Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

 

pred 20 urami, smasher pravi:

Naredi eno sliko iz sprednej strani, ker bočno zgleda da ti crash bari skor nič ne kvarijo estetike in se kr lepo uklopijo, samo zanima me (iz čistega firbca) kolko vn štrlijo.

LP

 

20170410_174332.jpg

20170410_174348.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,da se še jaz pohvalim včeraj ga dobil...Božanski ni druge če se še kdo odloča za nakup kr v akcijo ne bo vam žal

20170411_083314.jpg

Aja pa še to v delta team krško mi je rekel da se tovarniške blokade ne da odstranit oz je za 1100€ stroškov..Ima pa blokado na gasu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 11 urami, BigOne pravi:

V ponedeljek grem po mt07, 2015, 7500km, moram bit na kaj posebaj pozoren? :)

Bodi pozoren na vse. Itak. Drugače je pa to nov motor. 7500 km ni nič. Moja ima 55000 km in dela kot urca razen senzorja za prestavo, ki mi v prvi prestavi in pa v šesti ne izpiše prestave na displayu... se ne sekiram. Morda bodi na to pozoren. Pa seveda, da ni bila razbita.

Drugače pa si preberi splošno temo:

Lahko morda pokažeš oglas motorja, ki ga nameravaš kupiti?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4/11/2017 ob 8:40, alenh55 pravi:

Evo,da se še jaz pohvalim včeraj ga dobil...Božanski ni druge če se še kdo odloča za nakup kr v akcijo ne bo vam žal

20170411_083314.jpg

Aja pa še to v delta team krško mi je rekel da se tovarniške blokade ne da odstranit oz je za 1100€ stroškov..Ima pa blokado na gasu.

A to je odvisno od letnika za blokado? Namrec za starejse sem imel drugacne informacije, torej da ni vecji poseg in strosek odstranit blokade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam FZ6-S 2008 s tovarniško blokado 57kW (ostale so 72kW). Blokada je enako na gas zajli, na zraku. Razlika je v tem, da ima moja 2 zobcka, ki se zaletita in omejita hod zajle, navadna pa enega. Pri meni prvi pomeni 57kW, ce ga pa odkrivim, zbrusim, odfleksam, da bo hod omejeval drugi zobcek bo pa to pomenilo 72kW. Sem pred casom bral o tem v neki nemski reviji pa je ne najdem vec. Sicer pa ima za ta moj model tudi Alpha Tecnik neko ploscico za 70€ s TUV certifikatom ce bi zelel vse uradno in homologacijo. Toliko z mehanske perspektive, ce je pa se kaj v softwareu oziroma drugih nastavitvah pa ne vem :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes šel 1 krog in se umes ustavil še v BS centru in nabavil tole. Paše mi noter telefon in garmin nuvi navigacija (drugače za avto). Ker rabim navigacijo res zelo redko, razen če v večjih mestih išem kakšno ulico, al pa če nekam orng zalutam, je vse brez napajanja, bluetootha itd. Izpadlo je super, šlo je na milimetre, ampak se je vsedlo med špegu pa števc da se boljš ne bi moglo.

20170422_150107.jpg

20170422_150114.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo za tiste ki se zanimaste okoli blokade ... Zadeva je sledeča..

1. Blokada je na spodnji sliki... tale mala lama vas oškoduje za 20 kw :)

20170422_175503.thumb.jpg.9b5a0c568bb747d5ccb31451d548d626.jpg

2. Ročica plina odpra do konca .. Blodaka zadevo ustavi (blokada montirana za prvo silo , zgolj z namenom da ustvarim ta post , tako da me nebo kdo fiksal kako se okrog vozim brez enega vijaka ) :)

