Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

7 minutes ago, Snecer said:

garancija za amortizer v škatli? :) 

da  .. to me je že ne samem začetku zanimalo .. ;)

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Snecer pravi:

Si spredaj tudi dal menjat vzmeti? al samo zadaj wilbers?

 

Glede na stil vožnje moje :inlove: prednje vzmetenje deluje optimalno, bom pa pri menjavi olja poizkusil z gostoto olja malo izboljšati "dušenje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kakšno imate kaj zaščito? Videl sem bunke, videl sem ščitnike za sam agregat, nisem pa še videl cevne zaščite, ki se mi zdi da bi celotno zadevo še najbolj zaščitila v primeru padca.

Nagledal sem tole zadevo Crazy Iron. Obstaja tudi rešitev od Hepco-Beker. Kaj menite? Kako ste vi rešili zaščito na dotičnem motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 12. 2016 at 17:46, apirko pravi:

Kakšno imate kaj zaščito? Videl sem bunke, videl sem ščitnike za sam agregat, nisem pa še videl cevne zaščite, ki se mi zdi da bi celotno zadevo še najbolj zaščitila v primeru padca.

Nagledal sem tole zadevo Crazy Iron. Obstaja tudi rešitev od Hepco-Beker. Kaj menite? Kako ste vi rešili zaščito na dotičnem motorju?

Jaz sem s Hepco-Beker zelo zadovoljna in tudi vizualno mi od množice vseh možnih najbolj všeč:)...

20160604_113653-1-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, da se je našel nekdo, ki to ima. Kje si pa to kupila? Pri nas ali v tujini...

Morem rečt, da mi je bolj všeč Crazy Iron, ker gre železje še po spodnji strani motorja. Mogoče malce moteč je le extra dolg vijak, pri crash bunki. Nekje sem zasledil, da lahko tako dolgi vijaki naredijo več škode kot koristi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, apirko pravi:

Kul, da se je našel nekdo, ki to ima. Kje si pa to kupila? Pri nas ali v tujini...

Morem rečt, da mi je bolj všeč Crazy Iron, ker gre železje še po spodnji strani motorja. Mogoče malce moteč je le extra dolg vijak, pri crash bunki. Nekje sem zasledil, da lahko tako dolgi vijaki naredijo več škode kot koristi...

Kupila sem preko Louisove spletne trgovine.

Glede uporabnosti ne bom pametovala, saj ima vsak svoje mnenje. Meni je ta, ki jo imam delovala kompaktno in po moji presoji nudi dovolj zaščite na mestih kjer je potrebno. Za spodnjo stran motorja so meni bolj všeč razni Belly-pani :).

 

20161206_102553.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena niti ni pretirana. Hvala za info.

Vsekakor bom nekaj moral namontirat gor. Že res da je naked, ampak se brez zaščite na njem počutim tako golo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žio klapa.. Mene pa zanima kako kaj z zadnjim stojalom ? Ima kdo takšno , ki samo "sede" na nihajke? Skratka vsaka informacija dobrodošla , saj sem v dilemi pri nakupu stojala...                                                                                                   Omenjali ste tudi o alternativnih izpušnih sistemih za naše prečudovite mt-jke.. Poglejte firmo IXIL .. Jaz sem dobil full system za 520€ ...2 urci zabavanja v garaži in zadeva je bila montirana.. Glas? Neverjeten.. Na youtubu zvok ni niti približen realnosti.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, TheTomo27 pravi:

Žio klapa.. Mene pa zanima kako kaj z zadnjim stojalom ? Ima kdo takšno , ki samo "sede" na nihajke? Skratka vsaka informacija dobrodošla , saj sem v dilemi pri nakupu stojala...                                                                                                   Omenjali ste tudi o alternativnih izpušnih sistemih za naše prečudovite mt-jke.. Poglejte firmo IXIL .. Jaz sem dobil full system za 520€ ...2 urci zabavanja v garaži in zadeva je bila montirana.. Glas? Neverjeten.. Na youtubu zvok ni niti približen realnosti.. 

