Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Valarje so do pred kratkim imeli samo na Akrapoviču, Čarman jih je meu, pa RSR Kočevje če se ne motim. Tko da gre na izredni tehnični pregled, pa mal razdirajo. LP

Vsak tehničn ma pomoje valarje, za merjenje hitrosti... nism pa omenju nobenga merjenja konjičkov ;)

Razdirajo ga pa še potem na uradnem servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak tehničn ma pomoje valarje, za merjenje hitrosti... nism pa omenju nobenga merjenja konjičkov ;)

Razdirajo ga pa še potem na uradnem servisu.

Tisti valarji, ki so na tehničnem so za merjenje zavorne moči. Za merjenje konj, hitrosti itd. So valaraji enaki. Mora bit vsak avto, motor pritjen, pa po možnost je fino, da je spredej še ventilator, da ga hladi, ker pač ne piha :)

http://www.youtube.com/watch?v=_4EF0waHWFEna tole foro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti valarji, ki so na tehničnem so za merjenje zavorne moči. Za merjenje konj, hitrosti itd. So valaraji enaki. Mora bit vsak avto, motor pritjen, pa po možnost je fino, da je spredej še ventilator, da ga hladi, ker pač ne piha :)

na tole foro

čist možn :) men so uglavnem povedal da so na tehničnem ugotovil da mi gre motor "prehitro" zato so ga pa še pol dal na uradn servis podrobneje pregledat .

dost zdej offtopica! :P

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma itak 140+ se itak vozi sam po hitrih cestah al pa AC (usaj tle kjer js zivim moras bit res bedak da se po obicni cesti peles prek 120...

na ac pa itak ne merijo z radarji tako da... pa itak ce vidis da se policaj za tabo vozi pa mal zmansas hitrost... skratka praute da ni velke verjetnosti da bi me ta plavi dobili? sam kaj je ze takoj jazen al je tko kot na 50cc in gres 90km/h ti dajo sam opomon..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma itak 140+ se itak vozi sam po hitrih cestah al pa AC (usaj tle kjer js zivim moras bit res bedak da se po obicni cesti peles prek 120...

na ac pa itak ne merijo z radarji tako da... pa itak ce vidis da se policaj za tabo vozi pa mal zmansas hitrost... skratka praute da ni velke verjetnosti da bi me ta plavi dobili? sam kaj je ze takoj jazen al je tko kot na 50cc in gres 90km/h ti dajo sam opomon..?

najbolj da probaš :P hec hec

jah nwm če so kšni opomini.... teško.... kuj ti ga zasežejo, al pa nabijejo kazen v nebo. banda pokvarjena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist na tehničnih je sam do 50, jst k sm aprilijo pelov ke je sprobov kolk je mela do 50, pa en krog se je zapelov pa sm ga naredu. Je pa za skuterje to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma itak 140+ se itak vozi sam po hitrih cestah al pa AC (usaj tle kjer js zivim moras bit res bedak da se po obicni cesti peles prek 120...

na ac pa itak ne merijo z radarji tako da... pa itak ce vidis da se policaj za tabo vozi pa mal zmansas hitrost... skratka praute da ni velke verjetnosti da bi me ta plavi dobili? sam kaj je ze takoj jazen al je tko kot na 50cc in gres 90km/h ti dajo sam opomon..?

Na avtocesti te komot pikne z radarjem :D Brez zajebancije :P

najbolj da probaš :P hec hec

jah nwm če so kšni opomini.... teško.... kuj ti ga zasežejo, al pa nabijejo kazen v nebo. banda pokvarjena

Po novem zakonu je to vožnja brez izpita, se pravi težji prekršek, se pravi odvzem vozila :D

tist na tehničnih je sam do 50, jst k sm aprilijo pelov ke je sprobov kolk je mela do 50, pa en krog se je zapelov pa sm ga naredu. Je pa za skuterje to.

No pa bodimo malo INTELIGENTNI! Če je do 50, se pravi ČISTO VSI NAREDIJO tehnični, ker gre "dyno" samo do 50km/h in so vsi v mejah zakona in sploh ne morejo preverit, če gre motor VEČ kot 50 km/h :D Ja? NE! :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh... z bivso aprilio mi je velikokrat ratalo priti cez 170 tudi po navadni cesti... tegale ZZRcka ki ga imam zdaj pa preko 150 se nisem spustil, morda bi lahko rekli da me je ze malo pamet srecala... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma itak 140+ se itak vozi sam po hitrih cestah al pa AC (usaj tle kjer js zivim moras bit res bedak da se po obicni cesti peles prek 120...

na ac pa itak ne merijo z radarji tako da... pa itak ce vidis da se policaj za tabo vozi pa mal zmansas hitrost... skratka praute da ni velke verjetnosti da bi me ta plavi dobili? sam kaj je ze takoj jazen al je tko kot na 50cc in gres 90km/h ti dajo sam opomon..?

lej ce te tok skrbi glede polcajev pol ne dajat notr tega ker je to res tko kukr je budacki reku da po novem zakonu je to vožnja brez izpita in je to odvzem vozila tko da.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ce te tok skrbi glede polcajev pol ne dajat notr tega ker je to res tko kukr je budacki reku da po novem zakonu je to vožnja brez izpita in je to odvzem vozila tko da.......