20170422_175755.thumb.jpg.dadbb948947c113f8f300dd1941a4cd8.jpg

3. Ročica plina odpra do konca... Brez blokade .. Razlika mislim da je kar očitna :)

20170422_175549.thumb.jpg.3844ef9a1749bab44e06df8a774614a9.jpg

Skratka .. Zadeva stane 120 € , naročil sem jo pri Yamahinem servisu , ko sem kupil motor .. Za tiste z A2 izpitom vam priporočam da najprej nekaj 1000 km prevozite z tole zadevco, pol pa snet dol in gaaas :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako bom tudi jaz naredil. 25 maja mi poteče dve leti A2, ampak bom vseeno v pondelek dal not blokado in enčas

vozil z njo, potem pa adijos :) meni je reko 180€ za blokado + 1.5h za DELO!?!?!? (naturmar maribor) kar znese nakoncu, 

okoli 250€ kar pa tud ni malo. 

naj mi nekdo razloži kaj ima mehanik za delat 1.5h za vgrajevanje te blokade?!???!? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Janezs said:

Bodi pozoren na vse. Itak. Drugače je pa to nov motor. 7500 km ni nič. Moja ima 55000 km in dela kot urca razen senzorja za prestavo, ki mi v prvi prestavi in pa v šesti ne izpiše prestave na displayu... se ne sekiram. Morda bodi na to pozoren. Pa seveda, da ni bila razbita.

Drugače pa si preberi splošno temo:

Lahko morda pokažeš oglas motorja, ki ga nameravaš kupiti?

ga ni več na avtonetu :)

2015, siva kombinacija, 7500km

oprema:
kratek nosilec tablice

crashpadi

vetrna zaščita

druge ročke bremze in kuplonge

športen izpuh (600e)

abs 

----

skratka, vsa oprema ki bi jo sam naknadno dodal :)

4800€ 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, TheTomo27 pravi:

 

 

Skratka .. Zadeva stane 120 € , naročil sem jo pri Yamahinem servisu , ko sem kupil motor .. Za tiste z A2 izpitom vam priporočam da najprej nekaj 1000 km prevozite z tole zadevco, pol pa snet dol in gaaas :)

 

sam eno malo opozorilo,

1. kajti v primeru (pabognedaj) kake prometne, kriv ali nekriv, zna tisti, ki je odstranil blokado imeti hude probleme z izplačilom odškodnine.

2. zna bit, da te policija tudi krepko riba zaradi odstranitve, potemtakem si vozil moped, brez veljevnega vozniškega+prekršek, pa je lahko odvzem vozila :(

 

je kar malo za razmisliti.

Drgač pa, fajn cepijo pri yamahi za en košček pleha :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

sam eno malo opozorilo,

1. kajti v primeru (pabognedaj) kake prometne, kriv ali nekriv, zna tisti, ki je odstranil blokado imeti hude probleme z izplačilom odškodnine.

2. zna bit, da te policija tudi krepko riba zaradi odstranitve, potemtakem si vozil moped, brez veljevnega vozniškega+prekršek, pa je lahko odvzem vozila :(

 

je kar malo za razmisliti.

Drgač pa, fajn cepijo pri yamahi za en košček pleha :D

 

Glede nesreče nevem če bi šli to iskati ampak si pa res ne želim tega stestirati..kar se tiče miličnikov pa bi bila kazen po vseji verjetnosti le vožnja brez ozpita..spet..ne želim tega stestirati..ampak.. Mater..brez blokade je kr drug moped :)  glede cene same blokade pa si lahko privoščijo tako ceno , ker pač to moraš porint noter če se hočeš sploh peljat z izpitom A2 :)

Popravljeno . Popravil TheTomo27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, TheTomo27 pravi:

Glede nesreče nevem če bi šli to iskati ampak si pa res ne želim tega stestirati..kar se tiče miličnikov pa bi bila kazen po vseji verjetnosti le vožnja brez ozpita..spet..ne želim tega stestirati..ampak.. Mater..brez blokade je kr drug moped :)  glede cene same blokade pa si lahko privoščijo tako ceno , ker pač to moraš porint noter če se hočeš sploh peljat z izpitom A2 :)

