Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

quote:

Samo skoda, da takrat, ko sem opazil tvojo Afriko in tipa gor nisem bil z motorjem. Bi se zapodil za njemu in pol bi pa sam padal po njemu na zivo in mrtvo.

Sem vesel, da se je ta zgodba tako koncala!

Tadej

PS. Obveąčanje po Motosvetu RULZ!!!!

bravo Tadej-vesel sem za oba ...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Policajem je povedal od koga jo je kupil, vendar meni tega niso hoteli izdati (bom pa izvedel - brez skrbi).

Valjda ti niso hoteli izdati imena, ker bi pol sigurno najebali. Ves v Sloveniji imamo varuha clovekovih pravic, ki pa zmeraj sciti barabe. Saj ves pol bi barabinski policaji krsili clovekove pravice, varstvo osebnih podatkov barab.

Skoda, ker nismo vec ex Jugoslavija! V tem primeru bi jih debeluhar fasov, da bi bilo veselje. Bi jih dobil za vse nazaj in se mal za v naprej kot opozorilo.

Na sodiscu, kjer imajo poslanske place, bo pa primer zaradi njihove hitrosti dela verjetno itak zastaral.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšne stvari mi kar polepšajo dan. Res pa je, da bi z največjim veseljem uporabil pešice pri obdelavi tatinskega primerka. Kakšna bejzbolska palca bi zagotovo našla pravo mesto in upam, da bi vsaj takrat zdravniki štrajkali! Resnično upam, da najdeš pravega tatu! Takrat sporoči!

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka čast noro noro noro

jst bi modela na pizdo trikrat alpa stokrat ruknu

"byte" mi dust

zanimivo je to, da so se upali po fužinah vozit in nasploh po ljubljani če so tebi motor v mostah spizdili

kakorkoli kapo dol

Popravil/a - suzuki250 dne 26/04/2002 ob 17:35:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da si dobil nazaj kar je tvojega, samo ta naša policija pa je za en drek, ali pa jo ti cigani tako lepo mažejo z denarci.Ne morem si drugače razlagat, da je tip naredil 2000 km z motorjem brez registrskih, pa verjetno samo po Ljubljani gor pa dol.

Ja kak pa.com!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustanoviti bi morali urgentno skupino, ki bi tistega, pri katerem bi najdli kakšen ukraden motor, temeljito "ISPRAŠALA" (na svoj način), pred prihodom ,oziroma po odhodu polcajev!!!

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super novica , da si dobil motor nazaj!

Kdo pa krije nastalo skodo v takih primerih? A mores civilno toziti tipa, al ?

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko pa greš tiste čefurje na gobec,pa sam poklič,pridem pomagat!

Pri kakšnih takih planih ne pozabiti na dejstvo, da se v tistih koncih ponavadi ne pretepajo ampak streljajo...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

samo ta naša policija pa je za en drek, ali pa jo ti cigani tako lepo mažejo z denarci.Ne morem si drugače razlagat, da je tip naredil 2000 km z motorjem brez registrskih, pa verjetno samo po Ljubljani gor pa dol.

Ja kak pa.com!!!

Da si ti neboš kaj naredo???

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Havla bogu da se je zgodba končala uspešno. Ampak žalosti me dejstvo, da je naša policija tako hroma. Sploh ne vem za kaj jo imamo. Vsakega denarja, ki gre zanjo se mi zdi škoda.

V takem primeru bi morala dobiti nalog po telefonu, expres kurir pa dostava v 10 min na kraj dogodka. Gnoj bi moral ta čas spoznavat vso kolekcijo posebnih prijemov, katerih odlika je, da ne puščajo sledov, puščajo pa krike in vzdihovanja.

Ni čudno da je toliko barab.

lp RAN

TAk mimogrede, da boš vedo, da policija s tem nima nič, ampak je za to krivo sodstvo in naša glupa politika. Kar se pa tiče prijemov, pa ti povem, da so zlati časi prijem minili. Danes komu kako besedo narobe rečeš, pa te že vlačijo po Upravi, te zališujejo, maltretirajo itd., kot da si koga ubil. PA raje ne bi zaj o tem ker to ni prava tema! Se opravičujem ampak enostavno ne morem biti tiho.

