Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 12 minutami, Snečer pravi:

To je bil eden izmed prvih radarjev, še star model.

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=44.31950823860295%2C16.514575249999986&z=7&mid=1W8NNPa3GwVfPZnGRlu-ZNlTJUrJYbmDi

Prav je da se plača divjanje :) 

aha,radar,štekam... in tud s kaznijo se čist strinjam,sej nism nč reku glede tega,sam....če je pa to po tvoje divjanje....hmmmm....pol pa res ne vem....sam 100 na uro se peljat z motorjem,se zdi kot da stojiš pri miru.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Grut pravi:

aha,radar,štekam... in tud s kaznijo se čist strinjam,sej nism nč reku glede tega,sam....če je pa to po tvoje divjanje....hmmmm....pol pa res ne vem....sam 100 na uro se peljat z motorjem,se zdi kot da stojiš pri miru.....

111 na 60? to ni tako nedolžno več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Grut pravi:

Sm takoj placou kazn 😊

 

dj.png

pumpa Jadranovo 60 omejitev

pred eno uro, Snečer pravi:

111 na 60? to ni tako nedolžno več.

dol grem vedno 60, nazaj pa tudi 2x60 :P (al pa več, odvisno od prometa, le je gneča tut manj kot 60)

pred 2 urami, Grut pravi:

kva,kerga,kje mate v bazi,ne štekam....

 

skrolaj na vrh te strani, je mnogo uporabnih informacij :P

 

image.thumb.png.951546deae0b670b4a5288b35ca1479a.png

pred 2 urami, Snečer pravi:

 

Prav je da se plača divjanje :) 

ma jaz bi take, k ne vejo kje so radarji še dražje kaznoval :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Zivnorc pravi:

...pravi, da zna tut kakega BMW al pa KTM...Ducatija pošravfat....

20230621_132936.jpg

Prašaj, če se na Opla spozna, kmal bo tam parkiran! :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj zvečer do Senja po banane. Ob devetih ni več vročine, ni gužve, ravno dovolj se vidijo ovinki in v mraku tudi otoki, pa še malce sončnega sija v ozadju, prava romantika. Nazaj ob desetih, že v temi, ko so vsi ovinki bolj zaviti, kar pomeni, da s počasnejšo vožnjo dosegam primerljivo stopnjo ugodja.

Danes zjutraj ob pol sedmih do Novega Vinodolskega, delno senca, delno sonce, Rab popolnoma osončen, pometa malo, pred Selinami mi prečka cesto kosmatinec, ne vem kdo je bil bolj presenečen (verjetno ni vajen Kawasakijev), nazaj grede že nekaj gneče a kar znosno.
Vedno bolj se mi dozdeva, da je med Senjem in Stinico najlepši del Jadranke, ravno pravi ovinki, ravno prav ravnine za kakšno prehitevanje, pa dovolj dober asfalt, le mestoma dosti zalivk, pa se jim da izogniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Darko3g pravi:

Včeraj zvečer do Senja po banane. Ob devetih ni več vročine, ni gužve, ravno dovolj se vidijo ovinki in v mraku tudi otoki, pa še malce sončnega sija v ozadju, prava romantika. Nazaj ob desetih, že v temi, ko so vsi ovinki bolj zaviti, kar pomeni, da s počasnejšo vožnjo dosegam primerljivo stopnjo ugodja.

Danes zjutraj ob pol sedmih do Novega Vinodolskega, delno senca, delno sonce, Rab popolnoma osončen, pometa malo, pred Selinami mi prečka cesto kosmatinec, ne vem kdo je bil bolj presenečen (verjetno ni vajen Kawasakijev), nazaj grede že nekaj gneče a kar znosno.
Vedno bolj se mi dozdeva, da je med Senjem in Stinico najlepši del Jadranke, ravno pravi ovinki, ravno prav ravnine za kakšno prehitevanje, pa dovolj dober asfalt, le mestoma dosti zalivk, pa se jim da izogniti.

Velika razlika je med vožnjo s čoperjem s 50 konji ali z nečem s 150+ konji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 6. 2023 ob 12:38, maxxa pravi:

Kateri?

Pu.

