Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

končno mali miru pred to gnilobo :BUA:

 

vsaj za vodilno skupino..... zadi jih že spet nadleguje....

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pička mu materna ciganska... samo čakam, da pokaže, kako mu sedaj rins razbije nos... in na koncu je še millerja skor vn nesu... in potem je še po koncu dirke nekaj sral... nevem kaj se sploh tiši zravn, če bremza vsak ovinek 50 metrov predj kot pa vsi ostali... nabijem ga na kurac... pa ne na svojega, da ga ne bo preveč bolelo... retard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa zanimivo, kako deluje honda boljša kot KTM, pa seveda še nimajo zmage :)... miller in fenati sta pokazala, da sta najboljša ta trenutek :) ampak predvsem fenati ima kar nekaj težav... ponovno okvara in počasi bo začelo zmanjkovati motorjev... zanimivo, kako je honda s svojim skromnim mišlenjem naredila tako dober motor :)


miller je rekel catched :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bo kdo kaj napisal ali nebo nič?  :mellow:

saj bi jaz, samo nimam nič pametnega za povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Zakaj se primerja profi dirkace z gledalci? Pa z vikend fahrerji po cesti....? :eek:

Nikogar ne primerjam z vikend farerji po cesti, kdor pa dirka na vaški dirki na grobniku je pa dirkač, na nižjem nivoju kot absolutni profiji,a še vedno dirkač. In dirkači ne gelde na nivo so eni boljši eni slabši, temu se ne da izogniti in ves špil se vrti okoli tega, če nebi bilo tako dirk nebi bilo.

Ko dirkaču na dirki (ne glede na to kakšen je nivo dirke) ne gre vse najbolje od rok, to najbrž iz njegovih oči izgleda drugače kot iz oči gledalca (pametnjakoviča) na tribuni, za TV ekranom ali za tipkovnico.

Ne glede na nivo dirke si vsak dirkač običajno prizadeva biti čim boljši.

Za tipkovnico (kritizirat)  je pa izi, lahko sem spoštljiv ali žaljiv, poznavalec ali totalni brezveznik, pameten da škoduje, svoje mnenje še vedno lahko napišem.  

Profi dirkače ne primerjam z gledalci, povezujem  jih s pretiranimi  kritizerji za tipkovnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Profi ponavad so največji kritičarji tisti, ki enega kroga niso nikoli odpeljali po pisti, mislijo pa, da so največji poznavalci dirk, ki so trikrat gledali dirko iz naslonjača. Vsak, ki pa ima kaj pojma o dirkah pa ve, da na dirkah motogp ni niti enega zanič dirkača. Vsak je vrhunski, pa čeprav je zadnji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bo kdo kaj napisal ali nebo nič?  :mellow:

saj bi jaz, samo nimam nič pametnega za povedat.

 

itak, Marquez je vsem usta zapru. :kva1:

Škoda, da je Rossi storil napako, mogoče bi bil dvoboj kak ovinek dlje... :grrr 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bo kdo kaj napisal ali nebo nič?  :mellow:

saj bi jaz, samo nimam nič pametnega za povedat.

 

Bilo je eno veliko šolanje, nič drugega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj potem uzaljenost, ce se pove, da se rajs gleda boje za zmago, kot za drugo mesto? Sej je vsem jasno, da so vsi carji, ki vozijo v MotoGP.... carji so tud tissti, ki za hobi furate po Grobniku. In ja....rajs gledam boje za zmago iz naslonjaca, ceprav boji na zacelju niso nic manj atraktivni....ce pa to komu ni prov, je pa njegov problem. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudežni deček MM je sploh deček??? Vsaka mu čast res... :notworthy:  Ampak raje bi vidu malega Espargaroja na 3 mestu kot Bautisto. Kaj se pa dogaja z Lorenzom pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa Marquez pelje! :eek: K Rossi u mladih letih. :evilgrin: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak, Marquez je vsem usta zapru. :kva1:

Škoda, da je Rossi storil napako, mogoče bi bil dvoboj kak ovinek dlje... :grrr

 

Tudi brez tiste napakice Rossija,ki jo je naredu žal nebi šlo...  :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo ni motiviran. Ko bo pri Ducatiju, bo vse drugače ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi brez tiste napakice Rossija,ki jo je naredu žal nebi šlo...  :grrr

 

Vem, vem ampak mi je vseeno všeč njegova motivacija, pozitivnost in želja po dvoboju. Tko kot je rekel, škoda, da ga Marquez ni malo počakal. :)

 

Bliža se Mugello, tam bo Ducati spet na stopničkah. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa Marquez pelje! :eek: K Rossi u mladih letih. :evilgrin:

 

Rossi je še v mladih letih!  B)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Tko kot je rekel, škoda, da ga Marquez ni malo počakal. :)

 

 

 

Še boljše bi bilo,da bi ga MM spustiu mimo in še enkrat prehitu...  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa Marquez pelje! :eek: K Rossi u mladih letih. :evilgrin:

 

 

Točno tako. Marquez ima trenutno prednost najmanj  o,5 sec na krog. Kjerkoli in pred vsemi. Stoner in Lorenzo take nadmoči nista imela nikoli. 

