Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 22 minutami, pik1 pravi:

.

... jah, ne vem kaj je bilo pol s padalcem :eek: ... so bile tam že vse potrebne "ekipe" 

... sam se pa nisem tam nč ustavljal ... :sleep2:

... edino, spomnil sem pa se na čase, ko sem še tud jest moral kar naprej kje ustavljat, postavljat moped na sred ceste in mu prižgat vse štir blinkerje ... da je bilo vse pripravljeno na prihod, "ekip"

bolje bit usmerjevalec prometa, kot ležeči v malinah...sam stari..tut na smučanju se zjebat buli :P

ps..jz te dogodke jemljem kot "colateral damage" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 6. 2023 ob 19:51, Grut pravi:

Tkole je blo v petek pri Mileni,pa pizda ne štekam kako je lohk v Karlobagu omejiteu 40,grrrrr,sm kazn placou,je en kr za mano prnoru kr s plavo civilno škodo 🥺🥺

20230608_193404.jpg

Pred pumpo je 40km

20230617_110213.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, solorider pravi:

Pred pumpo je 40km

20230617_110213.jpg

izvir Jadrana? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, solorider pravi:

Pred pumpo je 40km

20230617_110213.jpg

nism vidu pumpe,ne radarja in ne znaka,učer pa dobu še pozdrave iz Crikvenice 😡

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Grut pravi:

nism vidu pumpe,ne radarja in ne znaka,učer pa dobu še pozdrave iz Crikvenice 😡

full house, še Sv. Juraj ti manjka :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

full house, še Sv. Juraj ti manjka :P

 

u Sv. Juraj sm pa v konobi Gusti umer ruknu kufe pa limonsko trauco :yea2:,je pa zanimiu da na papirjih iz policijske pustaje crikvenica ni nobenga štempla,nobenga podpisa,sam moji podatki,tablca,ura,kraj in kok sm pelou,pa da lohk v 3 dneh polovičko plačam,lohk pra pridem v Crikvenico pogledat video na policijo....wtf 😡

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Grut pravi:

u Sv. Juraj sm pa v konobi Gusti umer ruknu kufe pa limonsko trauco :yea2:,je pa zanimiu da na papirjih iz policijske pustaje crikvenica ni nobenga štempla,nobenga podpisa,sam moji podatki,tablca,ura,kraj in kok sm pelou,pa da lohk v 3 dneh polovičko plačam,lohk pra pridem v Crikvenico pogledat video na policijo....wtf 😡

ko te bo kak cepec jebal u Croatii za neplačane kazni mu bo čist vseeno a je žig gor al ne :P

Plačaj in bo mir. Oziroma neplačaj in upaj da te ne bodo preverili. Mene niso že 10 let, pa sem redno tam. Mejnih kontrol pa ni..razn, ko se vračaš iz BIH ali ČG. Kak informacijski sistem imajo..khm, večkrat moram dati tudi prometno. Zna biti da so kazni zabeležene.

Crikvenica? Verjetno Jadranovo za dol. Ker radarja v Crikvenici pri šparu ni več. Če so ga pa kam drugam skrili, bom pa tudi jaz dobil pozdrave :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

ko te bo kak cepec jebal u Croatii za neplačane kazni mu bo čist vseeno a je žig gor al ne :P

Plačaj in bo mir. Oziroma neplačaj in upaj da te ne bodo preverili. Mene niso že 10 let, pa sem redno tam. Mejnih kontrol pa ni..razn, ko se vračaš iz BIH ali ČG. Kak informacijski sistem imajo..khm, večkrat moram dati tudi prometno. Zna biti da so kazni zabeležene.

