Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

sm te srecu:P si su kr dobr k u logask klanc:P

kje si pa bil. Jst nism nikjer tzr-ke vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si pa bil. Jst nism nikjer tzr-ke vidu

a ves kje je tankovska? (tm k gre sred ovinka k so uni tlakovci) tm sm se jest s fotrom pelu ( honda cbr 1000 rdeča ) sej si naju pozdravu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ves kje je tankovska? (tm k gre sred ovinka k so uni tlakovci) tm sm se jest s fotrom pelu ( honda cbr 1000 rdeča ) sej si naju pozdravu

vem kej je ja.

Kok pride servis pr 6000km k ga mam v četrtek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pride servis pr 6000km k ga mam v četrtek

kwa ti bojo pa kej nardil na servisu si se ze kej pozanimu?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa ti bojo pa kej nardil na servisu si se ze kej pozanimu?????

standard: olje zamenat, filtr, prečakirat bremze,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoy, mene zanima kok stane celotn spredni okvir motorja pa kje bi se dal to dobit.

ja poklič u delta team recimo pa ti bodo znal povedat.

Pa si ti mogoče tist k prodaja motor za 700€?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nevem nekam sumlivo nizka cena je huh?

jah res je niska. Pomoje pol motorja manka. Pejt pogledat pa boš vidu al mu pa reč nej ti kšno sliko pošlje pa jo še nm pokažešwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takih razbitih stvari jst nebi kupoval, že ma razlog da prodaja za tako ceno, če je pa res v takem slabem stanju, boš zlo tešk to skup spravu, velik volje pa denarja rabiš. Sigurno bi lahk dobil kej pocen pa še vredu, mogoče tole yamaha 1 ali pa yamaha 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soldier456 kakšen motor imaš ti? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp thx, bom še vidu kko pa kaj

tist link k je objavu yamaha 1 ne kupuj kr je že kewo povedu da ma motor prevoženih 30.000km pa ma ponarejeno servisno

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soldier456 kakšen motor imaš ti? :)

Trenutno madass 50, sam grem čez en mesec al pa pač ko bo lep vreme izpit delat pa na supermoto ;)

čeprav mi je tvoja cagiva tut ušeč <3 :D

madass50_4.jpg

sam tole je star model, moj je velik lepši ;)

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stran od teh razbitih motorjev :) Sm srečen da sem ga prodal...Če kupuješ originalne dele te srat prime. In hvala bogu sem ga uspel prodat za 800€, čeprav bi šel za več.

Glede na to, da je motor nov 3.500€ bil (moj model)

Da je imel 32.000KM, da ni niti ene plastike na motorju ki nebibila popraskana, je pa kšna redka da je cela, ampak ok vse lepo stoji. So pa obvezni deli katere je treba menjat, da bi spravl motor v vožnjo. In sicer, killer ki je pri šternu cena novega 300€, cena zadnje feltne 420€, vsak sedež posebaj 80€, tačke, žmigovc, bočna plastika obvezno za menjat zaradi elektronike 70€, potem nosilec leve bočne plastike ker je vtrgan, pa cela leva bočna plastika. (okej pa tukej malo pretiravam glede voznosti motorja, toliko da bi bil dejansko vozen in bi vse nekako skupaj stalo)

In če zračunam na grobo, bi me prišlo okoli 1000€ za dele, pa še to motor nebi bil kot nov. Potem je tu še počena spredna maska, popraskan tank, popraskana desna plastika, bočne črne plastike.

Popravilo takega motorja? Ne hvala. In šola za naprej, obvezno kasko. Ker ko nekaj poči, je pol motorja počenega.

In nevem kako je pri ostalih motorjih, ampak vem da pri tem ko sem zbil srno pri ne veliki hitrosti, ok...Se je spredna plastika uštimala s sekundim lepilom, pa se sploh videlo ni. Ampak, ko sem dajal spredno masko dol, je pol maske ostalo po rokah, navoji, šravfi vse popokano.

In mogoče je komu smešno poceni za moj motor bilo dati 800€. Ampak, če bi kupoval nove original dele se ti res nesplača, drugo je da iz 2 takih sestaviš enega celega oz. kupuješ rablene dele, ki pa bojo za te motorje aktivni čez kakšno leto, dve.

