Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Hvala.

Jest sm zasledu samo A in B na pjme.co/uk. samo če je biv kit vgrajen moram že cilindr menjat? zakaj so potem oznake A in B? verjetno zdrži cilindr poj vsaj 2 bata, če jst prov zastopm

Kaj to maš polinija ali kaj drugega da imaš take oznake? Ker če imaš navadnega, premeri kok je fi krone pa naraoči za eno stotinko večjega pa po mojem ne bi smel bit problemov. Ker cel cilinder menjat pa spet ni lih to poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Jest sm zasledu samo A in B na pjme.co/uk. samo če je biv kit vgrajen moram že cilindr menjat? zakaj so potem oznake A in B? verjetno zdrži cilindr poj vsaj 2 bata, če jst prov zastopm

kolker jest vem je C tut ko tam ko sm ga naročau me je uprašu A B al C nevem

uglavnem 2 bata te cilinder 100% more zdržat ponavadi 3 bate zdrži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolker jest vem je C tut ko tam ko sm ga naročau me je uprašu A B al C nevem

uglavnem 2 bata te cilinder 100% more zdržat ponavadi 3 bate zdrži

če ste pametni kupite isto veličino bata kot pa je notri. in potem vedno ko pokurite 2 bata iste veličine grete za eno stotinko več. Ker potemtakem bi na kroski mogo vsaki 2 leti menjat bat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ste pametni kupite isto veličino bata kot pa je notri. in potem vedno ko pokurite 2 bata iste veličine grete za eno stotinko več. Ker potemtakem bi na kroski mogo vsaki 2 leti menjat bat :)

Misliš cilinder? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men isto škripa.. gre že počas na živce!!

Če ti eata rešit problem sporoči.. hvala

namaži zadnji amortizer pa boš ta "ropot" odstranil biggrin.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am na 15.000km se more menjat bat ali se lahko še kasneje? :)

Naj bi se, poglej kakšno je stanje, sam če menjaš neboš nič faliu, pro velik km itk neboš mogu več narest s trenutnim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bi se, poglej kakšno je stanje, sam če menjaš neboš nič faliu, pro velik km itk neboš mogu več narest s trenutnim..

ok tnx....stanje je še kar vredu..sem pogledal..mam komaj 11.287km realnih! :)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to maš polinija ali kaj drugega da imaš take oznake? Ker če imaš navadnega, premeri kok je fi krone pa naraoči za eno stotinko večjega pa po mojem ne bi smel bit problemov. Ker cel cilinder menjat pa spet ni lih to poceni.

Polini 154cc... bat maš premera 60... in maš sam A ali B grade. a ma kdo izkušne s tem ker nism nč kej dost zvedu vsak drugače govori =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polini 154cc... bat maš premera 60... in maš sam A ali B grade. a ma kdo izkušne s tem ker nism nč kej dost zvedu vsak drugače govori =)

pojdi na servis nekam ;)

al pa vprašaj NoLimit46,666, rs125black ti 3 vejo vse o tem !!

drugi pa nemajo pojma tukaj na forumu! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi na servis nekam ;)

al pa vprašaj NoLimit46,666, rs125black ti 3 vejo vse o tem !!

drugi pa nemajo pojma tukaj na forumu! ;)

Ma si ti malo prfukjen?

Ja, sama elita. Se sedovska dej zraun pa se ksnga stajerca pa si cisto zmagou :fight1:

a ni edn kupu celo rsko k mu je prec zaribala pa 666 je hotu nwm kok kesa za svojo modro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma si ti malo prfukjen?

Ja, sama elita. Se sedovska dej zraun pa se ksnga stajerca pa si cisto zmagou :fight1:

a ni edn kupu celo rsko k mu je prec zaribala pa 666 je hotu nwm kok kesa za svojo modro?

ne bodi preveč pameten če pojma nimaš, jas svoje nikoli nisem nikoli mel namena prodat mel sem jo na avto net zbog fore zato pa je blo malo višja cena...

eden ?? veliko jih je že kuplo rs-ke pa so zaribale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma si ti malo prfukjen?

