Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

hocem rect da je verjetno bolje imet zascito skozi os posebej in valčke za stojalo posebej. se najboljsi pa je ne ga potleh metat :P

 

sicer ne vem a mt 07 ma ze predvidene lukne za valcke za stojala? ker kolkor vidim kupujejo tista z L nastvkom. sicer nimam pojma kaj je boljse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MT-07 nima posebej lukenj za montažo valjčkov, zato večinoma kupujejo stojala z L nosilci. Poleg te možnosti obstaja nabava drugačnega napenjalca verige, ki ima posebej nastavek za montažo valjčka, ali pa posebni nosilčki (kot klipsna objame nihajko iz obeh strani, kot sponka od toasta), ki se namestijo na samo nihajko.

In majstru, kjer sem kupil nosilec za motor, ni bilo jasno, kako da nima lukenj za valjčke. Jah, bravo Yamaha ne. 

Po tleh ga nimam namena metat, če pa bo že padel, pa bi rad da je čim manj škode oz. da škodo poberejo namenske bunke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače imaš pa med dodatno originalno opremo napenjalec verige z valjčki za stojalo:

http://www.kmc.si/si/napenjalec-verige-mt-07-i30873.shtml

Je pa Mt-07 poceni za potleh metat. Pa tudi nič ji ni, če malo pade. Menjaš mal plastik in to je to.  :ras:

lp

Popravljeno . Popravil Janezs
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ..nosilec za motor je prispel.. Moram reči da za 25€ se nimam kaj pritoževat in upam da mi bo dobro in dolgo služil :)

20161213_152218.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem pred nakupom krajšega nosilca tablice in izbire je veliko. Toliko, da se je težko odločit (kot vedno). Pri nekaterih je problem kot, drugi so preveč masivni, skratka..

Zanima me za katerega ste se odločili vi ali pa se še zmeraj vozite s podaljšano lopato zadaj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam lopato in ponosen sem na to :smoke:. Je pa res, da imam tist prtljažnik, in če bi skrajšal nosilec , bi potem preveč štrlel prtljažnik.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima,če ima kdo motor blokiran na 35kw(a2).In če je še vedno dovolj poskočen ali ga kr dosti zaduši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dajte malo napisat koliko časa ste že lastnik motorja mt 07 oziroma če ste se ga že naveličali.Rad bi kupil novega iz trgovine in mi vsi govorijo,da naj ne kopujem,da se ga bom kmalu naveličal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo.. jst ga imam od konca avgusta lansko leto.. do zdaj sem naredil 8500km in imam blokado 35 kw... pa se ga nisem še niti približno naveličal .. mislim da ti nebo žal če ga boš kupil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo imam 3 leta naredil sem nekaj čez 50 000 km. Ne nisem se je naveličal. Je pa res, da mi barve novejših letnikov niso všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je letošnja najlepša modra izvedba.Mi je bla pa lanski model srebrna pa modre feltne top škoda,da je nimajo več.

maxresdefault.jpg

2017-Yamaha-MT-07-EU-Yamaha-Blue-Studio-002 (2).jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, alenh55 pravi:

Men osebno je letošnja najlepša modra izvedba.Mi je bla pa lanski model srebrna pa modre feltne top škoda,da je nimajo več.

maxresdefault.jpg

2017-Yamaha-MT-07-EU-Yamaha-Blue-Studio-002 (2).jpg

Nisem vedel, da imajo tudi take barve. Ja lepe so! Mislil sem tisto bordo rdečo. Kupi, ne bo ti žal. Za ta denar je to to.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo z aftermarket izpuhom vgradil EJK oz. reprogramiral ECU? Je kdo v sloveniji, ki to dela? Namreč, bral sem da naj bi blo to potrebno naredit, če menjaš izpuh..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 3. 2017 ob 13:10, RoXx1337 pravi:

Je kdo z aftermarket izpuhom vgradil EJK oz. reprogramiral ECU? Je kdo v sloveniji, ki to dela? Namreč, bral sem da naj bi blo to potrebno naredit, če menjaš izpuh..

jaz nisem, tako so mi svetovali tisti malo bolj izvezbani v resnicnem svetu, ne na internet svetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 3. 2017 ob 14:56, alenh55 pravi:

Dajte malo napisat koliko časa ste že lastnik motorja mt 07 oziroma če ste se ga že naveličali.Rad bi kupil novega iz trgovine in mi vsi govorijo,da naj ne kopujem,da se ga bom kmalu naveličal...

Ne vem kdo ti to govori, ampak Yamahina celotna MT linija je trenutno sigurno ena najboljših na svetu kar se tiče "value for money", torej za ta denar boš težko dobil več motorja.

MT-07 in izpeljanke (tracer,xsr700) so sigurno eni najbolj user friendly motorji. Z njimi praktično lahko počneš kar ti paše, je pa res da to ni motor za dolga potovanja za 2 + prtljaga za 1 mesec, če se pa voziš sam pa pririneš malo da ne kamor češ.

Pametovanja "majstrov" da je 75KM premalo, da ga boš prerasel itd. si jaz vtaknem tam kjer sonce ne sije, ker ponavadi ti pametujejo taki asi kot je (bil) model ki se je sesul par dni nazaj v LJ. Gre za super all rounder motor, itak pa je potrebno stestirat zadevo, pa vidit kako ti paše, ko se pelje. To ti more bit edino merilo pri nakupu: motor hočem za to in to, zapravim lahko toliko in kakšen je občutek pri vožnji. Kar nabijajo drugi vrži skoz okno.

Če bi se rad več vozil v dvoje, pač skoči 1 razred višje na mt-09 (ima enake izpeljanke kot 7).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/25/2017 at 2:56 PM, alenh55 said:

Dajte malo napisat koliko časa ste že lastnik motorja mt 07 oziroma če ste se ga že naveličali.Rad bi kupil novega iz trgovine in mi vsi govorijo,da naj ne kopujem,da se ga bom kmalu naveličal...

Če greš s takim mišljenjem kupovat motor, potem je bolje da ga ne kupuješ pa v štartu kupiš nekaj drugega.

Ti je pa @Xebec zelo lepo povedal! :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!