Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

In nisem edini :) Nas je kar veliko Ajdovcev oz. okolica. Tako, da hitro kupi, da se gremo vozit :P

Vem da nismo edini...samo prašam.

S kje si? Ajdovščina, ali okolica?

Pošlji msn, da te dodam, če maš... Vidim da maš moj sanjski motor izpred 5 let :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo maš PM :) Sicer pa sem z okolice. Hehe če je res tvoj sanjski motor ti bom dal eno furo :) Samo prej kupi motor, ker če ne si boš premislil in boš hotel 2t :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, vidim :D

Dobro, lahko en krog. Drugače pa sam ne dajam svojega motorja NOBENEMU razen enmu frendu sem ga dal enkrat za en krog, z težkim srcem :D

Počakaj še kak mesec in se gremo lovit okol :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, vidim :D

Dobro, lahko en krog. Drugače pa sam ne dajam svojega motorja NOBENEMU razen enmu frendu sem ga dal enkrat za en krog, z težkim srcem :D

Počakaj še kak mesec in se gremo lovit okol :grim :OK:

Sej tudi jaz dajam samo najboljšim prijateljem, ki so vsi motoristi in imajo izpit za 125. In še prej jim povem, da če bo kaj narobe, da bodo plačali :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi motorist, ne bo niti prašal, če mu lahko drugi posodi motor za se probat "peljat".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? ... Bo vrjel na besede da se dobro pelje, ter ob enem prašal tisti stavek poznavalski KOK PA TO GRE???

Govorim bol za težje motorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ma veze kok gre? Kaj ti v življenju gledaš samo to kok bo motor "šel" ali da boš z njim užival? Ni vse v hitrosti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem doživel da je frend dal svojmu frendu za po ulci in potem mu ga je totalkov. Še dobro da je blo z njim vse uredu saj je za 20cm zgrešil telegraf štango :wallbash:Največja fora je ta, da 5min po incidentu je kolega poklical nekdo, ki se je zanimal za nakup. Jst bi se fentu:wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem doživel da je frend dal svojmu frendu za po ulci in potem mu ga je totalkov. Še dobro da je blo z njim vse uredu saj je za 20cm zgrešil telegraf štango :wallbash:Največja fora je ta, da 5min po incidentu je kolega poklical nekdo, ki se je zanimal za nakup. Jst bi se fentu:wallbash:

Jaz do sedaj poznam tri, ki so posodili svoje motorčke in so jim jih razbili. Eden je posodil CBR 125 in mu jo je njegov kolega razbil na igrišču, kjer jo je hotel sprobat. Ta je dobil tudi povrnjeno škodo.

Drugi je posodil skuter Yamaho Aerox, tudi kolegu, ki se je zaletel avtu v rit. Škode je bilo takrat 160k SIT (~670€), skuter pa je bil star takrat malo manj kot 1 leto. Nato je lasntik moral na sodišče (zaradi nesreče), kjer je skoraj dobil kazen še za to, ker je posodil motor! Povračila škode pa ni dočakal, pa čeprav sta bila "kolega".

Tretji je posodil skuter Peugeot Speedfight enemu kolegu, ki mu ga je potem razbil. Sicer mu je za plastike nekaj malega plačal, za nalepke pa več ni bilo denarja. In kot veste kako drage so nalepke, je skuter ostal brez nalepk. nikdar ni bil več tak kot nekdaj. Zaradi ene besede NE!

Tako, da posojanje motorjev ni najbolj pametno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ovinkih kar gre tale motor, ma dobro ciklistiko, se je tut že nekdo z "zweitaktarco" za mano stresu na ridah... kokr si je zih mislu: tele 4T jajca bomo pa že prehtel grrr.gif

po ravnin pa itq groza trance_29_photo.giffolk se z avti umika k misljo da je r1 zadi, ti pa z full gasom za avtom dol sklonen 5 minut mem voziš hahablush.gif bomo letos še 2T probal...

