Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Milena glih ni vesela, če kdo pride k njej na zajtrk, če ne spi pri njej (kot pravi @HyperJack...al pa če se zmeniš, da plačaš več)... oz., ni problema, če ti ona zrihta pri Spomenki... pol se pa verjetno da zmeniti tudi za zajtrk. ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

Milena glih ni vesela, če kdo pride k njej na zajtrk, če ne spi pri njej (kot pravi @HyperJack...al pa če se zmeniš, da plačaš več)... oz., ni problema, če ti ona zrihta pri Spomenki... pol se pa verjetno da zmeniti tudi za zajtrk. ...

čist možno daj tud to res,čeprou že dobrih 14,15 let hodim k njej,ampak ok....sem že dobil drugje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ma čisto prav...od sobe vsaj nekaj ima...pa še z nobenim se ne rabi ukvarjat. 

Da pripravi in pospravi zajtrk jo pride cca. 1h, kar nanese 20 €. Vsa hrana k jo da na mizo je sigurno 5 / po osebi.

Se pravi jo zajtrk za dva košta 30 €, prometa pa naredi 20€. Vsak z osnovno šolo ve, da tle zadeva ne pije vode.

Men je rekla, da ni problema, če 2 prideta na zajtrk k sta njena stalni stranki, ampak ob predpostavki, da ma vsaj še nekaj zajtrkov...motoristov. Pač med sezono bo tako, konec sezone se bo za nas motoriste prilagajala kot vedno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist off topic, je zjutraj pred furo vsem fajn jest? 
Doma ne zajtrkujem. Vcasih sem v hotielih zjutraj kaj pojedel, pa opažam da mi ne sede najbolj. Spijem kavo, rogliček, morda jogurt, basta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milena nima "oštarije" niti zajtrkovalnice. tako da vse drži, kar pravite. In ne, ne moreš se kar povabit na zajtrk. Tega ma Dinko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Čist off topic, je zjutraj pred furo vsem fajn jest? 
Doma ne zajtrkujem. Vcasih sem v hotielih zjutraj kaj pojedel, pa opažam da mi ne sede najbolj. Spijem kavo, rogliček, morda jogurt, basta. 

Men tud ne, razen pr Mileni. Sej se pol mal dol uležem preden grem. 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Čist off topic, je zjutraj pred furo vsem fajn jest? 
Doma ne zajtrkujem. Vcasih sem v hotielih zjutraj kaj pojedel, pa opažam da mi ne sede najbolj. Spijem kavo, rogliček, morda jogurt, basta. 

na potovanjih mi paše, ker čez dan jem nič ali malo. doma pa ne jem zajtrka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Milena nima "oštarije" niti zajtrkovalnice. tako da vse drži, kar pravite. In ne, ne moreš se kar povabit na zajtrk. Tega ma Dinko.

Sej se nisem kr povabil, sem prej poklical. Zarad tega ni mela dodatnega stroška, ker je blo tko it tko preveč na mizi, razen dva krožnika in skodelce za pomit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Frenk 67 pravi:

Sej se nisem kr povabil, sem prej poklical. Zarad tega ni mela dodatnega stroška, ker je blo tko it tko preveč na mizi, razen dva krožnika in skodelce za pomit.

ne ne, nisem nate osebno mislil. Sem tudi jaz že bil nastanjen drugje pa hodil na zajtrk k nji, ampak sem se prej dogovoril. Ne moreš pa kar uletet, pa še koga povabit zraven.(kar sem slišal, da nekateri že počno) Ni to menza.

Če spiš pri Spomenki naredi tudi zajtrk, ki nič ne zaostaja za Mileninim.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kugelschreiber pravi:

Čist off topic, je zjutraj pred furo vsem fajn jest? 
Doma ne zajtrkujem. Vcasih sem v hotielih zjutraj kaj pojedel, pa opažam da mi ne sede najbolj. Spijem kavo, rogliček, morda jogurt, basta. 

eni nismo tok močni kot ti, pa se malo obtežimo pred potjo, da ne zaplapolamo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, maus said:

eni nismo tok močni kot ti, pa se malo obtežimo pred potjo, da ne zaplapolamo :P 

Dec, tist zajtrk ti ne bo dost pomagal. Če je burja, se gre okrog, via gospic. 
 

na jadranki grem najraj zvecer v tomija, pr Zdenki skuham kavo in zaropočem domol. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

Dec, tist zajtrk ti ne bo dost pomagal.

Sj veš, da se na prazen želodec ne sme šnopca pit :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Kugelschreiber pravi:

Sam prvi je na prazn zelodec, pol gre kr samo…

.

... hahaha ... stari, tale paše pa že skor v temo "globokih" :D

... u bistvu je res sam tapru štamprle na prazn želodec ... :eek: tadrugi tretji in naprej so pa že na podlago 🤣🤣🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/12/2023 at 3:08 PM, pik1 said:

.

... hahaha ... stari, tale paše pa že skor v temo "globokih" :D

... u bistvu je res sam tapru štamprle na prazn želodec ... :eek: tadrugi tretji in naprej so pa že na podlago 🤣🤣🤣

to besedo sem iskal. Podlaga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 7. 2023 ob 15:08, pik1 pravi:

.

... hahaha ... stari, tale paše pa že skor v temo "globokih" :D

... u bistvu je res sam tapru štamprle na prazn želodec ... :eek: tadrugi tretji in naprej so pa že na podlago 🤣🤣🤣

Veš kaj pravi Izet iz Lud, zbunjen, normalan (takih nas je dost :lol1:) sicer za viski ampak nima veze,

Jedan viski je dovoljan, dva su previse, tri su premalo, a cetri je minimum!!!

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 6. 2023 ob 19:52, Zivnorc pravi:

...pravi, da zna tut kakega BMW al pa KTM...Ducatija pošravfat....

20230621_132936.jpg

Ta dva sta ličarja...:lol1:

20230713_195210.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Snečer pravi:

vodna puška ali pištola, naravna streznitev, deluje

Da me Milena ubije :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša “basanska epopeja” je vse vpletene pripeljala do istega sklepa. Te vrocine je blo prevc. Nasledja fura je pakla, ko se dan mal skrajsa in vrocina malo smanji dozivljaj. Se ze veselim. 
 

@Tex in @Zivnorc dobita litr vina in litr jamnice, pa nej se zmenta kaj bo s tistga ratalo.  Ce bo zaplet prevelk, lahk vino spijem jaz. 
 

IMG_4157.thumb.jpeg.4b8d8f86712edbe656cffcb9ef978f48.jpeg

 

Sta mi pomagala do novih baterij, kupil mal na zalogo, tud najstarejsi kitajski komunikator zdej dela ko šus. Z enim polnjenjem sva vozila 15 ur. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snečer pravi:

samo za prave motoriste (ki pridejo do vrha) :)

lp iz Pakle

 

vlcsnap-2023-07-23-12h40m38s849.jpg

IMG_20230723_073113.jpg

.

... a to si bil z Versysom gor ??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • DAMI34



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!