Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

vsak nej svoj denar zapravlja po svoje.

tu itak sm taku pravem mau je škoda dnarja za tu dt kr itak bo hmal šu na kej jačiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu itak sm taku pravem mau je škoda dnarja za tu dt kr itak bo hmal šu na kej jačiga

tud to ni nujno da bo šu na jače. Men če navjo nasledn let šle finance bom prisiljen ostat na teh jajcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 130-170€ je cena za komplet gum?

jst sm sam akrapoviča naroču..naj bi pršu jutr... čez zimo pa pride malosi kit...trenutn morm špart za avto in mi zle nebi znesel predelt motor in obenem kupt avta.

Tvoj motor dons ob ena 5 zjutri na OMV črpalki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kewo kokr js vem si mi ti te gume za 160€ ponuju :) samo gume, tuki je pa še centriranje pa montaža že u ceni ;)

za 135 pa res :winkiss: si se pa mal zmotu razn če ne mislva oba arrowmax?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 135 pa res :winkiss: si se pa mal zmotu razn če ne mislva oba arrowmax?

jst jih lahko dobim za 131,50€ :naughty:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp modra je bla pa moja ja. Je bil motor cel dan pr njih da so zamenal eno bogo plastiko.

Ampak če sm dobr vidu maš štrihane plastike ker se opazi?

Ja, prejšn lastnik je odletu pa je dau use plastike štrihat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni škoda € dajat za kite pa tu .) pomje je bulš da daš dnar u šparavček pa si polej kupeš 600ss al pa kej podobenga kar ti je ušeč :D

dve let ne mislm še kupvat 600 kubičnga motorja...tak, d mi bo vseEn za teh 1000€...dva mesca dela med šolo pa bom zaslužu za kit pa je. itq ne mislm 250 neč kupvt, ker ni pametne izbire, žau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj motor dons ob ena 5 zjutri na OMV črpalki ?

hehe..možnu =) DELAM NA omv, tak da me lahk vidš med katero koli uro podnev in ponoč =) ko je dež ga ponavad tut kr na omv pustim =) ukral ga ne bojo, je vse pod kameram hehe... beda je edin k kapsi vejo s čim me bojo lahk drkal v glavo ko me ustavjo ker so si ga ogledal ( gume, nosilc, žmigavci itd. )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 135 pa res :winkiss: si se pa mal zmotu razn če ne mislva oba arrowmax?

jst dam za svoj komplet bridgestonk 270-290€ ...katastrofa, upam da bojo pocenil..pa še ponavad morm 7-14dni čakat na njih..jao =(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst dam za svoj komplet bridgestonk 270-290€ ...katastrofa, upam da bojo pocenil..pa še ponavad morm 7-14dni čakat na njih..jao =(

huhu! :surrender: pa vrjem da niso kej preveč boljše od ostalih... groza :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve let ne mislm še kupvat 600 kubičnga motorja...tak, d mi bo vseEn za teh 1000€...dva mesca dela med šolo pa bom zaslužu za kit pa je. itq ne mislm 250 neč kupvt, ker ni pametne izbire, žau.

aja če ne boš zamenov polej se pa res kuker tuk splača :D drgač izbira je pa res bul švoh al kašna yamaha xt660 al pa kaki cestak ku je blokiran .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja če ne boš zamenov polej se pa res kuker tuk splača :D drgač izbira je pa res bul švoh al kašna yamaha xt660 al pa kaki cestak ku je blokiran .)

Nebo šlo :)

Obifix dons sm te pa vidu ... in če se ne motim maš gor tako svinjsko lepega akrapoviča, da me glava zaboli ko se spomnem...da ne omenjam zvoka :music3: tam na Kandijskem vsakič ko si gas spustu je pokalo ... in to ne enkrat al pa dvakrat ampak dokler spet gasa nis dau xD

PREHUDA! :worship: :evilgrin: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebo šlo :)

Obifix dons sm te pa vidu ... in če se ne motim maš gor tako svinjsko lepega akrapoviča, da me glava zaboli ko se spomnem...da ne omenjam zvoka :music3: tam na Kandijskem vsakič ko si gas spustu je pokalo ... in to ne enkrat al pa dvakrat ampak dokler spet gasa nis dau xD

