Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ma dejte no... men pa marsikateremu drugemu na pumpico laufa že ceu cajt, pa ni glih serijska mašina ;))

kak komu ;)....da mi neboš čez nekaj cajta rekel da je kaj narobe ..drugače pa tak qL če ti laufa kot more hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo še eno vprašanje a mogoče kdo ve a bi pasala polkrmila od tastare rske na tanovo ker mi je obadva polomil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak komu ;)....da mi neboš čez nekaj cajta rekel da je kaj narobe ..drugače pa tak qL če ti laufa kot more hehe

Nima bit kaj narobe. Oljna pumpa je zato da dela mešanco, zakaj bi si sam v tank vlivu olje. Ni pa čudno da crkne, če se jih navija na fertik in s tem prefursira samo pumpo. Z agip oljem imam pumpo nastavljeno na minimum (še mal mn kokr je serijsko motor) in je mazanja več kot dovolj ;)

Tuki se lepo vid da se preveč olja nabere če se lih ne stiska motorja... Preskoči na 1:05 min

Popravljeno . Popravil Kvasko
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima bit kaj narobe. Oljna pumpa je zato da dela mešanco, zakaj bi si sam v tank vlivu olje. Ni pa čudno da crkne, če se jih navija na fertik in s tem prefursira samo pumpo. Z agip oljem imam pumpo nastavljeno na minimum (še mal mn kokr je serijsko motor) in je mazanja več kot dovolj ;)

Tuki se lepo vid da se preveč olja nabere če se lih ne stiska motorja... Preskoči na 1:05 min

hehe maš prav ;)

sem videl ja...drugače pa nice video & good sound !! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx :D sej drugače usake tolk časa pogledam če je use kul pri oljni pumpi, ker lani se mi je zgodil da je cevka počla tam ko se na pumpo natakne in sm se pomoje kakih 60km vozu z pomanjkljivim mazanjem x) na koncu je že neki čudn cinglal v mašini. Bat je blo tko al tko treba menjat, na cilindru pa k sreči tut praskice ne :closedeyes:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx :D sej drugače usake tolk časa pogledam če je use kul pri oljni pumpi, ker lani se mi je zgodil da je cevka počla tam ko se na pumpo natakne in sm se pomoje kakih 60km vozu z pomanjkljivim mazanjem x) na koncu je že neki čudn cinglal v mašini. Bat je blo tko al tko treba menjat, na cilindru pa k sreči tut praskice ne :closedeyes:

np :D..stari lahko se 1x zmenimo če ne več letos pol pa drugo leto pa se gremo kaj peljat.

eh?...si mel srečo hehe..če se ti bat zjebe še je vredu čepa ti še cilinder in še kaj drugega pol pa si v pizdi-.-"

drugače če koga poznaš da bi oljno pumpico rabil sam povej ker mam jo doma in mi zdaj za bw stoji v škatli,

jaz bom konec oktobra tud bat menjal mam zdaj že 15.270km, saj ni nič naroče če se še bom vozil ali?..saj se dobro spoznam na aprilie al nič ni če vprašam hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

np :D..stari lahko se 1x zmenimo če ne več letos pol pa drugo leto pa se gremo kaj peljat.

eh?...si mel srečo hehe..če se ti bat zjebe še je vredu čepa ti še cilinder in še kaj drugega pol pa si v pizdi-.-"

drugače če koga poznaš da bi oljno pumpico rabil sam povej ker mam jo doma in mi zdaj za bw stoji v škatli,

jaz bom konec oktobra tud bat menjal mam zdaj že 15.270km, saj ni nič naroče če se še bom vozil ali?..saj se dobro spoznam na aprilie al nič ni če vprašam hehe :D

Če je dobro olje bo tut 20 jurjeu zdržala :)

Popravljeno . Popravil budacki
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Mene pa zanima kje bi se dal dobit ojnico in ležaje k pašejo zraven. Pa zanima me tudi kako bi se to zrihtal ker je trenutno zaribana??