Drugače pa sem vesel da je motorček spet pri lastniku.

Sedaj se samo še zberemo, rjuho čez glavo pa debila pretepst, drugače si tako ne bo nič zapomnil. RAčunajte na mojo pešico.Sicer pa mam še odprte račune s čefuri, jim noža v hrbtu še nisem odpustil!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROMAN, veselim se s tabo! Kako si zdržal, ker so garažo šele drug dan odprli? Ma ce bi jaz vedu, da je za vrati moj ukraden motor, se ne bi vec izpred garaže premaknu, dokler se vrata na tak al pa drugacen nacin ne bi odprla.

KING4EVER, kar ti je pa Ghost-R1 napisu, pa povsem drži, no, da se še kej narest, sam raskiraš v vsakem primeru, odvisno od okoliščin, pa kdaj pa kje pa...

ROMAN, vsekakor sporoči imena gnojev, ki so bli karkoli vpleteni v to sranje, ker če se bo kdaj kakšen izmed njih znajdu tle, kjer sem zdele jaz, ti garantiram, da bo saj pokrovček pa ključavnico odslužil, zelo neuradno.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar pise Ghost o tem da nima policija pooblastil .. je zal res, kakor vem ... Lopovi so zasciteni kot mali bogovi. To je ce si folk narobe razlaga pravno drzavo in "clovekove pravice".

Sicer je pa to na obeh koncih, ce pogledas na vrh, "privatizacijo" itd., zastaranje marsikatere velike zadeve ...

Stanje je dejansko tako, da je prav cudno, da ni kaj (vec?) primerov, ko kdo vzame pravico v svoje roke (ce se niste gledali Falling Down, si ga oglejte, Michael Douglas super igra ...).

Ena od reci, ki je recimo ne zastopim, je ta: zakaj bi jaz na svoji ograji okoli svoje parcele moral imeti osvetljen napis, ce bi bila po njej napeljana recimo bodeca zica ali kaj podobnega?!

In (ne)uporaba strelnega orozja - samo v skrajni sili v samoobrambi; ce zalotis tatu ki skusa zbezati s tvojo lastnino pa bojda ne? Saj to je vendar kot da bi si lopovi pisali zakone ...

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede gnoja k je spizdu Afriko Twin:

Pi*** vam matrna čefurska!!!!

Sam da enga dobim mu razbijem gobc!!!!

Pizdarija!!!!

Še dobr da mam pištolo..

Pričakujte da kmal odprem naci forum!

Pa prosm fantje in dekleta!

Brez zamer mojemu slengu. Pač ne prenesem, da mi klele eni serjejo po državi. Ker vem da imam velik simpatizerjev pač tole pišem.

In ne želim brati komentarjav a la bodimo strpni; saj bo policija vse uredila; saj niso le oni tisti ki delajo zgago.... NE MI TEGA PISAT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glede gnoja k je spizdu Afriko Twin:

Pi*** vam matrna čefurska!!!!

Sam da enga dobim mu razbijem gobc!!!!

Pizdarija!!!!

Še dobr da mam pištolo..

Pričakujte da kmal odprem naci forum!

Pa prosm fantje in dekleta!

Brez zamer mojemu slengu. Pač ne prenesem, da mi klele eni serjejo po državi. Ker vem da imam velik simpatizerjev pač tole pišem.

In ne želim brati komentarjav a la bodimo strpni; saj bo policija vse uredila; saj niso le oni tisti ki delajo zgago.... NE MI TEGA PISAT!

No, evo naših. Komaj čakam na "naci forum", mam tud jest nekaj neporavnanih računov s čapci...

Lp, Pjotr.

Samo brez panike, pa dol z moje žene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene veseli da se je stvar lepo iztekla. Nazi forum??? Zakon!! Sam morate vedet, da nažalost tud sam živim v SAP Fužine, tko da nas je še ene par ne-čefurjev naokol. Se bom pozanimu za kakšne informacije o ukradenih bajkih (stene majo ušesa...).