Brez skrbi, vse pregledajo. Če policaji kako stvar kdaj pozabijo, zavarovalnice 100% ne. Kolega pozimi nagazil divjad, ni panike imel kasko, ampak letne neustrezne gume, in je po nesreči dal verige gor. Z zavarovalnice dobil dopis, da ketne v času nesreče niso bile nameščene, ker niso ble zjebane od zanašanja po cesti in silovitega bremzanja. Tko da s temi zadevami se ni za špilat, vozite tisto za kar imate izpit in kar je registrirano v prometnem in na zavarovalni polici. Ker je lahko še tako majhna zadeva, pa so posledice ogromne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene letos oziroma ze 2 leti caka se teh 10 ur, skrajni cas :) Grosupeljska yamaha je tudi meni 250€ za blokado zaracunala, ko sem kupoval sem gledal tudi enega F800ST, za katerega je pa avtoval rekel da bo njihov koscek pleha pa kar 500+€:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, zan0088 pravi:

Tudi mene letos oziroma ze 2 leti caka se teh 10 ur, skrajni cas :) Grosupeljska yamaha je tudi meni 250€ za blokado zaracunala, ko sem kupoval sem gledal tudi enega F800ST, za katerega je pa avtoval rekel da bo njihov koscek pleha pa kar 500+€:)

Za toliko konjev več kot ti za manj bi jim jz še kave plaču +500eu takoj...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom tko še enkrat vprašal mehanika,ki se mende malo bolj spozna ko bom mel prvi servis.Ker to za blokado mi je rekel tisti ko mi je predal motor bil je pa itak iz pisarne:).Pa če se slučajno,da se,da potem ko naredim izpit za A vpisat motor oz dobiti papirje za 55kw?...ker zdaj nimam nikjer napisan napisan izvorna moč 55kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, TheTomo27 pravi:

Evo za tiste ki se zanimaste okoli blokade ... Zadeva je sledeča..

1. Blokada je na spodnji sliki... tale mala lama vas oškoduje za 20 kw :)

20170422_175503.thumb.jpg.9b5a0c568bb747d5ccb31451d548d626.jpg

2. Ročica plina odpra do konca .. Blodaka zadevo ustavi (blokada montirana za prvo silo , zgolj z namenom da ustvarim ta post , tako da me nebo kdo fiksal kako se okrog vozim brez enega vijaka ) :)

20170422_175755.thumb.jpg.dadbb948947c113f8f300dd1941a4cd8.jpg

3. Ročica plina odpra do konca... Brez blokade .. Razlika mislim da je kar očitna :)

20170422_175549.thumb.jpg.3844ef9a1749bab44e06df8a774614a9.jpg

Skratka .. Zadeva stane 120 € , naročil sem jo pri Yamahinem servisu , ko sem kupil motor .. Za tiste z A2 izpitom vam priporočam da najprej nekaj 1000 km prevozite z tole zadevco, pol pa snet dol in gaaas :)

 

Jaz imam tovarniško isto ko imaš ti na zadnji sliki samo,da je mal večja,da prej blokira gas...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je tovarniška enaka, zakaj bi potem naj bil strošek odstranitve tak velik? nekje zgoraj je nekdo omenjal več kot 1000€ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, alenh55 pravi:

Bom tko še enkrat vprašal mehanika,ki se mende malo bolj spozna ko bom mel prvi servis.Ker to za blokado mi je rekel tisti ko mi je predal motor bil je pa itak iz pisarne:).Pa če se slučajno,da se,da potem ko naredim izpit za A vpisat motor oz dobiti papirje za 55kw?...ker zdaj nimam nikjer napisan napisan izvorna moč 55kw

55kw bi moral imeti napisano na homologaciji , pod opombe pa blokado.. Tudi zavarovanje plačaš glede na izvorno moč... Poglej tudi papirje od zavarovanja, da nebošimel kakih problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, TheTomo27 pravi:

55kw bi moral imeti napisano na homologaciji , pod opombe pa blokado.. Tudi zavarovanje plačaš glede na izvorno moč... Poglej tudi papirje od zavarovanja, da nebošimel kakih problemov

Ni napisano za to mi je čudno pod nazivno moč v homologaciji piše 35kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavo :) sem jo dal kr na servis da porihtajo blokado, mi ni upal oblubit da bo pred prazniki, tak da 

bo veselica komaj drugi tedn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!