Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja to so tiste desetinke milimetra zdj ce mas namen kupit nov cilinder in bat

bos tk dobu zravn prave mere, ce pa cilinder ze mas in hoces menjati samo bat

pac das eno oznako vec ce mas zdj A oznako not pol ko menjaš bat daš noter B pol

pa mislim da je se C

Ponavad se bati razlikujejo po stotinkah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad se bati razlikujejo po stotinkah...

pa dober nima veze ka so uglavnem po zrabljenem batu se da naslednja

mera (črka) not to je poanta xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če ma kdo kako Aprilio rs 125 1997(pač to tstaro obliko) prodat za o delih.

ker bi nujno rabu nosilc za prednjo masko in šteuce, pa še dost stvari.

hvala za odg lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok usem :D

mogoče ker ve kateri izpuh bi bil najbolši za aprilio rs 125,s tem mislim bol športne lastnosti-dober zvok,pospeški,hitrost...

kšn gianelli??

kaj pa akrapovič po naročilu bi se dobr obnesu?

hvala in LP Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok usem :D

mogoče ker ve kateri izpuh bi bil najbolši za aprilio rs 125,s tem mislim bol športne lastnosti-dober zvok,pospeški,hitrost...

kšn gianelli??

kaj pa akrapovič po naročilu bi se dobr obnesu?

hvala in LP Luka

Akrapovič ne dela za 2T, tut po naročilu ne. Zdej giannelli al pa arrow sta nekak isto (tut ista proizvodnja), če maš pa dnar je pa najbolš Jolly Moto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič ne dela za 2T, tut po naročilu ne. Zdej giannelli al pa arrow sta nekak isto (tut ista proizvodnja), če maš pa dnar je pa najbolš Jolly Moto..

okej,hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej,hvala ;)

Jolly moto je samo za dirkališče...če se boš pa vozil z njim po cesti pa boš mel probleme z copsi ;))..belive me.. ;)

no kak ti hočeš..sam Gianelli ti je najboljši mam ga sam na aprili rs 125 tega čistar novega in ti povem da je The Best !! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jolly moto je samo za dirkališče...če se boš pa vozil z njim po cesti pa boš mel probleme z copsi ;))..belive me.. ;)

no kak ti hočeš..sam Gianelli ti je najboljši mam ga sam na aprili rs 125 tega čistar novega in ti povem da je The Best !! :)

ja tega sm tut jst mislu,kr je un res mau predrag :)

kulk ti pa gre po ravnm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jolly moto je samo za dirkališče...če se boš pa vozil z njim po cesti pa boš mel probleme z copsi ;))..belive me.. ;)

no kak ti hočeš..sam Gianelli ti je najboljši mam ga sam na aprili rs 125 tega čistar novega in ti povem da je The Best !! :)

vrjamem da tut gianellija nimaš upisanga v homologacijo tko k ne morš met jollya tko da je čist usen kaj maš

je pa jolly velik bolš k gianelli je pa zato tut dražji

Jolly moto je samo za dirkališče...če se boš pa vozil z njim po cesti pa boš mel probleme z copsi ;))..belive me.. ;)

no kak ti hočeš..sam Gianelli ti je najboljši mam ga sam na aprili rs 125 tega čistar novega in ti povem da je The Best !! :)

vrjamem da tut gianellija nimaš upisanga v homologacijo tko k ne morš met jollya tko da je čist usen kaj maš

je pa jolly velik bolš k gianelli je pa zato tut dražji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka smo že rekli na kok so servisni intervali? Ker men se tist kluč prižiga na armaturki pa je verjetno to to?

Ka ti pa nardijo na servisu? Ker olje sm naprimer menju sam pred kake 300km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tega sm tut jst mislu,kr je un res mau predrag :)

kulk ti pa gre po ravnm?

po ravnem mi gre 175-180km/h :).

34frgazer naštelan u nulo in Gianelli izpuh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ravnem mi gre 175-180km/h :).

34frgazer naštelan u nulo in Gianelli izpuh :)

od gda pa maš ti 34 fergazer gor blink.gif

aja gianellia ne davat gor...ni vreden tistih 300€+++... če že 1x aspuh menjavaš cilaj na jolly moto sp107...to se bo pa kar poznalo yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od gda pa maš ti 34 fergazer gor blink.gif

aja gianellia ne davat gor...ni vreden tistih 300€+++... če že 1x aspuh menjavaš cilaj na jolly moto sp107...to se bo pa kar poznalo yes.gif

od gnes :D

samo nede dugo gore ..28 bon da back gor :)

ka sen vida kak je poraba pa to itd.. :)

Drugače pa Gianelli je še zaenkrat nejbojše no vsej za moje pojme :D:P..Jollymoto pa je itq tude The Best ..takak si ti reka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka smo že rekli na kok so servisni intervali? Ker men se tist kluč prižiga na armaturki pa je verjetno to to?

