Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

to je bil moj maximum. Če piha 100 še ni problem, če piha 130 nikol več. ti bom točno opisal, pa še v dvoje sva bila na motorju.

Če se voziš iz Ajdovščine proti Podnanosu je pritisk in nabijanje burje z leve strani in nekoliko čelno..no way da bi šel več kot 50km/h. Druga je če greš v obratni smeri, ker greš v bistvu v isti smeri skoraj kot piha in je mnogo lažje. Premikalo me je z leve na desno po celem voznem pasu, pa sem vajen burje in se je ne bojim. Tudi prestavilo me je že. In na koncu za piko na i, me je še butasta baba prehitela samo pol metra stran.

veter je kurac...

sploh na takem motorju, kot je GS, ker si s sopotnico, kufri, tank torbi in na kufriš še šotorom, kot kako jadro....

Nobenega užitka. Prav nobenega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji vtis iz morja do garaže je bil;

Majčken manj kot zmrznjen prst, krč v levi nogi, v vetru vozil kot pijanc, doma pa z motorja nisem mogu! Če nebi imel ovčko na sedežu, se še odlepit nebi mogu! (Rit ji je zelo hvaležna!!) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z leve proti desni....Moto Rider,Zivnorc,Janez123,moja žena,un kmet za mojo ženo ne vem kdo je...in Gauloises...

DSC02036.JPG

Res zgledajo posrano......a probajte z SS gumami sami po takem......heheeh

Sam vi ste pa res mal fukjeni... kdo je pa še videl, da bi se človek z motorjem po snegu fural, no!? :slap: :slap: :slap:

Jezus buhvasnimarad :headbang::wallbash: , obnašate se k čreda razjarjenih...

no, ja... :hooray: :hooray: MAMUTOV! :hooray: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo kuda BMW svuda! Zakaj si pa rabu une galoše čez prste? A nima tvoj karbonski bolid gretja za ročke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes lepa jutranja furca.

Ob 8 iz Domžal pri sprejemljivih okoli 0°C do Ljubljane, kjer smo se zbrali in nato v četici eden za drugim

peljali za Treborjem do Mirne Peči. Iz Ljubljane nas je štartalo ene 9. Vsake toliko časa se je še kdo pridružil,

tako da nas je bilo kar ene 15 ko smo prispeli v Mirno Peč. Med vožnjo pa sem se naposlušal muske iz auspuha

motorja jozexj6.

Dol v Mirni peči kar nekaj znanih in neznanih obrazev :grim

Nazaj grede sem se hotel še odzvati na vabilo sharpninje - glede na navodila kako se pride do nje sem jo kar sam užgal

tja. Po eni uri vožnje in glede na neznane kraje kjer sem se vozil (srečaval sem table: selo pri zagorici, bitnja vas, trebelno,

zagorica, račje selo, ........ ) sem se na koncu sprijaznil, da sem očitno zgrešil :blush:

V podobnem lutajočem stilu vožnje sem ju ucvrl domov. Peljal mimo čateža, litije, vevč, zajčje dobrave in končno našel domžale.

Vreme danes super, ceste prazne in sem ter tja posute s peskom, mal mi je pa žal zamujene sladice pri sharpninji :cry:

bo treba drugič bolj poslušat navodila :hmm:

Ker sva z Zivimnorcom mehanika sva takoj poštelala mavričnega GS-a :whistle: .....Nejcgs ,povej a kej bolj skoči... :P

DSC02013.JPG

ja neki je moglo bit na temle vajinem štelanju tegale motorja. Domov grede je po dolenjskih hribčkih letel

da je bilo veselje. Drugič še kaj na gumah naredta, ker se mi preveč pregrevajo med ovinki :xx:

(pol pa drsijo in je treba vozit pod omejitvijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo kuda BMW svuda! Zakaj si pa rabu une galoše čez prste? A nima tvoj karbonski bolid gretja za ročke?

Ma,sam je bil na servisu.... :blush: :blush: rednem!!! Pa sem bil z ženinim,saj ima isto gretje,sam jaz sem imel GP rokavice,kevlar pa ta navlaka,sem mislu,da mi bodo prsti odpadli.... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa dve praski na špeglu mam... pa na auspuhu tut.... :cry:

... ampak sem pa naredu včeri dve stvari hkrati... sem ga požegnal pa še krstil na isti dan.... :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker imam na BMWjcu ultra geliran sedež in gretje ročk, se mi med potjo ni treba ustavljat --- torej ne naredim tok fotk kot Kmet2, ki bi se lahko že končno javil za mojega fotografa (ker tolk leti, da bi lahko štartal za mano, me prehitel, se ustavil, razpakiral in slekel, potegnil ven fotoaparat, nameril in škljocnil ravno v trenutku, ko se letijo iskre izpod pukčevga cilindrčka - na fleksarco :grim ).