Crikvenica? Verjetno Jadranovo za dol. Ker radarja v Crikvenici pri šparu ni več. Če so ga pa kam drugam skrili, bom pa tudi jaz dobil pozdrave :P

 

Res je,jadranovo za dol,itak,da bom plačou sam smešn se mi zdi k ni nobenga štempla,podpisa,piše samo Dražen Zekić....sam...toj blo use za dol,zdej pričakujem še pozdrave za nazaj,itak sm se pa odloču,da zdej mejo prečkam samo še z jadralnim zmajem 😡

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Grut pravi:

Res je,jadranovo za dol,itak,da bom plačou sam smešn se mi zdi k ni nobenga štempla,podpisa,piše samo Dražen Zekić....sam...toj blo use za dol,zdej pričakujem še pozdrave za nazaj,itak sm se pa odloču,da zdej mejo prečkam samo še z jadralnim zmajem 😡

Zekiča ne poznam, če bi bil Dražen Zečić pol zna bit pa sumljivo :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Grut pravi:

nism vidu pumpe,ne radarja in ne znaka,učer pa dobu še pozdrave iz Crikvenice 😡

Če ni bilo policaja pred pumpo, si pa dobil od Ribarice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 6. 2023 ob 11:46, DAMI34 pravi:

izvir Jadrana? :P

 

Morje  na levi... 😂

 

Ob 17. 6. 2023 ob 11:46, DAMI34 pravi:

izvir Jadrana? :P

 

Morje na levi... 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni prt, je pa pod borovcem. Je pa tako, da za moj okus je jadranka do Septembra na Off (iber gneca na cesti)…..

IMG_7627.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 6. 2023 ob 19:05, Grut pravi:

Res je,jadranovo za dol,itak,da bom plačou sam smešn se mi zdi k ni nobenga štempla,podpisa,piše samo Dražen Zekić....sam...toj blo use za dol,zdej pričakujem še pozdrave za nazaj,itak sm se pa odloču,da zdej mejo prečkam samo še z jadralnim zmajem 😡

Evo primera problema z neplačano kaznijo:

https://bumnovice.si/21/06/2023/marko-in-katarina-pridrzana-ob-preckanju-meje-kaj-se-je-zgodilo/

 

Priljubljena spletna vplivneža sta potovala v Bosno in Hercegovino, ko so ju za hip pridržali na hrvaško bosanski meji …

Da včasih ne gre vse gladko, je v svoji Instagram zgodbi razkril Marko, ki smo ga gledali v šovu Super par, kamor je vstopil s svojo srčno izbranko, priljubljen spletno vplivnico Katarino Benček.

Na poti proti Bosni in Hercegovini, sta na meji doživela rahel zaplet, malce so ju pridržali, saj naj bi ju čakal dokument o prehitri vožnji po hrvaški.

Kaj točno se je dogajalo, je Marko razložil v nadaljevanju: »Papirje sem dobil, lansko leto, avgust 22, je nekdo prehitro vozil …«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 6. 2023 ob 16:31, Kawasaki_rider pravi:

Tale Jadranka ni poceni 😜

Sploh, če ne vidiš pump, radarjev in policajev... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Evo primera problema z neplačano kaznijo:

https://bumnovice.si/21/06/2023/marko-in-katarina-pridrzana-ob-preckanju-meje-kaj-se-je-zgodilo/

 

Priljubljena spletna vplivneža sta potovala v Bosno in Hercegovino, ko so ju za hip pridržali na hrvaško bosanski meji …

Da včasih ne gre vse gladko, je v svoji Instagram zgodbi razkril Marko, ki smo ga gledali v šovu Super par, kamor je vstopil s svojo srčno izbranko, priljubljen spletno vplivnico Katarino Benček.

Na poti proti Bosni in Hercegovini, sta na meji doživela rahel zaplet, malce so ju pridržali, saj naj bi ju čakal dokument o prehitri vožnji po hrvaški.

Kaj točno se je dogajalo, je Marko razložil v nadaljevanju: »Papirje sem dobil, lansko leto, avgust 22, je nekdo prehitro vozil …«

Sm takoj placou kazn 😊

Pravkar, Grut pravi:

Sm takoj placou kazn 😊

 

dj.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!