Skoči na vsebino

Nalepke, logotipi, vinil folija... za motor


Gregs

Priporočene objave

se da, ja...moj frend iz okolice Ptuja dela te zadeve. ima celo paleto barv, tudi karbon sivi in beli. če rabiš kontakt mi sporoči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da, imaš v zadnjem motorradu oz. št. 3/2012 članek na to temo, cestak te košta 3000€ pa prelakirajo ga prej če ni lak popolnoma bezhiben, traja pa tri tedne

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da, imaš v zadnjem motorradu oz. št. 3/2012 članek na to temo, cestak te košta 3000€ pa prelakirajo ga prej če ni lak popolnoma bezhiben, traja pa tri tedne

LP Bajsi

Tema že obstaja v rubriki Oprema...sam sem pred cca 2vemi tedni iskal majstra da mi bi polimal s foljo plastike...100€ = delo in 3M folja! 3000€? Ta številka je pa čisto mimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da, imaš v zadnjem motorradu oz. št. 3/2012 članek na to temo, cestak te košta 3000€ pa prelakirajo ga prej če ni lak popolnoma bezhiben, traja pa tri tedne

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3000€??? pa kaj so normalni :ninja: tu v NM majster obleče avto v folijo (videl sem alfo 159 karavan) v mat črno barvo za 2000€, ampak to tako, da tudi če odpreš vrata, prtljažnik, ne boš videl originalne barve avta, vse, tudi po pragih, okoli tečajev vrat, vse obleče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folije so zdej tko pocen da za kak motor mislim da ga lohk ceuga obleces za ene 100-150€ ce delas sam nucas sam fen na topu zrak pa neki da bos gladil pa gasa :D pa odvisn je tud kok je plastik...seveda ce bos pa dal ksnemu majstru delat bo pa verjetn se 1x tulk racuno za delo kot pride material :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj jih je že polno ki to delajo, jaz vem za te http://www.digital-tisk.si/ ker en kolega dela tam.

Poznaš morda koga, ki je to že naredil z motorjem? Zanima me seveda koliko bi to stalo pri njih, ker sem sam že razmišljal o barvanju v črno barvo ampak...nimam j..c ker je zadeva nepovratna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhuuuu bojsi, ga pihate vsi skupaj malo :P

tukaj je tema:

še celo jaz sem dodal nekaj slik, se marsi kdo ukvarja s tem po sloveniji, poznam enega osebka, ki ima svojo firmo, naredi za ugoden denar res v piko, če bo koga zanimalo, naj me kontaktira na zasebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za kontakt! Golob mi sicer ne bo delal, je pa priporočil kolega Habeta! LP

Ufff kaj sm napisal :D Habe mi ne bo delal ampak Golob!! Golob je praktično najugodnejši, kar sm jih poklical...upam da se še ta mesec zapeljem do idrije da mi polima plastike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff kaj sm napisal :D Habe mi ne bo delal ampak Golob!! Golob je praktično najugodnejši, kar sm jih poklical...upam da se še ta mesec zapeljem do idrije da mi polima plastike :)

Cena pa je...tudi jaz bi dal mojega prelepit v mat črno folijo in iščem najugodnejšega ponudnika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena pa je...tudi jaz bi dal mojega prelepit v mat črno folijo in iščem najugodnejšega ponudnika...

Pogooglaj husqvarno sm610 08 in poglej kok mam plastik...nato pa primerjaj z Z750. Govorim o površini seveda. Zame bo 100-120€ max kakor je reku. Gre pa za kvalitetno carbon foljo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

malce prebiram to temo, pa nobnega pametnega odgovora kdo kje in za koliko oblece moped v foljo.

Oz potrebujem nekoga ki bi mi izdelal res nekaksno unikatno zadevo..

ideja je..... cena me ne zanima.... zadeva pa more bit res izdelana kvalitetno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglejpoglej.si

p1010014.jpg

streha1.jpg

streha4.jpg

Streha, ogledala, spoilerček, po ceniku...200€

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sam nekaj čaral s to folijo pa mi je nekako ratalo samo bi blo lahko bolš... Za prvič je kar dobro :)

post-14558-0-65547900-1332152798_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo še moj motor. Sestra se ukvarja z temi zadevami in mi ga je prostovoljno polepla.Prej je bil črn, sedaj pa je mat in karbon bele barve

picture738.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa kak link,kje naj nabavim folije..... :-)

Povej kaj rabiš, zrihtam ugodno...nekaj je tudi na zalogi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!