Hvala za odgovore LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je dobro olje bo tut 20 jurjeu zdržala :)

maš prav :)....kolega ma APRILIO RS 125 2002 LETNIK pa je z originalnim batom naredil 21.500 km ! realni km so..poznan prejšnjega lastnika,prejšni lastnik je naredil 10.100km vse skupaj več ni mogel ker je na vozičku. pa mo rska vse šla vreju pa vse pol pa mu pri 21.860 ribne .

Če gledaš tako je bat dolgo in veliko km zdržal :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Mene pa zanima kje bi se dal dobit ojnico in ležaje k pašejo zraven. Pa zanima me tudi kako bi se to zrihtal ker je trenutno zaribana??

Hvala za odgovore LP

Ugodno se da dobiti pri http://www.pjme.co.uk/acatalog/Aprilia_RS125_Engine_Bottom_End_.html V kompetu dobiš ojnico ter ležaj za njo. Vse skupaj za 80€ kar je zelo poceni, če gledaš da pride nova ojnica z easy parts kjer prodajajo original za 300€. Js uporabljam ojnico od PJME in deluje super, naj bi bla močnejša ;)). Uzam od njih še koyo lagarje za glavno gred, ker stare imaš itak najbrž zanič, pol pa cilinder obnnovit pa gas ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam nekaj delov od ApriLie Rs 125 Letnik 2005: - Original Izpuh 30€

- 17 zobnik 5€

- Prednji Zavorni CILINDER spodaj na Disku 40€

- Oljno Pumpico 40€

če slučajno kdo rabi...info 051 202 105! :)

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugodno se da dobiti pri http://www.pjme.co.uk/acatalog/Aprilia_RS125_Engine_Bottom_End_.html V kompetu dobiš ojnico ter ležaj za njo. Vse skupaj za 80€ kar je zelo poceni, če gledaš da pride nova ojnica z easy parts kjer prodajajo original za 300€. Js uporabljam ojnico od PJME in deluje super, naj bi bla močnejša ;)). Uzam od njih še koyo lagarje za glavno gred, ker stare imaš itak najbrž zanič, pol pa cilinder obnnovit pa gas ;)

Zanima me še če se da to doma zamenjat al morm na servis pelat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žiujo!

rabil bi nove plastike za aprilijo rs 125 spains no1...kje jih lahko kupim

hwala za pomoč

LP

Dej še eno temo odpri.! DEJ :D

Kup jih, če jih rabiš. Dandanes ni nič zastonj, še posebej kar se Italjanov tiče.

Glede na to, da si len, nespameten in vztrajen... http://www.avto_net/....asp?ID=5067720

Čist komot bojo šle na tvojo pa praujo da jih majo velik, mogoče so še kje kšne rdeče umes :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Aprilio RS 125 gledava s punco, da bi ji jo kupila. Letos bo naredila izpit za motor, pa me zanima kaj menite, ali je primeren motor za začetnike, kakšne pospeške ima in hitrost. Se, da "dohajati" težje motorje (600 kubikov) in kakšne so vaše izkušnje.

hvala za odgovore...vsaka informacija mi bo prišla prov :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Aprilio RS 125 gledava s punco, da bi ji jo kupila. Letos bo naredila izpit za motor, pa me zanima kaj menite, ali je primeren motor za začetnike, kakšne pospeške ima in hitrost. Se, da "dohajati" težje motorje (600 kubikov) in kakšne so vaše izkušnje.

hvala za odgovore...vsaka informacija mi bo prišla prov :)

lp

Odblokirana ima ene 6 sekund do 100km/h in končno 170km/h. Tako da gre motor po cesti dovolj in se lahko normalno s tabo vozi, če boš šov res touring tempo. Drgač je pa to že kr mal hudo za punco začetnico, jest bi ji na tvojem mestu raj priporoču neki 4-taktnega (Yamaha yzf r125), da se lepo navadi pol pa kupi naslednjo leto tako 2-takt petardo.

Upam da sem ti kej pomagal.

LP .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!