Včeraj sem odprla okno okrog 10. ure... "a a, js pa že ne grem ven, na strešnem oknu je led." Pozajtrkujem, pogledam desetdnevno napoved... DEŽ! :glare: 10 dni dežja. Eh, usaj na en kofe morm skočit, cafe racerka... Da ne povem, kako so od zgodnjega jutra mimo okna od kuhinje nažigali motoristi - doma sem namreč ob glavni cesti za Mirno Peč (in za Grobnik...). Odprem okno okrog 10:30... ne ne, mogoč grem jutr, je malenkost boljša napoved. Pa pride moj pastir z GSom na dvorišče... "Ejjj, a greva do Zbilj na kavo, nau gužve k so usi u Mirni Peči??" Eh, no, grem se oblečt pa mal na vrt pogledat... pridem ven, zvoni telefon, naj prideva na Raceland pogledat nek trening... GS ma že čudne ideje, da bi šla z motorjem --- motenc, js študiram, če bi šla do Zbilj, on pa men Krško!? No, pol sm se oblekla (res mi je uganka, kaj je oblečen nejcgs na svojih božičnih pohodih, ker js sm pobrala vse kar je "termo, polar, windstopper" itd. pa me je še zmeri zeblo) in zalaufala motor... pa na avtocesto... "Če naju bo zebl, zavijeva na Grosuplje dol pa greva na kofe pa nazaj." GS maha in trobi pri Grosuplju, js se naredim, da nič ne vidim "A smo hudi al nismo" odprem gas in podrem hitrostni rekord (Kmet pa kje si bil?!?!?!) :kva2: Čez eno uro sm že tišala roke v krop v Krškem in srkala še brbotajoč čaj. Nazajgrede sva jo mahnila ob Savi do Sevnice (tam mi je pred Hoferjem crknil motor pri speljevanju - dva motorista iz tam prisotne velike skupine sta zalaufala Ducatije - ko sem slišala kraguljčke, sem se začela smejat pod čelado... v strahu, da smeha ne bi kdo slišal, sem pozabila kako se spelje :boobies: ), proti Mokronogu in Trebnjem. Zrak se je malenkostno ogrel, srečala eno goro vračajočih se motoristov, eni tut po mojem pasu - zgleda mam še preozek motor. :glare: Odkrila par luštnih cest. Vso pot sem intenzivno mislila na @nejcgs - le katera ga tako greje, da se lahko vozi v 3x bolj nemogočih razmerah in pri tem še uživa?!?!?!

Luštnih 200 km, žal brez fotk in z nekaj ozeblinami. Čakam, da bo asfalt bolj držal, še zmeri mam d*** v hlačah, da bo spodrsnlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker imam na BMWjcu ultra geliran sedež in gretje ročk, se mi med potjo ni treba ustavljat --- torej ne naredim tok fotk kot Kmet2, ki bi se lahko že končno javil za mojega fotografa (ker tolk leti, da bi lahko štartal za mano, me prehitel, se ustavil, razpakiral in slekel, potegnil ven fotoaparat, nameril in škljocnil ravno v trenutku, ko se letijo iskre izpod pukčevga cilindrčka - na fleksarco :grim ).

