Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

pred eno uro, Saint pravi:

Sam sem šel v Krško kupit 400 ccm maksi skuter, vplačal sem pa MT.07...  je kar nekaj lažji od maxi skuterja, bolj okreten, lepše gre skozi promet v Ljubljani... meni ni žal ga tudi samo od službe to trgovine zapeljat.  :)

to je vse res, ampak nima pa veterne zascite pa placa za nakupovalne vrečke :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno! 20160324_175553.jpg

Zapeljal sem se samo po dvorišču dol, pa je čisto drugačen občutek. Jutri pa testna! :grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neee.. sej nebo to zdaj glih vsakodnevno.. ampak če bo le normalno vreme grem rajš z motorjem kot pa z avtom v mesto, na kafe itd.. za kake dalše ture mi nexus glih ni najbol pasal.. 07 pa se mi že tak dopade od prve predstavitve =) 

Bi poznal gdo lastnika tega motorja iz okolice Maribora? Baje da se prodaja.. pa bi rabo kontakt :)

10636306_842093339234521_2959230806728864257_n.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/22/2016 at 8:07 PM, MiNa said:

In kakšen je "epilog" tele zgodbe?

Trenutno je še na servisu. Primec je bil kar presenečen nad napako/okvaro, saj je na mt07 še ni zasledil. Sporočim kaj bo iz tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker je tako drag Akrapovič za mt-07 praktično ena šestina cene novega motorja... zvok je pa drugače super..se mi zdi še najbolši od vseh...

Vidim da obstaja že cel kup dodatne opreme za mt-07... tole mi je padlo v oči :)

 

1615_175.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Roman-st pravi:

Škoda ker je tako drag Akrapovič za mt-07 praktično ena šestina cene novega motorja... zvok je pa drugače super..se mi zdi še najbolši od vseh...

Vidim da obstaja že cel kup dodatne opreme za mt-07... tole mi je padlo v oči :)

 

1615_175.jpg

No ta je kr občutno cenejši...

S-Y7R2-AFC.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, a-rod pravi:

tole ne morš homologirat+da si to nalimu od mt09

Tale je sigurno za MT-07, je pa res da se da homologirati samo dražji, titan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, poggy pravi:

Tale je sigurno za MT-07, je pa res da se da homologirati samo dražji, titan.

ja vem da je na linku sigurno za mt-07, sam na sliki je pa sigurno za mt-09, you do the math glede štetja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Đony11 said:

Edini minus je premali tank bencina :angryrant2:

20160329_103323.jpg

 

Tank je glih prow velik da greš lahko na dobri dve uri tankat, k te zarad zica rit že tok boli da ni za zdržat ;) 

Vsaj jst originalnega sedeža ne morem pohvalit. Custom made so pa že tok predragi, da pozab ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce koga zanima imamo že nekaj časa odprto skupino na FB...mt07/09

 

Ob 20. 3. 2016 at 19:25, Roman-st pravi:

Hehe ja če pogledaš bremze in vilice...je pomojem kar precej investiral..najbrž ne ravno toliko kot za motor...kakšnega jurčka ali dva je pa pomojem hitro tole..

 

Edino barvna kombinacija je tukaj malo zgrešena..motor bi moral bit črn..in morda zlate feltne + ketna :)

 

Ohlins vzmetenje sprednje univerzal 2500€  , brembo čeljusti 500 €, zadnji amortizer Ohlins 450€

SE NE SPLAČA :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Đony11 pravi:

Edini minus je premali tank bencina :angryrant2:

20160329_103323.jpg

Majhen? ja res drži "le" 14l.

Lani sem na Češko "potoval" z ženinim "kanarčkom" in pri tankanju je kolega v VFR1200 nalil 19l jaz pa v kanarčka le 9,2l ob enakih kilometrih.

Sedež pa z majhim dodatkom DIY gela že opisanim v tej temi reši vse probleme zadnje plati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, a-rod said:

ja vem da je na linku sigurno za mt-07, sam na sliki je pa sigurno za mt-09, you do the math glede štetja

prosim za čimprejšno objavo mojega posta :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, BigOne pravi:

prosim za čimprejšno objavo mojega posta :blush:

Potem se je treba pa z Akrapovičem zmenit zakaj imajo na svoji spletni strani napačne fotografije :) in ja, karbonski racing line ima tidi za MT-07 tisto krivino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!