Tudi po starem zakonu je bilo tako.

kaj pol mislite da je bol "varno" da grem kupit kakega poceni odblokiranega 2-taktnika? (vsaj kubikaža je po zakonu :P)

Kupi in nadgradi. Odblokirani 2 taktni je enak prekrešek, kot 140 kit na R125 :) Popolnoma enak. Sam bi na tvojem mestu kupil avto, če si dost star :D

Pa če že daješ kit, daj kakega 180 ;)

Kar se hitrosti tiče...v naselju 50! Izven naselja 90! Hitra cesta 110. Avtocesta 130-140. Zdej smo te prestrašli, pa smo bili vsi enkrat takih misli, kot si sam.! No jst pa Kewo sva bla bolj pridne sorte ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa bodimo malo INTELIGENTNI! Če je do 50, se pravi ČISTO VSI NAREDIJO tehnični, ker gre "dyno" samo do 50km/h in so vsi v mejah zakona in sploh ne morejo preverit, če gre motor VEČ kot 50 km/h :D Ja? NE! :D

ok pol pa rečmo 52, da neboš pametn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi po starem zakonu je bilo tako.

Kupi in nadgradi. Odblokirani 2 taktni je enak prekrešek, kot 140 kit na R125 :) Popolnoma enak. Sam bi na tvojem mestu kupil avto, če si dost star :D

Pa če že daješ kit, daj kakega 180 ;)

Kar se hitrosti tiče...v naselju 50! Izven naselja 90! Hitra cesta 110. Avtocesta 130-140. Zdej smo te prestrašli, pa smo bili vsi enkrat takih misli, kot si sam.! No jst pa Kewo sva bla bolj pridne sorte ;)

:blush: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok pol pa rečmo 52, da neboš pametn

Tudi če se bo pokazalo 52km/h na dynotu, če nima nastavljenega trenja, je to še zmeraj legalno za H izpit. :)

Ne sekiraj se, tisto se zvrti tudi do 100km/h, mogoče tudi več...kako vem? Kolega je sprobal :D

:blush: :grrr

Izdajalc :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist na tehničnih je sam do 50, jst k sm aprilijo pelov ke je sprobov kolk je mela do 50, pa en krog se je zapelov pa sm ga naredu. Je pa za skuterje to.

Tole pa se nebi strinjal. Pri nas v Velenju je vsekakor narejeno za višje hitrosti, saj sem bil tudi sam z APNom izmerjen 60 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pol mislite da je bol "varno" da grem kupit kakega poceni odblokiranega 2-taktnika? (vsaj kubikaža je po zakonu :P)

Ali pa daš na stran teh 500E, počakaš eno leto in pol, pa daš takrat več za močnejši motor. 125 al pa 140 nebo neke hude razlike za vložek. Razn če ti denar ni panike, v tem primeru pa se ti tudi za izpit in kazen ni treba bat :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali slučajno gdo prodaja ali pozna koga ki bi prodajal izpuh za yamaho yzf 125r gianneli leovinci scorpion ali rablenga?? če poznate me zanima kolikšna bi bila cena.

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali slučajno gdo prodaja ali pozna koga ki bi prodajal izpuh za yamaho yzf 125r gianneli leovinci scorpion ali rablenga?? če poznate me zanima kolikšna bi bila cena.

hvala

lp

yourfrienda prasi ce ti ga proda ce ma se yzf . Meu oz ma pa leovince-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfrienda prasi ce ti ga proda ce ma se yzf . Meu oz ma pa leovince-ja

ni yamahe že od Julija!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kar se tiče tistih valarjev za merjenje hitrosti...kažejo v MB do 70 km/h...govorim iz izkušenj...ker sem mel skutera fajn predelanega in je ga stisno do konca in mu je števec nabilo do 70 km/h in je skuter še kar pospeševal vendar na srečo več kot 70 km/h ne kaže.Skutera so mi vzeli in odpeljali v Stranice to je blizu Celja in potem sem čakal 6 mesecev sodnika za prekrške kateri mi je dal opomin sodišča in vrnil skutera takšnega kot je bil tedaj ko so mi ga vzeli.Na novo sem moral narediti tehnični pregled in sem se spet lahko vozil...tak da na tistih valarjih merijo samo mopede in skuterje z prostornino 50ccm.Za 125ccm+ pa rabijo dyno mizo katero naj bi imel Akrapovič pa še par privatnikov tako da naj nebi bilo straha za predelane 2T 125ccm petarde =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo, mene pa zanima če dajete vsi gor gume dunlop aeromax, al je kdo stestiru še kej druzga ??

Kr dej dunlop arrowmax pa si zmagu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

jst mam pa namen nabavt yamahco pa me zanima, kva ste kej zamenal na motorju da ma večjo končno in večje pospeške. Ne bi pa rad menal bata motorja. Nekaj sem bral glede čipa v auspuhu in pa sam auspuh da je treba zamenat. Zanima me pa še kje kej nabavlate izven slovenije motoristična opremo, predvsem kakšne usnjene jakne in podobno.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

jst mam pa namen nabavt yamahco pa me zanima, kva ste kej zamenal na motorju da ma večjo končno in večje pospeške. Ne bi pa rad menal bata motorja. Nekaj sem bral glede čipa v auspuhu in pa sam auspuh da je treba zamenat. Zanima me pa še kje kej nabavlate izven slovenije motoristična opremo, predvsem kakšne usnjene jakne in podobno.

Lp

Nič. Ti lepo kupi yamahco pa se 2 leti vozi z njo brez kakih predelav itd.. potem pa tak kupiš močnejši motor pa je. Ker se ne splača vlagat v r125 ker ni kakih velikih opaznih razlik če menjaš izpuh itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!