Včeraj sem odprla okno okrog 10. ure... "a a, js pa že ne grem ven, na strešnem oknu je led." Pozajtrkujem, pogledam desetdnevno napoved... DEŽ! :glare: 10 dni dežja. Eh, usaj na en kofe morm skočit, cafe racerka... Da ne povem, kako so od zgodnjega jutra mimo okna od kuhinje nažigali motoristi - doma sem namreč ob glavni cesti za Mirno Peč (in za Grobnik.. .). Odprem okno okrog 10:30... ne ne, mogoč grem jutr, je malenkost boljša napoved. Pa pride moj pastir z GSom na dvorišče... "Ejjj, a greva do Zbilj na kavo, nau gužve k so usi u Mirni Peči??" Eh, no, grem se oblečt pa mal na vrt pogledat... pridem ven, zvoni telefon, naj prideva na Raceland pogledat nek trening... GS ma že čudne ideje, da bi šla z motorjem --- motenc, js študiram, če bi šla do Zbilj, on pa men Krško!? No, pol sm se oblekla (res mi je uganka, kaj je oblečen nejcgs na svojih božičnih pohodih, ker js sm pobrala vse kar je "termo, polar, windstopper" itd. pa me je še zmeri zeblo) in zalaufala motor... pa na avtocesto... "Če naju bo zebl, zavijeva na Grosuplje dol pa greva na kofe pa nazaj." GS maha in trobi pri Grosuplju, js se naredim, da nič ne vidim "A smo hudi al nismo" odprem gas in podrem hitrostni rekord (Kmet pa kje si bil?!?!?!) :kva2: Čez eno uro sm že tišala roke v krop v Krškem in srkala še brbotajoč čaj. Nazajgrede sva jo mahnila ob Savi do Sevnice (tam mi je pred Hoferjem crknil motor pri speljevanju - dva motorista iz tam prisotne velike skupine sta zalaufala Ducatije - ko sem slišala kraguljčke, sem se začela smejat pod čelado... v strahu, da smeha ne bi kdo slišal, sem pozabila kako se spelje :boobies: ), proti Mokronogu in Trebnjem. Zrak se je malenkostno ogrel, srečala eno goro vračajočih se motoristov, eni tut po mojem pasu - zgleda mam še preozek motor. :glare: Odkrila par luštnih cest. Vso pot sem intenzivno mislila na @nejcgs - le katera ga tako greje, da se lahko vozi v 3x bolj nemogočih razmerah in pri tem še uživa?!?!?!

Luštnih 200 km, žal brez fotk in z nekaj ozeblinami. Čakam, da bo asfalt bolj držal, še zmeri mam d*** v hlačah, da bo spodrsnlo.

Drži se šporgeta pa te ne bo zeblo pa d**** ne bo v hlačah!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahhaa.. janezkranjski... nism mogu, da ti ne bi dal všečkota...hahahhahaha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janezkranjski ma najbrž ducatija.

sm pa za šporgetom načeloma bolj nevarna kot za balanco, tko da... slaba ideja, fantje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Janez. Grem stavit, da nisi pričakoval, da boš letos 2x Mamutoval :D :D :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Janez. Grem stavit, da nisi pričakoval, da boš letos 2x Mamutoval :D :D :D

He, he...res da sem ob pogledu na sneg najprej pomislil na Mamutovanje, ampak tehle nekaj flik snega se vseeno ni moglo primerjati z našo "epsko" potjo na Mamutovanje. Sem pa vse sodelujoče na včerajšnjem izletu seznanil s tem, da se morajo prihodnjega Mamutovanja obvezno udeležiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janezkranjski ma najbrž ducatija.

sm pa za šporgetom načeloma bolj nevarna kot za balanco, tko da... slaba ideja, fantje.

..upam da maš vse nože tumpaste, valjar s tamehkega lesa, pa gasilni aparat zravn šporheta... hahahahha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janezkranjski ma najbrž ducatija.

sm pa za šporgetom načeloma bolj nevarna kot za balanco, tko da... slaba ideja, fantje.

Ducatija :blink: ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ste ga ubral po snegu!

Jaz sem se pa pravkar vrnil iz ene kratke/večerne iz Lj do Turjaka in nazaj.

Ugotovil, da mi sprednja guma spušča (cca 0.5 bar na teden)

Popravljeno . Popravil corser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..upam da maš vse nože tumpaste, valjar s tamehkega lesa, pa gasilni aparat zravn šporheta... hahahahha ;)

Mam brenr, fleksarco pa bomag. Pa za usak slučaj hidrant na dvorišču :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam brenr, fleksarco pa bomag. Pa za usak slučaj hidrant na dvorišču :evilgrin:

... za pršut rezat pa ublarco debelinko in poravnalko dol v delavnici...al maš kar ročni ublč za na hitrco v omarici.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovil, da mi sprednja guma spušča (cca 0.5 bar na teden)

Tud jest sem imel pri svojem takšen problem pred dvemi leti. Je bilo potrebno na novo zatesnit ventil pri senzorju pritiska in plašč namazat s tekočo gumo. Pol je pa bilo Ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!