Ka ti pa nardijo na servisu? Ker olje sm naprimer menju sam pred kake 300km.

A ni na 6000? Sej ti piše v servisni.

Man so na servisu zamenjali svečke, olje, filter (če se ne motim) pa kao pregled motorja-krneki :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od gda pa maš ti 34 fergazer gor blink.gif

aja gianellia ne davat gor...ni vreden tistih 300€+++... če že 1x aspuh menjavaš cilaj na jolly moto sp107...to se bo pa kar poznalo yes.gif

ja kulk pa stane jollymoto?

pa kje je kšna stran k se tu naroča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kulk pa stane jollymoto?

pa kje je kšna stran k se tu naroča?

Evo tuki si mal poglej, js sm si vse tuning dele s tuki naroču... Aja mal si opise preber tapru avspuh od yolly moto 107 se mi zdi gre na 28 ferg, ostale dva pa bolj kot ne na 34 ferg delata :D

http://www.pjme.co.uk/acatalog/Aprilia_RS125_Performance_Exhaust.html

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka smo že rekli na kok so servisni intervali? Ker men se tist kluč prižiga na armaturki pa je verjetno to to?

Ka ti pa nardijo na servisu? Ker olje sm naprimer menju sam pred kake 300km.

na 4000km se servisni interval

pa đabe da tja vozš k sm računajo

doma zameni ole pa mau rave spuci pa magar še ferg spuci če se ti da pa ketno to je pa tut to :P

če čš pa uno lučko reseterat za servis morš pa tiščat un gumb za uro pol pa ugasnt pa pržgt spet pa med tem skos tiščat, neki tazga se mi zdi da je treba narest mau probavi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo a bi mogoče kšn od vas vedu kje bi se dal dobit gume:Dunlop Sportmax GPR Alpha 10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi kdo od vs vedu kva je lohka,pač k se usedem na motor k se posede pa k ostanem škripa pa poka nevem točn kje poka...(nagravžn zvok),isto k se usede sopotnik ful zaškripa pa zapoka. ob usakmu premiku fedra osi... al česarkol. :wacko: bi kdo kej vedu pa če ma kdo enake probleme...ker mi gre že pošten na žiuce..!

hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej ti ga en ruka ti pa posluši..znale bi bit kakšne puše v vagi..

A bi kdo od vs vedu kva je lohka,pač k se usedem na motor k se posede pa k ostanem škripa pa poka nevem točn kje poka...(nagravžn zvok),isto k se usede sopotnik ful zaškripa pa zapoka. ob usakmu premiku fedra osi... al česarkol. :wacko: bi kdo kej vedu pa če ma kdo enake probleme...ker mi gre že pošten na žiuce..!

hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej ti ga en ruka ti pa posluši..znale bi bit kakšne puše v vagi..

sm že poslušu k mi ga je en ruku...poka tm kd sm reku okol fedra al pa na osi... drugač pa kok pridejo te puše na vagah če kej veš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej to se pravi da so po vsej verjetnosti puše..ni to tolk drago..točno za aprilio nevem kok pride vem pa da so cene za druge motorje tam okol7€ po komadu..

sm že poslušu k mi ga je en ruku...poka tm kd sm reku okol fedra al pa na osi... drugač pa kok pridejo te puše na vagah če kej veš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi kdo od vs vedu kva je lohka,pač k se usedem na motor k se posede pa k ostanem škripa pa poka nevem točn kje poka...(nagravžn zvok),isto k se usede sopotnik ful zaškripa pa zapoka. ob usakmu premiku fedra osi... al česarkol. :wacko: bi kdo kej vedu pa če ma kdo enake probleme...ker mi gre že pošten na žiuce..!

hvala za odgovore.

Men isto škripa.. gre že počas na živce!!

Če ti eata rešit problem sporoči.. hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to so tiste desetinke milimetra zdj ce mas namen kupit nov cilinder in bat

bos tk dobu zravn prave mere, ce pa cilinder ze mas in hoces menjati samo bat

pac das eno oznako vec ce mas zdj A oznako not pol ko menjaš bat daš noter B pol

pa mislim da je se C

Hvala.

Jest sm zasledu samo A in B na pjme.co/uk. samo če je biv kit vgrajen moram že cilindr menjat? zakaj so potem oznake A in B? verjetno zdrži cilindr poj vsaj 2 bata, če jst prov zastopm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!