Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Živjo,

jst mam pa namen nabavt yamahco pa me zanima, kva ste kej zamenal na motorju da ma večjo končno in večje pospeške. Ne bi pa rad menal bata motorja. Nekaj sem bral glede čipa v auspuhu in pa sam auspuh da je treba zamenat. Zanima me pa še kje kej nabavlate izven slovenije motoristična opremo, predvsem kakšne usnjene jakne in podobno.

Lp

Vse kar si bral ali slišal so buče. Da se le zamenjati celoten cilinder+bat, ki doda nekaj moči. Z zamenjavo izpuha boš dobil le drugačen zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

jst mam pa namen nabavt yamahco pa me zanima, kva ste kej zamenal na motorju da ma večjo končno in večje pospeške. Ne bi pa rad menal bata motorja. Nekaj sem bral glede čipa v auspuhu in pa sam auspuh da je treba zamenat. Zanima me pa še kje kej nabavlate izven slovenije motoristična opremo, predvsem kakšne usnjene jakne in podobno.

Lp

Čip v avspuhu? Hahahahahaha :D dej pol kr dva, bo šlo hitrej.! Pa dobr tut mi smo bli amateri...sam čip v avspuhu? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čip v avspuhu? Hahahahahaha :D dej pol kr dva, bo šlo hitrej.! Pa dobr tut mi smo bli amateri...sam čip v avspuhu? :D

Grafično kartico je tut fajn zamenat, pol bo ful manj pila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čip v avspuhu? Hahahahahaha :D dej pol kr dva, bo šlo hitrej.! Pa dobr tut mi smo bli amateri...sam čip v avspuhu? :D

Mogoče je mislu mape na kompjutru:P pa izpuh, pa sej veš baba rekla, baba čula... pol pa tko vn pride...

A power comander se je že kdo spravu monterat, zihr se da :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me še, kako se vam pa zdi Honda r125, če primerjate Yamaha YZF r125, Aprilijo rs 125 in hondo CBR 125r

hvala za odgovore. =)

Od teh treh ki si jih naštel gre daleč najboljše Aprilia RS 125, če je odblokirana, se razume ;) Moreš pa vedet da je Aprilia RS 125 2-taktna, ona dva pa sta 4-T, tako da je tudi razlika v vzdrževanju in porabi med 2-T in 4-T motorji... 2-T rabijo malo več vzdrževanja in majo malo večjo porabo, ampak zato pa dosti bolj grejo ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me še, kako se vam pa zdi Honda r125, če primerjate Yamaha YZF r125, Aprilijo rs 125 in hondo CBR 125r

hvala za odgovore. =)

Kaj pa še to je? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa še to je? :eek:

Ne ni, samo zmotu se je ;) S tem je mislu Hondo CBR 125 r ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me še kakšna je kaj končna hitrost Yamaha YZF r125, z blokadami in brez, koliko je razlike?

90 z blokado, 180 brez blokad, 220 pa z turbojem! :D še kaj? :BUA: 130 leti z blokado, brez, kakorkoli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako veš..a si jo že vn dal?

ne nisem. Če že pogledaš, da se v 6 več ne zvrti več kot do 130 razen v kako grapo mogoče več,kar pa se mi zdi bz. Mašina tudi ni narejena za tok obratov. Do 9500 še nekak vleče pol pa je fertik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ma gdo kako sliko če je kak del trak gor montiru? mam v mislih neki nardit tko da če ma gdo že namontiran naj pošlje sliko da vidim in malo pokomentiram. tudi če ima gdo dvojo izvedbo yamaha yzf r125 "TUNING" NAJ POKAŽE.

hvala lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma uglavnem kdor bo kupu ta motor se nav nč nategnu kr je motor res poštiman u nulo. Mašina dela ko urca, ventili naštimani glihkar, gume skor nove, nova ketna in zobnik, je pa še neki dodatne opreme (leo, alarm, 12V,..wink.gif

ej kje si alarm dubu? si sam montiru? kok je bla cena alarma?

hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst razmišlam da si bi jih dl gor sam mi je smotan k so tisti prevrtani v plastiko pol ti pa po možnosti ob padcu še zlom plastiko.

Zdej se z enim iz foruma menm če je možno da bi naredu.

Če bi blo na tem mestu a bi vseen dobr zaščitl?

kuk bi tole kej koštal?? dobr zaščiti ob primeru padca ( tudi v primeru padca na mestu? )

hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk bi tole kej koštal?? dobr zaščiti ob primeru padca ( tudi v primeru padca na mestu? )

hvala lp

Dobiš že za 100€. Gre se samo za padec na mestu, pri kašnih večjih hitrostih bo zadevo itq odtrgalo dol :D Pa po možnosti še pol okvirja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me koliko stane nov izpušni sistem akrapovič za r125 in če ima kdo rabljenega in bi ga prodal ? hvala za odgovore že v naprej

Popravljeno . Popravil MaxBabič
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko stane nov izpušni sistem akrapovič za r125 in če ima kdo rabljenega in bi ga prodal ? hvala za odgovore že v naprej

Nov je okrog 400-500eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slučajno gdo prodaja kak rabljen izpuh za r125? npr gianneli ali pa leovince ali pa scorpion al kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje bi lahko dobu kako poceni yamaho.. sm malo gledau na moto.it pa je ena za 1500€ u na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) se prodaja ena za 2000€...

ne zanima me kolko km ma al pa kako dobro je ohranjena sam da je za male pare (js si moram kupit motor, starsi pa majo pol ces servise pa rezervne dele :P )

tko da predlagajte kako nemsko/austrijsko stran kjer bi lahko kej nasu al pa ce namerava gdo od vas kej kmalu prodajat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje bi lahko dobu kako poceni yamaho.. sm malo gledau na moto.it pa je ena za 1500€ u na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) se prodaja ena za 2000€...

ne zanima me kolko km ma al pa kako dobro je ohranjena sam da je za male pare (js si moram kupit motor, starsi pa majo pol ces servise pa rezervne dele :P )

tko da predlagajte kako nemsko/austrijsko stran kjer bi lahko kej nasu al pa ce namerava gdo od vas kej kmalu prodajat!

No vidš, jst sm tut potencijaln kupec za eno yamahco, lohk je tut mal bolj urajsana. Sploh ni panike, sam da ni kej nakrivljen. Če bo kdo kej prodaju pod 2000€ nej piše PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidš, jst sm tut potencijaln kupec za eno yamahco, lohk je tut mal bolj urajsana. Sploh ni panike, sam da ni kej nakrivljen. Če bo kdo kej prodaju pod 2000€ nej piše PM!

kwa a se se navelicu kawla:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!