 

 

 

 

Vem, vem ampak mi je vseeno všeč njegova motivacija, pozitivnost in želja po dvoboju. Tko kot je rekel, škoda, da ga Marquez ni malo počakal.  :)

 

To je noro. Po dveh letih ponižanj z Ducatijem, in še eno, dokaj bedno sezono na konkurenčni Yamahi, mu je čez zimo vseeno uspelo obrnit stvari. Po petih dirkah je ednini ki ne popušča. Pedrosa in Lorenzo nista pozabla dirkat, nista ratala počasneta, ampak ta star jih trenutno vozi scat. In to počne zelo suvereno. Meni popolnoma neverjetno in nepričakovano. 

 

O Marquezu je bez veze debatirat. Regularne dirke bo težko zgubil. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bliža se Mugello, tam bo Ducati spet na stopničkah.  :OK:

 

tole bo pa težka. Boljši bodo kot so bli u Le mansu, ker so ravnoakr testirali v Mugellu. Da bi bla Dovi ali Ianonne u igri za stopnice? Dvomim. En kup strašno motiviranih satelitov je na poti. Z izjemo pola Espargaroja nihče nima službe v 2015.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, polagam upanje na dolgo ciljno in nov grušt.  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati ni napravil do zdaj nobenega napredka,poglejta zaostanke iz lanskih dirk in letošnjih pa vam bo hitro jasno. Njih reši lahko le izrecna sprememba pravil,agregat,več dobaviteljev gum in en vesoljc ala MM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marc spet zmagal? :D fino :) sej tudi po tistem z lorenzom nisem niti za trenutek podvomil, da ne bo zmagal... je bilo očitno, da ima tako hiter ritem... da bo vse gladko pospravil... rossi se je sicer nekaj trudi, ampak potem je sledila napaka... mal sem razmišljal večer prej... če bi se on in mm udarila za zmago, da bi mogoče celo rossiju privoščil... ampak sem se že pred dirko premislil, ker mi res ni v interesu, da bi mel forum v tem trenutku 55 strani...

 

 

Iannone bi si zaslužu vsaj Hondo od Bautiste, če že ne od Bradla

 

a da jo vsako dirko po treh ovinkih v pesek vrže? no sej bautista do sedaj ni delal kej dost drugač, tko da mogoče pa res ja... bi si prej zaslužil bradlovo hondo... glede na to, da se un vozi nek zadi...

 

 

Točno tako. Marquez ima trenutno prednost najmanj  o,5 sec na krog. Kjerkoli in pred vsemi. Stoner in Lorenzo take nadmoči nista imela nikoli. 

 

To je noro. Po dveh letih ponižanj z Ducatijem, in še eno, dokaj bedno sezono na konkurenčni Yamahi, mu je čez zimo vseeno uspelo obrnit stvari. Po petih dirkah je ednini ki ne popušča. Pedrosa in Lorenzo nista pozabla dirkat, nista ratala počasneta, ampak ta star jih trenutno vozi scat. In to počne zelo suvereno. Meni popolnoma neverjetno in nepričakovano. 

 

O Marquezu je bez veze debatirat. Regularne dirke bo težko zgubil. 

 

tole bo pa težka. Boljši bodo kot so bli u Le mansu, ker so ravnoakr testirali v Mugellu. Da bi bla Dovi ali Ianonne u igri za stopnice? Dvomim. En kup strašno motiviranih satelitov je na poti. Z izjemo pola Espargaroja nihče nima službe v 2015.

 

kaj ti nabijaš? lorenzo in pedrosa sta v tem trenutku tako slaba, kot nista bila še nikoli.. če si pozabil ni bil samo tastar pred njima, ampak še bautista in pol espargaro, nekje na sredini dirke pa še en kup drugih... čudno da dva vesoljca nabrišejo eni kekci pa čeprav nista pozabila dirkat...

oh ja... če bi gledali lanskega lorenza in lanskega pedroso potem bi se vozili prvi trije skupaj in dohtar nekje mal za njimi, tako kot lani... dohtar je pripeljal na cilj z bautistio... kako je vozil lani? ponavadi je fajtal z bautisto... ostali pa so bli spredaj... zdej pa mal razmisli...

mm se itak zejbava celo dirko... on bi lahko vozil še hitreje... sploh nebi bilo panike... če bi ga kdo priganjal potem bi se vsi gladko odpeljali...

če je glede na lorenzov start mogoče še logično, da mu je nekaj vstopilo v glavo, pa za pedroso tega lih ne moremo rečt... njega je pomoje potolklo to, da je takoj videl, da je marc predober... lani je vedel da ima edinstveno šanso za naslov, pa je ni izkoristil... z njim je pomojem več ali manj konec... mislim, da mu je tud jasno, da pri repsol hondi ne bo ostal... verjetno niti ne bo našel kake konkretne motivacije, da bi reševal sezono... prav tako ne lorenzo.. on bo podpisal za hondo in začel na novo... naslova od njiju ne sanja nihče več... tko da mogoče bo bolje takrat, ko jima bo postalo vseeno in se bosta mal sprostila..

do takrat bomo pa gledali marca v ospredju in zadaj rossija pa bautisto, če bo še kkšno pripeljal do konca...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!