hahah res ti hvala se že lep čs nism tok nasmejou hah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam poznam tak primer ... sošolc dal kolegu k je biu pijan za krog, razbiu par mescou staro R125. Dobil je nazaj za komplet popravilo pa še par dodatkov :) Sam motor več ni enak, vsaj kokr sm se jst vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam poznam tak primer ... sošolc dal kolegu k je biu pijan za krog, razbiu par mescou staro R125. Dobil je nazaj za komplet popravilo pa še par dodatkov smile.gif Sam motor več ni enak, vsaj kokr sm se jst vozu.

hehehe bolj kot da bi se s Z-jem razbil xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm dau sošolcu k je tut dobr frend za pelat tomosa... Fora je da je on tut meu že motor (ch wsm 125 huso) k je zlo podobn motor... padu je med obračanjem XD... bremza mu neki ni šla u glavo zgleda ker je skoraj na mestu padu. Smeha je blo polno, škode pa k sreči nobene hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja....to so pravi prijatelji ja. Posodiš, ti razbije in ne plača. V takem primeru do staršev in zahtevat povračilo škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metal jajca v hišo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Jaz imam drugače ene 3 prijatelje ki jim vedno posodim motor če me prosijo, saj so mi tudi oni v preteklosti dali motor za peljat in tud vem da mi ga še bojo... Do sedaj k sreči še ni bilo nobenih padcev, sedaj pa sem po vaših komentarjih kar malo skeptičen glede posojanja "za en krog". Res ne vem kaj bi bilo v primeru padca, poleg tega pa sploh nimajo izpita XD... Kar pa še ne pomeni da ne znajo vozit motorja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Jaz imam drugače ene 3 prijatelje ki jim vedno posodim motor če me prosijo, saj so mi tudi oni v preteklosti dali motor za peljat in tud vem da mi ga še bojo... Do sedaj k sreči še ni bilo nobenih padcev, sedaj pa sem po vaših komentarjih kar malo skeptičen glede posojanja "za en krog". Res ne vem kaj bi bilo v primeru padca, poleg tega pa sploh nimajo izpita XD... Kar pa še ne pomeni da ne znajo vozit motorja!

Uf...sam vem, da ne bi dal. Sam sem posodil samo in izključno tistim, ki jih več let poznam in imajo izpit za 125 ter so ga imeli tudi za 50 ccm. In ja, nesreča nikoli ne počiva naj bo to nesreča kot padec ali nesreča kot policaj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Jaz imam drugače ene 3 prijatelje ki jim vedno posodim motor če me prosijo, saj so mi tudi oni v preteklosti dali motor za peljat in tud vem da mi ga še bojo... Do sedaj k sreči še ni bilo nobenih padcev, sedaj pa sem po vaših komentarjih kar malo skeptičen glede posojanja "za en krog". Res ne vem kaj bi bilo v primeru padca, poleg tega pa sploh nimajo izpita XD... Kar pa še ne pomeni da ne znajo vozit motorja!

Lej če nimajo izpita nekih hudih km niso mogl delat z motorjem in tut ne morš rečt da obvladajo motor... Js še zase nism čist sigurn k se usake tolk cajta stresm pa sm naredu okol 30 000km. Je pa res da lahko pade un ki ima izpit in tut kdo ki je brez... se pa res največkrat takrat zgodi ko ga boš posodu za 500 metrov pa je pizdarija :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne obvladajo motorja, tako kot nekdo ki ima že dalj časa izpit in motor. Vendar so naredili že kar nekaj km, so imeli že kroske (150ccm kitajec), smo že "od malega :P" skupaj šraufali avtomatike in apnce, res pa je da se to ne da primerjat s 125ccm motorjem in da nesreča nikoli ne počiva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam poznam tak primer ... sošolc dal kolegu k je biu pijan za krog, razbiu par mescou staro R125. Dobil je nazaj za komplet popravilo pa še par dodatkov :) Sam motor več ni enak, vsaj kokr sm se jst vozu.

aja, kaj pa je zj drugač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, kaj pa je zj drugač?

Zdj mogoče je na vseh to, sam ko balanco spustiš včasih začne kar fajn trest. :) Na moji R125 je blo tut to :) Tist kot da hoče tankslaper naredit samo pač ... ne tako močno in veliko večja frekvenca.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!