Skoči na vsebino

Aprilia Tuono V4R (APRC)


flero

Priporočene objave

Mja o obeh kombinacijah sem ze razmisljal ja.. sam da pustim na enibstrani nosilec je grdo, link pipe pa nebi krajsal.. 

Verjetno je edina varjanta nakup SCja, pa zakup “jail free” kartic:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, dlicen said:

Lahko poskusiš poiskat kakšen rabljen karbonski nosilec, pogosto se to prodaja v tujini...

Trenutno jih ni gor. 

200e+ppt pa pac nedam. 

Navaden aluminijast je pa cca 150e. 

Bom pogledal ce se da tole sponko na izpuhu spustiti nizje ter nato fixirati na mesto kjer je bil original izpuh privijacen.. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/14/2019 at 2:27 PM, marincspeedshop said:

Uprasaj Gabrota, ce se prov spomnem rabis sabo push/pull senzor in shekan ecu.

ciao Uros, sorry for the late answer! yes, i was part of the IRC blipper developing, you can see my bike running the system protype here:

you can buy it from here:

https://www.apriliaspecialparts.com/shop/flyhammer-racing-parts/blipper-irc-rsv4tuono-v4/

 

ce je vredno naj vsak zase preceni :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/29/2019 at 6:29 PM, ukica said:

ciao Uros, sorry for the late answer! yes, i was part of the IRC blipper developing, you can see my bike running the system protype here:

you can buy it from here:

https://www.apriliaspecialparts.com/shop/flyhammer-racing-parts/blipper-irc-rsv4tuono-v4/

 

ce je vredno naj vsak zase preceni :P 

Bols nakup ko ausph, pa se za nakup lonca noben ne prasa....

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš Grom? Za ribe ne vem, če hodijo kaj v hribe :)

Je pa ta Tuono precej v oklepih. Verjetno je kar RSV4 z visoko belanco.Rezultat iskanja slik za tuono pikes peak

Popravljeno . Popravil perici
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, perici pravi:

 

Je pa ta Tuono precej v oklepih. Verjetno je kar RSV4 z visoko belanco.

Je kar Tuna, ne rsv. :)

 

pred eno uro, mladench pravi:

bi bil pa za dučetom :(

Videl, ja. :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/1/2019 at 4:54 PM, Lipstick said:

 

10:26-10:27 - grbina, ki je po vsej verjetnosti vzela Dunne-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ker nima časa za vožnjo. :D

Btw, včeraj sem enakega videl v Kalcah in verjetno še istega pol na Črnem Kalu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In mene.. :P 

Jaz sem sicer videl samo enega k sva se srecala pred Planino.. crn Dainese kombinezon :) 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tebe @ukica sem prepoznal ja. Si ga še mal pohodu iz rondoja, tam pri MOL-u :) Ampak v mejah omejitev, da nav kdo kej mislu :) Sva bla s frendom na kavi (črna RSV-jka in rdeče zlat Tuono pr kafiču pred MOL-om).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, ProdriveR said:

Ja, tebe @ukica sem prepoznal ja. Si ga še mal pohodu iz rondoja, tam pri MOL-u :) Ampak v mejah omejitev, da nav kdo kej mislu :) Sva bla s frendom na kavi (črna RSV-jka in rdeče zlat Tuono pr kafiču pred MOL-om).

A sem videl ja. Tuono 2nd gen factory ane? Bela/rdeca. Ma seveda je po omejitvah? sam kaj k QS tok lepo poka :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, ProdriveR said:

Ja, tebe @ukica sem prepoznal ja. Si ga še mal pohodu iz rondoja, tam pri MOL-u :) Ampak v mejah omejitev, da nav kdo kej mislu :) Sva bla s frendom na kavi (črna RSV-jka in rdeče zlat Tuono pr kafiču pred MOL-om).

Auuuuu......hudoooo.....tole bi pa rad na lastne oke vidu ?, se bi mogoče kej nauču.... bela cesta.... pospeševanje iz rondoja od  rečmo 35 ( če greš man se sigurn uležeš ) do 55 km/h z uporabo q-šiptarja, predpostavljam od 1 do  ......?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Lipstick said:

Auuuuu......hudoooo.....tole bi pa rad na lastne oke vidu ?, se bi mogoče kej nauču.... bela cesta.... pospeševanje iz rondoja od  rečmo 35 ( če greš man se sigurn uležeš ) do 55 km/h z uporabo q-šiptarja, predpostavljam od 1 do  ......?

55 po abcutku :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh... :)
Skratka, hotel sem samo napisat, da čeprav sem nekak v srednjih letih, še vedno obožujem zvok motorjev(mašin) v visokih obratih/pospeševanju (pa naj bo to avto, motor, reaktivec...).  Mogoče se komu zdi to otročje, ampak sam si ne morem pomagat :) In nočem zdaj tukaj nikogar spravljat v težavo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ProdriveR said:

Mogoče se komu zdi to otročje,

Men se to zdi ne-žensko. Kar je dobro. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!