Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

romantičar :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Darko3g pravi:

 

Trenutno na plaži in razmišljam kako domov.

 

počakaj do četrtka, naj bi se burja umirila...UPAAAAM....

Popravljeno . Popravil tomaz69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan je bil, da se vrnem že v torek popoldan, ampak je preveč pihalo in doli je bilo preveč lepo in rekli so, da se bo v sredo umirilo, pa sem ostal do danes.

Ker je še vedno pihalo sem krenil že ob devetih, da bi imel malo rezerve. Srečal nekaj motoristov, na srečo pa nobenega policaja in srečno prišel do Senja in Žute Lokve. Šele proti Brinju je nehalo pihati, se je pa precej ohladilo. Kljub temu krasna vožnja do doma (le v Samoboru delajo cesto in smo ovinkali skozi mesto).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel danes proti dol, pa sem se po Klenovici raje obrnil in šel raziskovat notranjost... V Novem Vinodolskem sem šel v hrib in proti Delnicam.

Pred Delnicami sem šel levo proti Crnemu Lugu. Cesta je čisto nova, široka in ovinek na ovinek. Veselica...

Je pa ob morju iz nič v Vinodolskem do fullll po Klenovici nažigala burja. Kar nekaj motoristov se je ustavilo in pol obrnilo...

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, C eagle pravi:

Jaz sem šel danes proti dol, pa sem se po Klenovici raje obrnil in šel raziskovat notranjost... V Novem Vinodolskem sem šel v hrib in proti Delnicam.

Pred Delnicami sem šel levo proti Crnemu Lugu. Cesta je čisto nova, široka in ovinek na ovinek. Veselica...

Je pa ob morju iz nič v Vinodolskem do fullll po Klenovici nažigala burja. Kar nekaj motoristov se je ustavilo in pol obrnilo...

En dan prekmalu si piču dol. Jaz grem zdele, sam z avtom. ☹️ Milenina objava od danes zjutraj:

image.thumb.png.10af9fca31905d1cb633fc33bf400eb8.png

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Frenk 67 said:

En dan prekmalu si piču dol. Jaz grem zdele, sam z avtom. ☹️

Saj sem mislil it danes še enkrat, pa se mi ne izide, ker imam še nekaj za naredit... A ne bi šel raje z motorjem?😅😇🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, C eagle pravi:

Saj sem mislil it danes še enkrat, pa se mi ne izide, ker imam še nekaj za naredit... A ne bi šel raje z motorjem?😅😇🤣

Bi, sam gre tamau z mano pa je pred dvema dnevoma prodal motor. 😳

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj zdej.... neki gledam, pa danes še malo vetra kaže tam nekje do Sv. Juraja... :hmm:  a je za it, al ne?

..a tut če je cesta še vedno zaprta...a je to kaznivo - plačljivo, al kako zdej kej po novem? ... baje, mende, če je zaprto za mopediste, pa da tut če so policaji, da načeloma ne ustavljajo in kaznujejo... kako je kej s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je piču včeraj. Pa je reku da ni fajn. Pr 120km/ h, da ga je mal guncalo 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Frenk 67 said:

Bi, sam gre tamau z mano pa je pred dvema dnevoma prodal motor. 😳

In zdej je to tvoj problem? Jao. Jez iz inata neb su dol. Evo. Iz inata ne grem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Frenk 67 pravi:

Bi, sam gre tamau z mano pa je pred dvema dnevoma prodal motor. 😳

imam namen štartat okrog 13. ure - lahko prosim napišeš, kakšno je stanje? HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, tomaz69 pravi:

imam namen štartat okrog 13. ure - lahko prosim napišeš, kakšno je stanje? HVALA

Jaz grem na Krk, tko da to ni baš neka informacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Frenk 67 said:

Bi, sam gre tamau z mano pa je pred dvema dnevoma prodal motor. 😳

Jaz bi njega nateral z autom, sam bi šu pa z motorjem.... sam povem :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, tomaz69 pravi:

hvala @Frenk 67, si me mal zavedu s stavkom, ki je se je začel "jaz grem zdele...":lol1:

Tle na Krku nič me piha, pravkar prehitu ene 15 motoristov, sam na HAKu je pa še  kar zapora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Marko P. pravi:

Ni važno, naložim z računalnika ali telefona, vedno je na glavo obrnjena🤨.