Na koncu, pa ugotoviš še da je kriva nihajka, kriv grušt...Ampak to ni moj problem. Jez pravim prste stran od razbitih motorjev, pa naj bo še kako smešno nizka cena. Šenkanga mogoče vzamem, pa prodam naprej če mi rata :)

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WORDsmile.gif

Noben popravljen motor, ki je bil težje poškodovan se ne pelje enako kot nov, ker se načeloma, skoraj vedno zamakne kakšen vitalen del (geštel, vilce, nihajka) Tko da bolš dat mal več v začetku za lepo ohranjen motor, pa maš poj mir, kot pa da imaš potem skoz neke probleme in motor požira denar, voziš se pa pol slabše kot bi se z lepo ohranjenimsmile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stran od teh razbitih motorjev :) Sm srečen da sem ga prodal...Če kupuješ originalne dele te srat prime. In hvala bogu sem ga uspel prodat za 800€, čeprav bi šel za več.

Glede na to, da je motor nov 3.500€ bil (moj model)

Da je imel 32.000KM, da ni niti ene plastike na motorju ki nebibila popraskana, je pa kšna redka da je cela, ampak ok vse lepo stoji. So pa obvezni deli katere je treba menjat, da bi spravl motor v vožnjo. In sicer, killer ki je pri šternu cena novega 300€, cena zadnje feltne 420€, vsak sedež posebaj 80€, tačke, žmigovc, bočna plastika obvezno za menjat zaradi elektronike 70€, potem nosilec leve bočne plastike ker je vtrgan, pa cela leva bočna plastika. (okej pa tukej malo pretiravam glede voznosti motorja, toliko da bi bil dejansko vozen in bi vse nekako skupaj stalo)

In če zračunam na grobo, bi me prišlo okoli 1000€ za dele, pa še to motor nebi bil kot nov. Potem je tu še počena spredna maska, popraskan tank, popraskana desna plastika, bočne črne plastike.

Popravilo takega motorja? Ne hvala. In šola za naprej, obvezno kasko. Ker ko nekaj poči, je pol motorja počenega.

In nevem kako je pri ostalih motorjih, ampak vem da pri tem ko sem zbil srno pri ne veliki hitrosti, ok...Se je spredna plastika uštimala s sekundim lepilom, pa se sploh videlo ni. Ampak, ko sem dajal spredno masko dol, je pol maske ostalo po rokah, navoji, šravfi vse popokano.

In mogoče je komu smešno poceni za moj motor bilo dati 800€. Ampak, če bi kupoval nove original dele se ti res nesplača, drugo je da iz 2 takih sestaviš enega celega oz. kupuješ rablene dele, ki pa bojo za te motorje aktivni čez kakšno leto, dve.

Na koncu, pa ugotoviš še da je kriva nihajka, kriv grušt...Ampak to ni moj problem. Jez pravim prste stran od razbitih motorjev, pa naj bo še kako smešno nizka cena. Šenkanga mogoče vzamem, pa prodam naprej če mi rata :)

,obvezno ne več divjat po cestah, k te bo taka ugraja na pov presekala, ti nebo nuben kasko pomagov:surrender: upam da bo kdo dojev, ker si dobr napisu, rablenge ne kupt,razn če res poznaš njegovo preteklost, drugač je to brezveze. te koj lohk "nategnejo" če si le mal premal previdn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora rejserji, evo imam neko ponudbo za vse, ki kupujete nove gume. Ponujam vam gume iz Dunlopove lanske zaloge, zato so gume starejšega letnika od 2005 do 2007. Gume so popolnoma nove, nevožene, še z zaščitnim silikonom prekrite in pravilno skladiščene (Dunlop skladišče). Gume so dirkalno usmerjene, zato so še posebej primerne za tiste, ki kdaj s svojimi motorji obiščete kakšen Raceland, Marof, Grobnik, ipd...Prav tako so tudi vredu za cestno uporabo, samo prej jih je potrebno z nekaj kilometri ogreti, prede se lotite žganja ovinkov. So gume visokega ranga po SMEŠNO NIZKI CENI!!!!

Tukaj je navedeno kaj je še ostalo od zaloge:

110/70-17 D208GP zmes M/S cena za kos 46,25€

150/60-17 D208GP zmes M cena za kos 64.85€

160/60-17 D209GP zmes M cena za kos 68,45€

170/60-17 D208GP zmes M/S cena za kos 68,45€

CENE NISO PRVOAPRILSKA ŠALA!! :)

Za več informacij me kontaktiraj na matexdeluxe@gmail.com ali pa preko FB: Matex De Luxe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!