Oi!Oi!Oi!

Eat my dust!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo za najden motor,

kar se pa čafurjev tiče, pa naj povem, da poznam klene slovence, ki so taki čafurji, da mi gre na kozlanje (četaEdrugivodTeritorialneAbrambe1993 press) in čafurje po rodu, ki so dobri, pošteni, delavni, pravi prijatelji itd...

VEDITE: Čafurji obstajajo vseh barv, narodnosti in prepričanj. Ta pojem samo pač ne istovetim z nacionalno pripadnostjo nekoga ampak predvsem z načinom obnašanja in delovanja v družbi.

TOREJ: bodite previdni koga tepete, ker mu lahko naredite krivico.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman mogoce pa ne bi smeu bit jezen na tega cefurja. Ce ne bi on bil tolk glup da ga je kupu ga ti ne bi zdej meu. No, sam da si ga dobu nazaj.

Cefurji ravs!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no... Če se čefurji z zlatimi ketnami, brez čelad, z motorji brez tablic, ki imajo zlomljene ključavnice in cunje namesto pokrova za tank, nemoteno vozijo po glavnem mestu Slovenije, naredijo celo več 1000 km, potem naša policija opravlja res izvrstno in predano delo (sorry Ghost_R1).

Človek se vpraša, kako je mogoče, da tega ne opazijo, vsaj za prometne prekrške pa menda že imajo pooblastila, al za čefurje ne?

Iz vseh prispevkov prizadetih sem spoznal samo eno: Računaj na sebe in svoje kolege, pa boš mogoče dobil vozilo nazaj!

Romanu pa iskrene čestitke.

P.S. Dezinficiraj motor!

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glede gnoja k je spizdu Afriko Twin:

Pi*** vam matrna čefurska!!!!

Sam da enga dobim mu razbijem gobc!!!!

Pizdarija!!!!

Še dobr da mam pištolo..

Pričakujte da kmal odprem naci forum!

Pa prosm fantje in dekleta!

Brez zamer mojemu slengu. Pač ne prenesem, da mi klele eni serjejo po državi. Ker vem da imam velik simpatizerjev pač tole pišem.

In ne želim brati komentarjav a la bodimo strpni; saj bo policija vse uredila; saj niso le oni tisti ki delajo zgago.... NE MI TEGA PISAT!

Če nič drugega si s svojim citatom pridobil novega frienda.

LP, Max

LP, Max

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furija in ostali...

...včeraj (prvi maj) sem okoli 12h na križišču Tivolske in Celovške (šel je iz centra proti šiški in v križišču "spregledal" rdeč semafor) opazil zeleno Cagivo Canyon brez tablice, na kateri je sedel poba brez kakršnekoli moto opreme - bil je v trenirki (mislim da je bila sivo bele barve).

lp,

B.

Popravil/a - b-hoch dne 04/05/2002 ob 09:50:10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne vem no... Če se čefurji z zlatimi ketnami, brez čelad, z motorji brez tablic, ki imajo zlomljene ključavnice in cunje namesto pokrova za tank, nemoteno vozijo po glavnem mestu Slovenije, naredijo celo več 1000 km, potem naša policija opravlja res izvrstno in predano delo (sorry Ghost_R1).

Človek se vpraša, kako je mogoče, da tega ne opazijo, vsaj za prometne prekrške pa menda že imajo pooblastila, al za čefurje ne?

Glej, to ni tema, v kateri bi razpravljali o policijskem delu, zato ne bom komentiral. Nikakor pa ne moreš kritizirat policije, ker ne veš, kaj se je z motorjem dogajalo in kje so bili prevoženi ti kilometri itd... No kritiziraš lahko, saj ima vsak svoje mnenje, vendar ??????

Pa se ni treba na mene jezit, samo svoje skromno mnenje povem!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bla Cagiva Canyon Furiji ukradena, zdi se mi da ravno zelena.

B-HOCH, kaj ko bi ji mail poslal?

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!