PREHUDA! :worship: :evilgrin: :yea1:

Mi je prov žol da si nism vzel akrapota namest leovincea. Žol mi je pa glede na to kar si napisau da poka nonstop. No sej ubistvu nevem kako se obnese leovince ker ga dobim šele nasledn tedn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je prov žol da si nism vzel akrapota namest leovincea. Žol mi je pa glede na to kar si napisau da poka nonstop. No sej ubistvu nevem kako se obnese leovince ker ga dobim šele nasledn tedn

Ej jst kr nism mogu verjet ... pa to ni tisto pokanje ... kot da je iz Yamahe R6 kopirano haah :D Uno kr presenetlo me je! :D Sm si spet skor zaželu tale moped :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jst kr nism mogu verjet ... pa to ni tisto pokanje ... kot da je iz Yamahe R6 kopirano haah :D Uno kr presenetlo me je! :D Sm si spet skor zaželu tale moped :evilgrin:

ej prov morm it se zapelat do njega da slism to :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huhu! :surrender: pa vrjem da niso kej preveč boljše od ostalih... groza :huh:

mogoče drugo sezono za kak teden kupen dunlopke da vidim če je razlika. pa dost cenejše so =))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja če ne boš zamenov polej se pa res kuker tuk splača :D drgač izbira je pa res bul švoh al kašna yamaha xt660 al pa kaki cestak ku je blokiran .)

da kupem 600ccm motor odpade =) ČE Bom vzemu 600 bom kupval novo..in da našparam za 600 bom rabu kake dve let... sem pa mislu menjat in kupt 250, ampk izbira se mi ne dopade... dobrih 130 na uro se pa nočm vozt, zto pa želim odpret motor, da bi šeu mal hitrej, pa čeprav zgolj za 30-40km..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebo šlo :)

Obifix dons sm te pa vidu ... in če se ne motim maš gor tako svinjsko lepega akrapoviča, da me glava zaboli ko se spomnem...da ne omenjam zvoka :music3: tam na Kandijskem vsakič ko si gas spustu je pokalo ... in to ne enkrat al pa dvakrat ampak dokler spet gasa nis dau xD

PREHUDA! :worship: :evilgrin: :yea1:

hehe...stari...tale izpuh ma kr vred zvok..dopade se mi ko poka..in sam da povem..so me že kapsi ruklni =) in sam upu sem da nbo pokal....a kot nalašč je začel pred kapsom pokat ko madona xD...

aja pa po 15ih km na avtocest, mi je eno cevko skurel, ki je pritrjena na izpuh, sem jo mogu že menjat...

drgač pa akrapovič je akrapovič pa čeprav je na 125 motorju =) tnx za pohvale =) ...enkrt se dobimo pred sql..aja do konc tedna bom z motorjem v sql, potem pa nvm...mrzlo je =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jst kr nism mogu verjet ... pa to ni tisto pokanje ... kot da je iz Yamahe R6 kopirano haah :D Uno kr presenetlo me je! :D Sm si spet skor zaželu tale moped :evilgrin:

hehe...zj se čez mesto nečveč ne gonim xxD..lepo se počas pelem, da poka :P to mi je užitek =)

sam ubistvo sam zvok pa še zdeleč ni podoben r6 =(

a iz leovincija ne poka al?

Zvok je res hud. sm tud jst dons ga slišal :)

dons me vsi vidl in slišal =) drugi ustavte..tele dva dni bom še krožu po Novem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...zj se čez mesto nečveč ne gonim xxD..lepo se počas pelem, da poka :P to mi je užitek =)

sam ubistvo sam zvok pa še zdeleč ni podoben r6 =(

a iz leovincija ne poka al?

ti povem drug teden!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jst kr nism mogu verjet ... pa to ni tisto pokanje ... kot da je iz Yamahe R6 kopirano haah :D Uno kr presenetlo me je! :D Sm si spet skor zaželu tale moped :evilgrin:

naj ti 1x impulz pokaže kak mu hyosung poka xd kot da bi z pištolo streljal:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, prejšn lastnik je odletu pa je dau use plastike štrihat.

a je si ti slučajn na texasu, k se mi zdi d sm tvoj motor vidu k sm šou enkrat prejšn šolski let dam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!