Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

hahahahaha pa ste se norce delal iz 2t :010 te yamahe požrejo še več olja ku moja aprilia :kva1: jajca jajca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne lej nemorem jim nič ker isto u navodilih piše da morm pred usako vožno pogledat če je dost olja notr... zej je kr je tud če se skregam dosegu nam nč zanima me če je kej boljšga od tega kita ker bom zej motor čist odblokirov pa da vidm kok bo letu :D:P seveda če mi nav spet ribnu:D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok dejansko ti je zaribov 4t :worship::?

A si pogledov, da nimaš mejbi počenga tanka za ole oz. da ti kšna dihtnga ne tesni, ker da bi tok ola kuru je nemogoče :)

Btw: a si iz Kranja?

ja iz kranja sm :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pač rečeš da si pogledal in potem naredil turco 150km v enem kosu in med tem je moped ribnil, al se je treba znajt malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha pa ste se norce delal iz 2t :010 te yamahe požrejo še več olja ku moja aprilia :kva1: jajca jajca

dej ti voz svoje tomose pa tih bot k niso usi skupi tok uredni k ena yamaha... pr apriliji pa mal zračuni kok daš za bencin pa za olje pa boš pol povedov kwa se splača...

Popravljeno . Popravil KruMpi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je aprilija kurla 5.5 ole sm pa skor zastonj dobu, tko de nvm kje si na bolšmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo zej so mi use povedla uglavnm garancija se nešteje ker je moja napaka da nism gledov olja... tko da glejte mal ole da navte peš ukol hodil... :D:P

zanima me samo še ker sm se odloču da nebom imu več original use in mislm zej notr dt http://www.malossionline.com/fr/catalog/pr...MO_YAYZ125.html

pa me zanima če do pozna kej boljšga...

Waa kolk se da folk nategnit :D Pa pred kratkim je nekdo dav link 180 ccm kita za ta motor za 500-600 evrov se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja iz kranja sm :D:P

Hehe no se mi je zdel, k zadne čase se same R125-ke vozjo ukol :P uglavem, ko zrihtaš se vidmo na cest pa pozdravmo an :D rdeče bela r6ka pa enak kombinezon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne lej nemorem jim nič ker isto u navodilih piše da morm pred usako vožno pogledat če je dost olja notr... zej je kr je tud če se skregam dosegu nam nč zanima me če je kej boljšga od tega kita ker bom zej motor čist odblokirov pa da vidm kok bo letu :D:P seveda če mi nav spet ribnu:D:P

kwa ne mors. ves, al misls? niti nimas ti kj prckat okol olja, dokler je motor nov. sploh pa ti ga ne sme zmankat.

teb se pomoje ne da kregat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa ne mors. ves, al misls? niti nimas ti kj prckat okol olja, dokler je motor nov. sploh pa ti ga ne sme zmankat.

teb se pomoje ne da kregat :D

Ne upa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe no se mi je zdel, k zadne čase se same R125-ke vozjo ukol :P uglavem, ko zrihtaš se vidmo na cest pa pozdravmo an :D rdeče bela r6ka pa enak kombinezon :D

haha poj pa nis mene vidu k nimam jes kombinizona... haha jes sm ponavad u kratkih hlačah :D:P k mi je res uroče:D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waa kolk se da folk nategnit :D Pa pred kratkim je nekdo dav link 180 ccm kita za ta motor za 500-600 evrov se mi zdi.

sej je 700€ sam brez avspuha k je avspuh 500€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha poj pa nis mene vidu k nimam jes kombinizona... haha jes sm ponavad u kratkih hlačah :D:P k mi je res uroče:D:P

Sej k boš padu boš pol tud vidu ko je vroč asfalt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je aprilija kurla 5.5 ole sm pa skor zastonj dobu, tko de nvm kje si na bolšmu.

Tista aprilia je predpotopna zadeva v primerjavi s tole r125 :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krumpi ko se je pokvarila bi mogel prvo pogledat olje..pa ko si vidu da ni olja bi ga nalil not... :whistle:

pač ribnla je..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to bi moral enmu rečt, da mu ga da iz mašine, ker če bi bil nov bi se vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kej majo modro yamaho da bi jo vidu v živo (v LJ oz bliz LJ). V TCju pa v KMCju majo rdeco :headbang: . Sej mi je rdeca tud ful huda sam bi rd vidu tud modro da se lahko odlocm kiro bi vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pejt smetit v vašo temo...SPOKEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kaje a? a resnica buli ane :naughty: :010 jajca jajca

litr vašga olja(4t), je šenkrad draži ko litr mojga ola(2t), pa še več vm olja žre ku men rs-ka :lol1::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha poj pa nis mene vidu k nimam jes kombinizona... haha jes sm ponavad u kratkih hlačah :D:P k mi je res uroče:D:P

Ne sj to sm napisov po čem lah mene prepoznaš, če se vidva :D (kombinezon pto :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaje a? a resnica buli ane :naughty: :010 jajca jajca

litr vašga olja(4t), je šenkrad draži ko litr mojga ola(2t), pa še več vm olja žre ku men rs-ka :lol1::yea2:

Pa še en let jih nimajo, pa že same težave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaje a? a resnica buli ane :naughty: :010 jajca jajca

litr vašga olja(4t), je šenkrad draži ko litr mojga ola(2t), pa še več vm olja žre ku men rs-ka :lol1::yea2:

ti meni deluješ kot kakšen 10 letnik po tvojem obnašanju :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaje a? a resnica buli ane :naughty: :010 jajca jajca

litr vašga olja(4t), je šenkrad draži ko litr mojga ola(2t), pa še več vm olja žre ku men rs-ka :lol1::yea2:

ej ne se norca delat...kr pr rski nikol neveš lahko ti juter ribne :D

Pa še en let jih nimajo, pa že same težave.

to je pa res...kaj bo ko bojo stare tolk kot rske nekatere in cagive :D sploh šlo nebo več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne se norca delat...kr pr rski nikol neveš lahko ti juter ribne :D

to je pa res...kaj bo ko bojo stare tolk kot rske nekatere in cagive :D sploh šlo nebo več

Ti pa veš ja :D . Izjeme majo probleme ne pa ostali.

Popravljeno . Popravil Jasmin125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!