Skoči na vsebino

Prejemki cerkve iz proračunskih sredstev


I30

Priporočene objave

A ni smešno, da pajaci v zlatih ogrinjalih in kilo zlata na prstih pridigajo o nekem skromnem življenju...?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni smešno, da starši plačujejo za veroučne zvezke,učbenike in sambogve kaj še vse ne... Svojega otroka bi lahko, če bi želeli, sami poučili iz sv. Pisma....

VATIKANSKA, rimokatoliška garda pa je osmešila in poteptala najbolj revne in nevedne... Ko je uvedla 1.sv obhajilo, Birmo,poroko...in vse druge ceramonije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni smešno, da pajaci v zlatih ogrinjalih in kilo zlata na prstih pridigajo o nekem skromnem življenju...?

A to misliš one pedofile u kiklah? Pridigajo tudi o moralnosti in spolni vzržnosti, zakaj ne bi o skromnosti?

Ena njihovih cvetk je "Ne glej me, poslušaj me!". Kaj ne morete doumeti, da nam za ceno njihovih duš nazorno kažejo česa se ne sme početi, ker je sprijeno, nagnusno, lopovsko in barabsko?! Bi jih ja morali spoštovati, namesto da jih pljuvate. :grrr

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Se bo kdaj zgodil tudi UPOR proti CERKVI ???

Bo prišel sodni dan tudi za gospoda Stresa in veliko cerkveno slovensko gardo, ki so tako ali drugače nategnili vse po vrsti s svojimi dejanji???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr,da je šu kristus u nebesa se mu ni treba v grobu obračat,ko gleda naše farje(pedofile)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnč sva bla skp na kofet, pa je reku, de pride hvau gamad pospravt.

Vas lepo pozdravlja: jesus-with-gun.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr lažeš,da je kofe piv.On pije samo svojo kri predelano v vino.Nč nau pospravu samo odpustke jim bo dau pa isto naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr lažeš,da je kofe piv.On pije samo svojo kri predelano v vino.Nč nau pospravu samo odpustke jim bo dau pa isto naprej!

Ja prau de ne, de bo zdej novo repu.. upss ... božje kraljestvo naredu. Kolk bo res pa ne vem, k se mi je zdeu mal prbit. Prav de ga od žalosti cuka, ko to gamad dol gleda. Ja pa je pir piu, pa pohal je tud!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đizs, prahipi in praprapradedek Che Guevare je bil fejst možakar in je le dobro mislil.

Ampak ni vedel, da je na Planetu Opic vedno tako, da vsako idejo

o "nebesih na zemlji" (tudi recimo Marxovo) skazijo psihopati tipa Puklasti Čefur,

ki se na račun dobrih in normalnih ljudi prebijejo VEDNO na oblast in skazijo

začetno dobro idejo do zla-božjega .. kot je rekel moj oče.

Jebiga - malo pa le dvomim o uspeh trenutnega

upora in vstaje glede na zgodovino.

Ne rečejo zastonj stari ljudje:

"Drek zmer na vrh prplava!"

Bojim se, da se bo ščasoma pokazalo,

da so se zamnjali le lopovi na oblasti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brojedan ne dvomi. Vse bo, vse gre proti cilju, da se bosta poštenje in tista tako poteptana VEST vrnila nazaj v človeka.

Tudi RKC bo doživela svoj sodni dan.

Dejstvo je,da je vsak odgovoren za svoja dejanja. Delavec, direktor, poslanec, duhovnik.... Vsi so vredni enako.

VEČJO VREDNOST od vseh 3 naštetih PA IMA TISTI, KI JE DO ZADNJEGA DELAL POŠTENO in vestno.

Delavci ponavadi delajo preko svojih zmožnostih,za njih ni skrbi.

PSALMI 37: 1 - 3

Ne razburjaj se zaradi hudodelcev.

Ne zavidaj tistim,ki ravnajo nepravično.

Kajti hitro kakor trava se bodo posušili

in kakor maldo zelenje uveneli.

Zaupaj v Jehova in delaj dobro,

prebivaj na zemlji in ravnaj zvesto.

In še danes mi gre na smeh,ko se spomnim,kako sem razburila enega rimokatoliškega duhovnika z vprašanjem zakaj je RKC ime BOGA zbrisala iz "svojega" sv. pisma.