Jaz uporabljam tale stojala za MT. Pasejo super, vzames varjanto z L profili in nastavis sirino na zadnjo nihajko. http://www.bovard.si/domov.html

Btw.: ce koga zanima, prodam svojo MT-07 Abs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, TheTomo27 pravi:

Žio klapa.. Mene pa zanima kako kaj z zadnjim stojalom ? Ima kdo takšno , ki samo "sede" na nihajke? Skratka vsaka informacija dobrodošla , saj sem v dilemi pri nakupu stojala...                                                                                                   Omenjali ste tudi o alternativnih izpušnih sistemih za naše prečudovite mt-jke.. Poglejte firmo IXIL .. Jaz sem dobil full system za 520€ ...2 urci zabavanja v garaži in zadeva je bila montirana.. Glas? Neverjeten.. Na youtubu zvok ni niti približen realnosti.. 

Pa si homologiral izpuh, ker nekak se bojim, da full system boš bolj težko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede homologacije pa tako.. Ob prejemu izpuha sem dobil papirje , potrebne za homologacijo ... Po vgradnji sem šel na avto krko , tam izpolnil obrazce glede strokovne vgradnje , možakar je pregledal serijsko št , naredil 2 sliki in zadeva je bila rešena... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, TheTomo27 pravi:

Žio klapa.. Mene pa zanima kako kaj z zadnjim stojalom ? Ima kdo takšno , ki samo "sede" na nihajke? Skratka vsaka informacija dobrodošla , saj sem v dilemi pri nakupu stojala...                      

Tole je ugodno in "deluje" BP.

Vem, ker MT-ka moje drage "prezimuje" na njem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri motorji imajo na zadnjo nihajko s spodnje strani privarjeno matico, kamor potem priviješ te nastavke (jih dobiš poleg stojala) in se potem vozijo s teboj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, TheTomo27 pravi:

Hm.. Kako si pa rešil problem teh nastavkov na katerih sloni stojalo? Si vrtal v nihajko? 

Jaz imam takega... kupil v B&S centru:

Untitled.jpg

 

kjer ne rabiš nič vrtat. Nihajka se vsede na plastične vilice in to je to. Prtisneš, dvigneš. Vilice so nastavljive po širini, tako da paše na različne motorje.

 

lp

Popravljeno . Popravil Janezs
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil bom..skrbi me pa to , kako se bo zadeva obnesla če bo motor ves čas na stojalu.. Da nebo nekega jutra motor čudežno pristal na boku :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še enkrat če slučajno koga zanimajo alternativni izpušni sistemi .. Zadevco sem naročil tukaj 

https://www.rdmoto.eu/en/homepage      cena 520€ (+7€ poštnine)

Danes testirano brez db-killerja .. Posnetki na youtubu niso niti približno primerljivi

+slikca moje bejbe :)

20161208_160454.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, TheTomo27 pravi:

Evo ..gledal sem tegale ... http://www.lincos.si/stojala-za-motorna-kolesa/stojalo-za-motorna-kolesa-trf45502-2    ... Pa se mi zdi skoraj prelepo da bi bilo res glede na ceno :)

jaz imam točno takega, druga barva, kupljena na mimovrste.si za tudi okolo 25€ in mi že 2 zimi mojo mt-jko drži

kar se pa tiče izpuha pa tut sam nameravam spomladi menjati, sicer se nagibam bolj k sc-project, tudi zaradi oblike napram ixil (seveda stvar okusa), glavno pa da ima potem lep zvok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste ravno pri stojalih... Zadnjič nabavil točno tega iz Žalca, sprednjega in zadnjega. Moram še sprobat oba, a ne vidim razlog da ne bi pasala.

Sem pa videl da obstajajo kombinirani ščitniki zadnje osi in valjčki obenem, s katerimi potem "lažje" dvigneš motor na stojalo. Pa me zanima, kakšno je vaše mnenje o tem, ker zadeva se montira s palco čez os. Klik! MIka me, da bi si ti omislil. Sicer rešitev za montažo teh valjčkov na MT-07 je kar nekaj. Posebni nastavki za na nihajko, pa drugačni napenjalci verige z valjčki, pa tale ščitnik čez os ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!