Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

Joker ne me narobe razumet,to je samo moje mnenje in GSA je dober ,zares dober motor a mi 1190 bolj sede! To je vse,opisal sem tako kot ti kako jaz vidim motor :) ker sem ravno bil lastnik obeh modelov :D

 

Mel tudi 990 ADV fantastičen motor,samo za moje podvige preveč požrešen tako z benzinom kot z oljem ! Je bil pa to motorček ki sem ga najraje vozil :OK:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj prispevek k dobri in obširni Kmetovi primerjavi :OK:

 

Moral bi primerjati zadnje izdelke istega segmenta, torej A1190 in R1200GSA LC.

Veliko minusov ki si jih naštel, so namreč pri novem bavarcu odpravili... začenši s protizdrsno sklopko recimo. :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasti to je res ,temveč Joker je primerjal zračnohlajenega in kot lastnik obeh sem repliciral , tudi če primerjamo z novim ti KTM ponuja več za manj denarja,tuki pa veliko manj denarja,to je to ! cena bo primerljiva z novim SA 1290 a bo spet ta ponudil veliko več kot BMW za isti denar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet,

 

tudi Joker ti je podal samo svoje subjektivno mnenje.

 

Cas je, da ga sprejmes.    :smoke:

 

Nearrain, če si zadnjo sončno nedeljo ob 12.22 na forumu in prebiraš nit KTM-a  A 1190  :bike: in ne ganjaš svoj moped :quad:, potem je še upanje zate... :grim

Popravljeno . Popravil Dark
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nearrain, če si zadnjo sončno nedeljo ob 12.22 na forumu in prebiraš nit KTM-a  A 1190  :bike: in ne ganjaš svoj moped :quad:, potem je še upanje zate... :grim

Dark, zal sem v St. Tropezu na soncu, samo samo ne ganjam "traktorcheta" . . . jbg tko pride, ko te delo  :l_01: ...

 

Upam, da vsaj ti pluzis naokoli.  Op.p.: .pluzis=pluziti s kolenom  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dokaz kako deleč gredo proizvajalci ko želijo čim lažji motocikel :grim

 

To je budget varianta. Studentska.   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Da mal obudim temo ........čez zimo mal pimpam mopi.... :)

Podaljški krmila za boljšo enduro držo in MRA šipca za manj turbolence okrog piskra..... :D

10906462_1523615281231341_7932228693691510924740_1523615314564671_17333142287117Pol sva se pa z Zivimnorcem mal igrala,prižgala motor in ga mrzlega turirala dokler ni čez izpuh odletu del ki mu je jemal 10hp B)

10294407_1523615334564669_5178063152261710433124_1523615364564666_22665025818301Tako je pa ujel k je vun padlo  :lol:

10431483_1523615377897998_84122198571593Če mi rata naložim še posnetek štime in ognja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rata mi..... :blush:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mal obudim temo ........čez zimo mal pimpam mopi.... :)

Podaljški krmila za boljšo enduro držo in MRA šipca za manj turbolence okrog piskra..... :D

10906462_1523615281231341_79322286936915Pol sva se pa z Zivimnorcem mal igrala,prižgala motor in ga mrzlega turirala dokler ni čez izpuh odletu del ki mu je jemal 10hp B)

Tako je pa ujel k je vun padlo  :lol:

Če mi rata naložim še posnetek štime in ognja :D

 

Sam tistele signalizacijske LED sijalke na krmilu pa niso prav lično fiksirane...z dvema vezicama? To pa res ni tebi podobno...razočaran full ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tistele signalizacijske LED sijalke na krmilu pa niso prav lično fiksirane...z dvema vezicama? To pa res ni tebi podobno...razočaran full ;)

Nć razočaran bit,sem kupil modrizob vmesnik ki mi bo javljal radarje direktno v čelado,tako da vezice odpadejo  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nć razočaran bit,sem kupil modrizob vmesnik ki mi bo javljal radarje direktno v čelado,tako da vezice odpadejo  :)

 

Čist preveč stvari kupuješ, to sem tudi razočaran, sem mislil, da bom spet lahko kej iz karbona delal, pa očitno ne bom :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rata mi..... :blush:

https://www.facebook.com/video.php?v=595095690591589&set=p.595095690591589&type=2&theater

 

WROOOOOOOOOMMMMMMMMMMMM

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Jebote Facebuk, zakaj mormo bit prikrajšani tisti k ga nimamo, jaz ga ne vidim... ;) :*

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebote Facebuk, zakaj mormo bit prikrajšani tisti k ga nimamo, jaz ga ne vidim... ;) :*

kdor nima FB sploh ne obstaja :P

 

p.s. ne morem drugače prilimati, ker je video objavljen v flashu na FBju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist preveč stvari kupuješ, to sem tudi razočaran, sem mislil, da bom spet lahko kej iz karbona delal, pa očitno ne bom :P

Ah še kupuje bolj slabo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zase se brigejte :P pa Jack ne smeti drugače pridm na obisk v Versys temo ,pol bo pa spet jokcanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!