20230924_092720.jpg

moraš sliko obrnit v kakem programu, pa preimenovat. Recimo slikar. ti poravim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

moraš sliko obrnit v kakem programu, pa preimenovat. Recimo slikar. ti poravim.

Hvala.

Sem pa poskusil z obračanjem, pa nič.

Preimenoval je pa res nisem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Jaz grem jutri. Kot vidim na HAK-u je trenutno popolna zapora za motorje že na odseku Novi vinodolski - Senj in Karlobag - Novo selo.

 

ma ni več panike, pri nas se umirja Senj Karlobag je že odprta...ps jaz grem tut yu3. 

PS jutri so delne zapore cest zaradi kolesarske dirke, več je na HAKu objavljeno. Krčki most bo zaprt, tunel Učka, pa oviran promet po istri in delu kvarnerja...

 

Do 1. listopada održava se međunarodna biciklistička utrka “ CRO Race 2023”. Na prometnicama kojima se kreće utrka bit će na snazi privremena regulacija prometa na dijelu javnih cesta te će se ograničenje prometa na navedenim dionicama vršiti uz nazočnost djelatnika MUP-a i predstavnika organizacije.

Upozoravamo sudionike u prometu da su, iako se biciklistička utrka održava u uvjetima normalnog odvijanja prometa s povremenim zaustavljanjem prometa neposredno prije nailaska i prolaska biciklista, moguća zaostajanja biciklista koja sudjeluju u manifestaciji pa je potrebno povećati oprez i obratiti pozornost na bicikliste u prometu.

  • 3.etapa 28.rujna od 13:00 do 17:30 Otočac-Opatija: Otočac-Melnice-Vratnik-Senj-Novi Vinodolski-Bribir-Grižane-Križišće-Praputnjak- Krasica-Sv. Kuzam-Kukuljanovo-Drage-Čavle- Svilno-Orehovica-Rijeka-Preluk-Opatija
  • 4.etapa 29.rujna od 11:30 do 17:30 Krk-Labin:Krk-Vrbničko polje-Soline-Rasopasno-Malinska-Njivice-A7 Kvarnerska autocesta-Rijeka (Rujevica)-Marinići-Viškovo-Kastav-Jušići-Veprinac-Poklon-Vranja-tunel Učka-Boljunsko Polje-Paz-Afrići-Cerovlje-Pazin-Lindar-Barban-Jurićev Kal-Barban-Raša-Labin. Za sav promet bit zatvoreni: Krčki most u vremenu od cca 12:00 do 13:30 sati i promet prema Učki u oba smjera (s riječke i istarske strane) od 13:30 do 15:00 sati
  • 5.etapa 30.rujna od 9:30 do 15:30 Crikvenica-Ozalj: Crikvenica-Bribir-Breze-Jasenak-Puškarići-Ogulin-Jospidol-Tounj-Generalski Stol-Zvečaj-Duga Resa-Žakanje-Ozalj
  • 6.etapa 1. listopada od 11:00 do 17:00 Samobor-Zagreb: Samobor-Sveta Nedjelja-Kerestinec-Lučko-Buzin-Velika Gorica-Žitnjak-Slavonska avenija (Zagreb)-Dugo Selo-Vrbovec-Rakovec-Sv. Ivan Zelina-Zagreb. U Gradu Zagrebu će privremena regulacija prometa od 8:00 – 17:00 biti na snazi na dionici: Slavonska avenija – Ulica Hrvatske bratske zajednice – Ulica grada Vukovara – Avenija Većeslava Holjevca – Most slobode – Avenija Većeslava Holjevca – Avenija Dubrovnik
pred 52 minutami, Marko P. pravi:

Hvala.

Sem pa poskusil z obračanjem, pa nič.

Preimenoval je pa res nisem..

jaz jpeg kar v png vržem, pa v slikarju za 180 obrnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blink 😁

20230929_125134_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovaj...lakunoč 😎

20230929_175247_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I ovaj..dobro jutro 😎

20230930_075921_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!