Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

Včeraj je bil po dolgem času spet super dan za motor. Na novo registrirana in zavarovana (104 EUR za vse skupaj) je šla MT-07 na kratko turo od Litije čez Sevnico in Trebnje nazaj domov.

IMG_20160319_122840.jpg

IMG_20160319_144739.jpg

IMG_20160319_145917.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, BigOne pravi:

Kolk bi bla vredna mt07, 2014 letnik, nosilec za kovček, ene 10k km, podalšan vizir? 

4000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, HD-Dyna said:

4000

Najnižja cena kar sn jo uspel shandlat je bla 4300€

Za omenjenega je pa kr okoli 4800 :dry:

Problem je, ker se redko prodajajo in lahko držijo ceno.. :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BigOne pravi:

Najnižja cena kar sn jo uspel shandlat je bla 4300€

Za omenjenega je pa kr okoli 4800 :dry:

Problem je, ker se redko prodajajo in lahko držijo ceno.. :fyou:

Kaj pol sprašuješ bedarije ....:jezik:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Roman-st pravi:

Kako je pa kaj z porabo bencina z tem motorjem..nekje sem prebral da naj bi bil doseg z enim polnim kestlom malo več kot 200km a to drži?

bolj 300 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha no to je že bolje,se pravi poraba cirka 5l na 100km..

Drugače je pa zelo fina zadeva tale mt-jka..peljal sem jo enkrat v avtošoli... edina stvar,ki bi jo jaz spremenil , bi zamenjal prve vilice,ki se mi zdijo premehke...  nekaj takega bi moral narest...

 

773-albums177-picture8059.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Roman-st said:

Aha no to je že bolje,se pravi poraba cirka 5l na 100km..

Drugače je pa zelo fina zadeva tale mt-jka..peljal sem jo enkrat v avtošoli... edina stvar,ki bi jo jaz spremenil , bi zamenjal prve vilice,ki se mi zdijo premehke...  nekaj takega bi moral narest...

 

773-albums177-picture8059.jpg

in kolk pride cenovno taka nadgradnja? :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Roman-st pravi:

Aha no to je že bolje,se pravi poraba cirka 5l na 100km..

Drugače je pa zelo fina zadeva tale mt-jka..peljal sem jo enkrat v avtošoli... edina stvar,ki bi jo jaz spremenil , bi zamenjal prve vilice,ki se mi zdijo premehke...  nekaj takega bi moral narest...

 

773-albums177-picture8059.jpg

Tale na sliki investiru v opremo vec kot je dau za motor:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ja če pogledaš bremze in vilice...je pomojem kar precej investiral..najbrž ne ravno toliko kot za motor...kakšnega jurčka ali dva je pa pomojem hitro tole..

 

Edino barvna kombinacija je tukaj malo zgrešena..motor bi moral bit črn..in morda zlate feltne + ketna :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jak zgleda vožnja na tem motorju v dvoje? :D se da kam prit? :P Ne najdem na netu dobenga videa, slike... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BigOne pravi:

Jak zgleda vožnja na tem motorju v dvoje? :D se da kam prit? :P Ne najdem na netu dobenga videa, slike... 

Brez problema v dvoje + 15 kg prtljage. Motor še vedno vleče, samo moram bit pazlijiv. Daljša zavorna pot itd... Pa bolj na izi z gasom, ker gre rado potem na zadnjega :smoke:20150720_112508.thumb.jpg.58ddf3b01b5909

Pa vsako uro mora sopotnica mal noge pretegnt.

 

Popravljeno . Popravil Janezs
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Janezs said:

Brez problema v dvoje + 15 kg prtljage. Motor še vedno vleče, samo moram bit pazlijiv. Daljša zavorna pot itd... Pa bolj na izi z gasom, ker gre rado potem na zadnjega :smoke:20150720_112508.thumb.jpg.58ddf3b01b5909

Pa vsako uro mora sopotnica mal noge pretegnt.

 

Kul!!! :D Sicer malo smešno zgleda tak nabasan MT :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 3. 2016 at 20:48, Dejan99x pravi:
Ob 18. 3. 2016 at 20:28, Dejan99x pravi:

Zdravo. Je kdo morda imel podobno težavo z mt-jko kot jaz? Danes se mi je med vožnjo prižgala rumena lučka z napako Sd....13. Motor med vožnjo deluje ok, v prostem teku pa se zaganja in crkuje. Motor ima šele 3500km.

Hvala, peljem na servis.

Pa ravno pred lepim vikendom... :(

In kakšen je "epilog" tele zgodbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3/21/2016 at 16:20, BigOne pravi:

in kolk pride cenovno taka nadgradnja? :D

Öhlins "interier" (cartridge kit) za MT-07 je okoli 700€, brez poštnine in dela - https://www.ohlins.eu/en/products/motorcycle/fks-204--5466/... Pol pa ko je sprednje vzmetenje poštimano, je pa najboljš še zadaj amortizer komplet menjat. Pa si hitro na 1500+ samo z materialom.

On na sliki je pa gor nabil USD vilice, verjetno je moral menjati tudi križe... ugibam da je strošek v rangu pol novega z delom in vsemi malenkostmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je precej boljš od stock vzmetenja. V vsakem primeru pa je minimalno, kar bi se naj naredilo (če misliš motor nekaj časa imeti), da si nabaviš fedre ustrezne trdote za težo voznika.

Očitno ima Hyperpro Streetbox komplet za MT-07. Okoli 700€ je... z delom prilezeš lih na jurčka. Kar je še vedno precej, 1/4 vrednosti rabljenega. Ti more biti res všeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni za vsakodnevno fijakanje sem in tja boljsi maxi skuter?

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem šel v Krško kupit 400 ccm maksi skuter, vplačal sem pa MT.07...  je kar nekaj lažji od maxi skuterja, bolj okreten, lepše gre skozi promet v Ljubljani... meni ni žal ga tudi samo od službe to trgovine zapeljat.  :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!