Vsi stari zapisi v sv.pismu pišejo o tem da je bilo Bogu ime Jehova,Jahve,Jah...

No ja, morda pa so ga zato zbrisali,ker jih je preveč strah da jih bo Jehova en dan resno stisnil v kot že zaradi ZVONA 1 in 2 :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brojedan ne dvomi. Vse bo, vse gre proti cilju, da se bosta poštenje in tista tako poteptana VEST vrnila nazaj v človeka.

:grrr

Ti si še mlada, pa se tolažiš z nekimi idejami ...

:winkiss:

Res je, da VSI gremo proti edinemu resnemu cilju:

Dolgost življenja našega je kratka.

Kaj znancev že zasula je lopata!

Odprte noč in dan so groba vrata;

al dneva ne pove nobena pratka!

Pred smrtjo ne obvarje koža gladka,

od nje nas ne odkupjo kupi zlata,

ne odpodi od nas življenja tata

veselja hrup, ne pevcev pesem sladka.

Naj zmisli, kdor slepoto ljubi sveta,

in od veselja do veselja leta,

de smrtna žetev vsak dan bolj zori.

Znabiti, da kdor zdej vesel prepeva,

v mrtvaškem prti nam pred koncam dneva

molče trobental bo: "Memento mori!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še jest PODPISALA mal prej :klicaj:

Pa še neki....težko razumem da v času recesije še vedno ena maša stane 17 eur???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še jest PODPISALA mal prej :klicaj:

Pa še neki....težko razumem da v času recesije še vedno ena maša stane 17 eur???

RKC nima recesije.

Pri njih se dohodkovna masa iz naslova nabirk veča.

Kot v vsaki krizi ali recesiji.

Takrat verniki vidijo edino rešitev v molitvi in RKC se utaplja v denarju.

Zato pa RKC hoče revne vernike in ne bogatih, ker par bogatih pri mašah

(skupnoi gledano) pusti veliko manj kot množica revežev.

Pri njih je sedaj pravi trenutek za dvig cen.

Vse, draga moja je stvar "matamatke&gumirabike" ...

:yes:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sem proti CERKVI..... je jasno kot beli dan.

Z veseljem sem podpisala peticijo s svojim imenom in priimkom.... Proti sem predvsem ZARADI blatenja Jezusovega imena s PRESTIŽOM in nepotrebnimi vatikanskimi mašami.

Če bi se držali SAMO in le sv.pisma bi bilo drugače...Če bi si za zgled vzeli vsaj malo preprostega in ponižnega JEZUSA ........Ali celo malo prebrali življenjepis pokojnega arškega duhovnika Janeza Marija Vianeja bi morda KONČNO razumeli besedi SKROMNOST in PONIŽNOST....

Se je kateri župnik kdaj vprašal, da kakšna mama ne zmore nositi breme vseh ceramonij sv. obhajila, birme...???? Noben.

In kar me pogreje še danes je, da se je nedolgo nazaj g Stres oglašal, da naj se protestira MIRNO...

Samo še vprašanje časa je, kdaj se bo v MARIBORU zbralo ljudstvo pred stolno cerkvijo v Mariboru in zahtevalo izstop vseh veleumnih nadškofov in raznih prefektov.

Se bodo skrili za zidovi???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sem proti CERKVI..... je jasno kot beli dan.

....

Samo še vprašanje časa je, kdaj se bo v MARIBORU zbralo ljudstvo pred stolno cerkvijo v Mariboru in zahtevalo izstop vseh veleumnih nadškofov in raznih prefektov.

Se bodo skrili za zidovi???

To se pa na žalost ne bo zgodilo ...

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cerkev nas košta okoli 700 miljonov € na leto, baraba janševa tam ni vzel NIČ, revnega delavca bi obral do kosti

Revni delavci ne dajejo odpustkov. :l_01:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cerkev nas košta okoli 700 miljonov € na leto, baraba janševa tam ni vzel NIČ, revnega delavca bi obral do kosti

Zato pa ima največjo podporo med vaškimi klerohisteriki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa ima največjo podporo med vaškimi klerohisteriki ...

Ki so si standard izgradili ravno v fabrkah (seveda z bolniško za košnjo ipd.) in na subvencijah, sedaj pa pljuvajo po tistem, kar jih je ohranilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!