Ja, sama elita. Se sedovska dej zraun pa se ksnga stajerca pa si cisto zmagou :fight1:

a ni edn kupu celo rsko k mu je prec zaribala pa 666 je hotu nwm kok kesa za svojo modro?

praf maš yes.gif

aja...mi nismo štajerci pač pa prleki..tak za info tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi na servis nekam ;)

al pa vprašaj NoLimit46,666, rs125black ti 3 vejo vse o tem !!

drugi pa nemajo pojma tukaj na forumu! ;)

samo te 3je vejo kako se stvari streže dej ne poki s takimi bedarijami

če ti ne znaš šraufat ne pomen da noben druk ne zna ;)

drugič se raj zadrž takih glupih komentarjou :headbang:

Popravljeno . Popravil SpiZek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi na servis nekam ;)

al pa vprašaj NoLimit46,666, rs125black ti 3 vejo vse o tem !!

drugi pa nemajo pojma tukaj na forumu! ;)

S tabo vred ;) :surrender:

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot da ti maš ;)

Nism majstr priznam, sam sm pa že parkrat podru mašino, dobr tut motor x) pa zamenju kar je blo potrebno... Poglej si pod slike 125 motorjev, sm lih gor ruknu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia rs 125, s tabo s strinjam tisti ki so napisal so ziher majstri, ne ziher vem da so :D. Ampak za druge ne moreš rečt, da ne vejo. Nekako ni fer, do njih. Npr. Kvasko, ker je glih pred mano napisal. Se vidi da razume stvar, jaz sem veliko stvari pobral od njega (kot npr. da olja ni dobr če je olje preveč...) :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo kaj kdo ve mogoče če je to vse kar potrebujem za aprilio rs za rave ventil ali keri del manjka? http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180523999846&category=78417#ht_1796wt_1152

aprilija je 2007 letnik zate mislim da ne rabim elektronike...

V četrti menjavi je zlo čudn zvok(čez vse obrate) ve kdo kaj bi lahko to bilo?

Med vožnjo mi je nehala delati ročka za plin oz. čisto malo prime ko ful zategneš, zajla ni ftrgana, se je mogoče snelo pšri fergazeru kaj? pri ročki je kabl pravilno gor in vse štima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo kaj kdo ve mogoče če je to vse kar potrebujem za aprilio rs za rave ventil ali keri del manjka? http://cgi.ebay.de/w...#ht_1796wt_1152

aprilija je 2007 letnik zate mislim da ne rabim elektronike...

V četrti menjavi je zlo čudn zvok(čez vse obrate) ve kdo kaj bi lahko to bilo?

Med vožnjo mi je nehala delati ročka za plin oz. čisto malo prime ko ful zategneš, zajla ni ftrgana, se je mogoče snelo pšri fergazeru kaj? pri ročki je kabl pravilno gor in vse štima...

Pozdravljen,

žal to ni celoten RAVE, ki ga ti potrebuješ.

Potreboval boš tole:

ApriliaRS125completeRavevalveunit-1.jpg

rave9.jpg

Torej ti potrebuješ giljotino ( to kar si ti dal v LINKU in je na drugi slikici označeno ) in elektromagnet. ( zlata "napravica", označena na prvi slikici z rdečo puščico). Pri Avtocommercu bi te to znalo pridet nekaj čez 200€, če me spomin ne vara!

CDI enote ne potrebuješ, saj je na 07 modelu dovolj originalna.

Upam pa, da se zavedaš, da moraš OBVEZNO nastavit vplinjač ( druge dize, nastavit iglo, zrak ) ter seveda odprt malček oljno pumpo, če je motor še zablokiran in ga odpiraš. Če je že odprt ( odblokiran in je že nastavljen ) pa ni potrebe po nobenih modifikacijah na vplinjaču in oljni pumpi.

Dobro uštimaj! :yea1:

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!