Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

ne morem verjeti, da je to sploh mogoče. Zgleda, da samoiniciativnost državljanov tudi v kao pravni državi še vedno bolj pomaga kot horde policajev, ki se ne zmenijo za več kot napačno parkirane avtomobile.

Motosvet je zakon, zakon je Motosvet.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WWWoooaaaoooo, super!

Si ful ne bi mislil da je to mogoce. Motosvet resitelj Ukradenih motorjev.

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to je Motosvet! Romana sem vesel zate!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke vsem, ki so že dobili motorje nazaj in tistim, ki jih še bodo in še kratek razmislek za zavarovalnice.

Ob vgrajeni alarmni napravi ter ne vem kakih satelitskih sledenjih se zniža osnova premije kasko zavarovanja, zgleda pa, da je učinkovitost Motosveta VEČJA od vse te navlake. Se pravi, da je treba članom motosveta znižat zavarovalne premije aaaa????????????

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Čestitke vsem, ki so že dobili motorje nazaj in tistim, ki jih še bodo in še kratek razmislek za zavarovalnice.

Ob vgrajeni alarmni napravi ter ne vem kakih satelitskih sledenjih se zniža osnova premije kasko zavarovanja, zgleda pa, da je učinkovitost Motosveta VEČJA od vse te navlake. Se pravi, da je treba članom motosveta znižat zavarovalne premije aaaa????????????

Tvrdo pa živi.

1000x

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super Romana, naj se se jest pridruzim cestitkam, obenem pa se tud cudim fakerjem ki si upajo z ukradenim motorjem vozit po mestu kjer je bil ukraden.....kaze na amaterje! Upam da ga boste dobro zvili, kak naslov kje faker zivi al pa kak avto vozi pa kr sporoc....ce ga bom kej vidu...

P.S:

Slatibarfastt: kaj si ti z mobisux foruma prsu? Mislm da, me veseli, GsmGuy ;)

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romana veselim se s tabo!

Pa škoda da me v sredo ne bo v OLP da bi vec o tem vedel. Pa sej bom tut sicer zvedu upam, kaj čmo, firbec je pač firbec.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tud vesel!Ma kako ste prišli do garaže, a ste tud lopova dobil al ne!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romana, čestitam in se veselim s tabo. Tvoja (in motosvetovcev) vztrajnost je končno poplačana.

The life is short, but the way is long!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. Zdej bi bil pa res že cajt, da poskusmo najti tudi VTR-ko, oz. kar je od nje ostalo!

A si ti (oškodovanec, oz. Romanin pubec) mogoče poskusil s kakim oglasom v cajtengah, da rabiš kak del za VTR-ko. Glede na to, da se glupi lopovčki vozijo z ukradenimi motorji po Lublan brez vsega, bodo mogoče tudi toliko glupi, da ti bodo poskusili prodati kak del s tvoje VTR-ke.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so tolk glupi, potem so tudi tolk, da ne vedo, da so deli kaj vredni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom zaenkrat vse povedala v OLP, zato ker zaupam samo prisotnim, tukaj pa lahko berejo tud drugi in zaenkrat je še moj adut to, da vem kdo sta lumpa.

Dejstvo je, da so lopovi glupi- halo, kaj se pa igrajo z nami motoristi, je pa res tudi to, da so brezskrbni, ker jim policaji nič dosti ne morejo. Našega lumpa so spustili, ker jim sodnik ni izdal podaljšanja za zasliševanje, niti ni izdal naloga za hišno preiskavo, pa kljub temu, da imata mulca veliko masla na glavi in da je ena priča povedala, da imata kar nekaj sumljive robe pri sebi!

Garažo smo našli na podlagi opisa voznika mojega motorja (tu ste pomagali tudi Motosvetovci). Ko sem dobila še ime voznika, sem dobila še dva naslova tega fanta in ko na prvem (isto blok) ni bilo mojega Flipa, smo šli k drugemu naslovu (jasno spet blok, pa išči garažo). Na Vojkovi je precej garaž in ko smo imeli do konca še pet garaž, je bil moj ravno v tej peti!!!!

Ironija je, da smo videli tri zaklenjene motorje samo deset garaž pred to v isti garažni hiši in isti vrsti. Lastnike smo obvestili, kaj se dogaja v tej zelooo zaklenjeni garažni hiši in povedal je, da je ravno zaradi tega s kolegom spravil v to garažo za Bežigrad motorje, čeprav je iz Šiške, ( bil je prepričan, da je tukaj zelo varno).

Glede VTR pa sva dala oglas, pa naju nihče ni poklical.

Že na začetku sem sumla, da več motoristov, ki gledamo za ukradenimi motorji več naredi in tako očitno je res, zato tudi zdaj upam na vašo pomoč (če bo kje kakšna čudna VTR, kar pokličite).

BTW ali kdo ve kdo se je zaletel z VTR 30.04.2002 v Trzinu?

Lp R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)motolover, ce se spomnes ko sva se vozila nazaj iz Dunaja, sem kolegu ki je iz Maribora že povedal za tvojo VTR. Kolega je že vrgel oči na pecle.

Če bo kaj slišal ali opazil ti seveda takoj javim.

P.S. A ni Pervy iz MB, mogoče bi še njega mal opozorili naj bo pozoren?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bom videl kje v prekmurjo VTR-ko, bom porocal.

Ne vrag da je ne bi najdli, ce je se v sloveniji in v celoti.

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj zagotovo vemo, da je bila VTR SP-1 videna v MB moja.

Se enkrat jo na kratko opisem. Motor je enosed rdece-crne barve z rumenim napisom Honda in crnimi karbon Akrapovici-levi in desni! Gor je bila tablica CE E3-22. Vsaka pomoc je dobrodosla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!