Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

Kmet, na tisti prvi povezavi, ki si jo prilepil, piše da imajo prozorno keramično prevleko.

Če je res to to, potem kopije ne bodo (tako) učinkovite kot original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par eurov nižje bi šlo, vendar problem tiči drugje...avtorske pravice...če jaz kar tako skopiram izdelek, mam lahko konkretne probleme...tu je problem ;). Sploh ker imamo tako fajno debato tu po forumu :)

dizajn ti jaz narišem , mal večje odprtine, pa še ventilatorje, da prisilno hladi, podobno kot ma benelli TNT :D

cena 500€/kom

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem pomislil na to,toda ti bi naredil večje odprtine za zajem zraka :kva1: ,potem pa to ni več kopija al kako?

sj se šali, a misliš, da ma Wings zaščiten patent, za dva karbon pokrova?

Haha, as kje vidu znak v krogu črko R.....kdorkol lohka nardi kaj podobnega, polega tega je Wings v Avstraliji in še ve ne kje je Slovenija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizajn ti jaz narišem , mal večje odprtine, pa še ventilatorje, da prisilno hladi, podobno kot ma benelli TNT :D

cena 500€/kom

Kupm :P

Kmet, na tisti prvi povezavi, ki si jo prilepil, piše da imajo prozorno keramično prevleko.

Če je res to to, potem kopije ne bodo (tako) učinkovite kot original.

Sej jaz bi mel originalne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupm :P

Sej jaz bi mel originalne :P

originalne z ventilatorji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

originalne z ventilatorji?

Ventilatorji so lohk tud Japonski :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventilatorji so lohk tud Japonski :grim

od benelija so italijanski :P

 

p.s. da naum offtopic: http://www.motorcyclenews.com/mcn/news/newsresults/new-bikes/2014/june/updated-ktm-1190-adventure-spied/

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj se šali, a misliš, da ma Wings zaščiten patent, za dva karbon pokrova?

Haha, as kje vidu znak v krogu črko R.....kdorkol lohka nardi kaj podobnega, polega tega je Wings v Avstraliji in še ve ne kje je Slovenija

 

 

 

http://www.wings.si/ver3/index.html?page=about_us

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm widu page (sam domeno so kupili, oz jo je zastopnik) pa še vedno ne vejo kje je zlowenia :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam men so lepše une karbonske! mi je pa zastopnik za wings le odgovoril in dobava je po naročilu v 2-3 dneh in 198evrov. + zraven dobiš še neko termično oblogo. 

 

Sam sem poslal povpraševanje na e-mail, ki si ga priložil, a nisem prejel odgovora. Morda pa je takšno enormno povpraševanje za Wingsove izdelke? ;)

Sergej, se boš odločil za nakup? A meniš, da ima zadeva kakšen učinek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem poslal povpraševanje na e-mail, ki si ga priložil, a nisem prejel odgovora. Morda pa je takšno enormno povpraševanje za Wingsove izdelke? ;)

Sergej, se boš odločil za nakup? A meniš, da ima zadeva kakšen učinek?

Jaz sem dobil odgovor,povej če boš za pa bom naročil za oba,slabš ne more bit,čeprav me že zdaj nič ne moti mi je pa vizuelno zelo všeč ker zapre tisto praznino in pogled na cilindre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dobil odgovor,povej če boš za pa bom naročil za oba,slabš ne more bit,čeprav me že zdaj nič ne moti mi je pa vizuelno zelo všeč ker zapre tisto praznino in pogled na cilindre.

 

Tudi meni je všeč, čeprav ne vem, koliko je zadeva sploh funkcionalna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je všeč, čeprav ne vem, koliko je zadeva sploh funkcionalna?

Živi bili pa videli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo SEAT COOLER od Wingsa in kontakt................Gorazd Marovič( mf@siol.net)

 

http://wingsexhausts.com.au/other_toys_10.html

 

Tudi sam sem se odločil za nakup Seat Coolerja. Ker pa se ne morem odločiti - ali v mat ali lakirani izvedbi, sem se dogovoril z g. Gorazdom za ogled. Tudi Gorazd je voznik Adventurja in ima Cooler v mat izvedbi.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej klapa, počas! Ne hitet z najbolj hudimi kulerji in flapsi, da ne bomo potem debat o primrznjenih pirhih prebirali tukej gor.

:naughty:

 rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem kupil Wingsov Seat Cooler. Po mojem okusu - sivemu Adventurerju z Akrapovičem - bolj paše svetleči karbon. G. Gorazd mi je Cooler tudi zelo prijazno zmontiral. Sama montaža ni težavna in je trajala le deset minut. Vizulno je zadeva narejena odlično... Kaj pa funkcionalnost? Pri cca. 23 stopinjah zunanje temperature vozniški sedež ni bil posebej vroč, morda mlačen. Je pa bil kar vroč karbonski Cooler. S tem, da sem pozabil preiskusiti toploto sedeža po vožnji pred montažo in tako nimam primerjave. Vsekakor pa zmrzali mednožja ne bo...

V živo pa sem videl Wingsov izpuh, ki je precej manjši in zato bolj ličen - ter seveda cenejši. Žal pa še nima homologacije...      

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živi bili pa videli :)

 

Živi bili in videli. 

 

Wingsov Seat Cooler sem preizkusil na relaciji MB - Istra (temperatura 23-30 stopinj) večinoma po stari cesti. Celotni vtis: izgled odlično, funkcionalnost: zelo, zelo dobro. Sem zelo zadovoljen z nakupom... :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živi bili in videli. 

 

Wingsov Seat Cooler sem preizkusil na relaciji MB - Istra (temperatura 23-30 stopinj) večinoma po stari cesti. Celotni vtis: izgled odlično, funkcionalnost: zelo, zelo dobro. Sem zelo zadovoljen z nakupom... :OK: 

Kaj pa če bi bil malo bolj obziren do tistih, ki smo se prenaglili in nabavili bolj češki cooler :slap: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi bil malo bolj obziren do tistih, ki smo se prenaglili in nabavili bolj češki cooler :slap:

 

Pjotr, oprosti. Nisem ti želel posipati rane s soljo. Če nisi češke robe plačal preveč, svetujem nakup Wingsovih Coolerjev. Že zaradi estetike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo mal slikc modifikacije,če bo kakšnega zanimalo.

Sedežni hladilnik :kva1:

10494716_1443688909223979_25730056776447

Radar detektor ki deluje :grim

10441977_1443688882557315_88255818748417

Nadgradnja Turatechovih cevnih zaščit za rezervoar.

10525885_1443688895890647_38696027701419

Nastavljive ročke.

10524585_1443688929223977_17946938397613

Mazalec verige.

10516886_1443688942557309_50087211480424

Še drugi del mazalca verige in zaščita.

za zadnji montizer

10402662_1443688979223972_14327257156280

Podaljški za ogledala,to pa zato ker sem dal višjo vetrobransko šipo in mi pri skrajnem zavijanju udaril nosilec ogledala v šipo.

10514690_1443688965890640_43146976609495

Drsniki zadaj

10455822_1443688989223971_27262981310117

Drsniki spredaj.

10482228_1443689009223969_84367695387530

Ščitnik zadnjega zavornega cilindra.

10382882_1443689029223967_68684687856208

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ti ja nor. Na slikah zgleda grd, v živo je pa prou všečen mopedek...razen izpuha no...

 

Vidim, da rabim sam en set imbusov, pa komot vse dol poberem :D.

 

Kaj ponoči pred seboj vidiš pajkovo mrežo :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!