😁

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 6. 2023 ob 10:46, Darko3g pravi:

Včeraj zvečer do Senja po banane. Ob devetih ni več vročine, ni gužve, ravno dovolj se vidijo ovinki in v mraku tudi otoki, pa še malce sončnega sija v ozadju, prava romantika. Nazaj ob desetih, že v temi, ko so vsi ovinki bolj zaviti, kar pomeni, da s počasnejšo vožnjo dosegam primerljivo stopnjo ugodja.

Danes zjutraj ob pol sedmih do Novega Vinodolskega, delno senca, delno sonce, Rab popolnoma osončen, pometa malo, pred Selinami mi prečka cesto kosmatinec, ne vem kdo je bil bolj presenečen (verjetno ni vajen Kawasakijev), nazaj grede že nekaj gneče a kar znosno.
Vedno bolj se mi dozdeva, da je med Senjem in Stinico najlepši del Jadranke, ravno pravi ovinki, ravno prav ravnine za kakšno prehitevanje, pa dovolj dober asfalt, le mestoma dosti zalivk, pa se jim da izogniti.

Banane od Rastoderja? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, TakeALookAround pravi:

Kdo se ma cajt zalivkam izogibat? :)

itak .. to se s kolenom zdrsa :P 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, maus pravi:

itak .. to se s kolenom zdrsa :P 

lah tut komoucem, zadnjim kufrom, ramo, čelado....sam povem opcije...aja preverjeno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 6. 2023 ob 11:28, Frenk 67 pravi:

Velika razlika je med vožnjo s čoperjem s 50 konji ali z nečem s 150+ konji. 

Res je, pri 50 konjih uživaš tudi pri počasni vožnji.

Kot pri seksu (ne rabi smrdeti po zažgani gumi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Darko3g pravi:

Res je, pri 50 konjih uživaš tudi pri počasni vožnji.

Kot pri seksu (ne rabi smrdeti po zažgani gumi)

Mam še vedno čoperja na lagarju, a nekak ni blo več pravega užitka. Mogoče pa še enkrat prav pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 7. 2023 ob 12:50, DAMI34 pravi:

lah tut komoucem, zadnjim kufrom, ramo, čelado....sam povem opcije...aja preverjeno :P

 

......tud z ritjo sem že.......

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabm eno pomoč,če člouk ne spi pri Mileni,Spomenki,Dinkotu,Degeniji,Zdenki,itd....ampak nekje privat kjer nimas zajtrka,me zanima ali se da kje it na zajtrk,oziroma al je kaka uštarija kjer ti nudijo zajtrk...Dami če to ne paše v to rubriko,te prosim da prestaviš drugam...hvala za odgovore....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Grut said:

Rabm eno pomoč,če člouk ne spi pri Mileni,Spomenki,Dinkotu,Degeniji,Zdenki,itd....ampak nekje privat kjer nimas zajtrka,me zanima ali se da kje it na zajtrk,oziroma al je kaka uštarija kjer ti nudijo zajtrk...Dami če to ne paše v to rubriko,te prosim da prestaviš drugam...hvala za odgovore....

Dinko streže fruštke, se mi zdi da od 7:00 dalje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Grut pravi:

Rabm eno pomoč,če člouk ne spi pri Mileni,Spomenki,Dinkotu,Degeniji,Zdenki,itd....ampak nekje privat kjer nimas zajtrka,me zanima ali se da kje it na zajtrk,oziroma al je kaka uštarija kjer ti nudijo zajtrk...Dami če to ne paše v to rubriko,te prosim da prestaviš drugam...hvala za odgovore....

Jaz grem na zajtrk vseeno k Mileni, nazadnje sem plaču 5€/na glavo pa sva komi od mize vstala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Frenk 67 pravi:

Jaz grem na zajtrk vseeno k Mileni, nazadnje sem plaču 5€/na glavo pa sva komi od mize vstala.

10 € / dan

Zajtrk imajo samo tisti k spijo pri njej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, HyperJack pravi:

10 € / dan

Zajtrk imajo samo tisti k spijo pri njej.

S sinom sva spala drugje, ker je bila polna, zjutraj sva šla pa k Mileni na zajtrk. Sicer je bilo to lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

S sinom sva spala drugje, ker je bila polna, zjutraj sva šla pa k Mileni na zajtrk. Sicer je bilo to lani.

tud pri meni je bilo tako vsako leto,učer mij pa napisala da letos med sezono ne streže zajtrkou,ker so se ljudje odločili,da si sami kuhajo,ne vem....sej sm pri Dinkotu se zmenu za zajtrke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • DAMI34



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!