo. 

Jaz tukaj prihranim največ, več kot pri tečaju eur/kuna

V nedlejo so bile tri kontrole na Jadranki: crna Soline al kaj je tisti kraj pred Starigradom, nato pri N. Vinodolskem in še eno streljanje vmes, si nisem zapomnil.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

 

Pa kokr je Dami34 reku, jebem ti Dinkotovo crno.:twak:

 

zanjo rabiš kune, sm pa prepričan, da tut eure vzame :D

a sta mela merjenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, motolover said:

Pametno je vedno imeti kaj Kun s seboj, za vsak zlučaj za inkasante. Je mnogo ceneje, če plačaš na licu mesta, kot kasneje po položnici in še njihovega pisarjenja ti ni treba čakati.

V soboto si mogoče pomahamo. 

Imajo polovičko če plačaš takoj na mestu. Ni zanemarljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

zanjo rabiš kune, sm pa prepričan, da tut eure vzame :D

a sta mela merjenje?

Crno vino.:angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, lukec pravi:

piha kt pr norcih:smoke:

popoldan bo upad, jutri že super

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem vse je pripravljeno jutri zjutraj štartam ob 6,oo. Z kunami v žepu,da bom lahko kjermu kofe častu.:bike:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

popoldan bo upad, jutri že super

22.9.2016. 13:46

Na Jadranskoj magistrali (DC8) između Novog Vinodolskog i Senja, zbog jakog vjetra promet je zabranjen za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Frenk 67



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!