Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

lp mam eno vprašanje in sicer na aprili rs letnik 2004 imam en problem prej se mi je segreval pa sem vzel ven termostat za kratek čas pa sem mislo da se takrat nebo pregreval da bo voda lepo krožla in sicer danes se peljem in spet mi nabija temperaturo na 90 in podobno... ma kdo kako idejo kaj se še da tu pogledat pa storit?

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kak se resetira lučka EFI na tanovi apriliji (odkloplen mam TPS ker mam 34ferg) in pa lučka za servis ker delam sam servise.
 

Zanima me še kaj rabim za elektronski RAVE ventil ker na tastari pridejo žice tam pri mašini in ga sam priklopiš, na tej novi jih pa ne najdem... Kje naročate dele kaj?

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EFI lučka ti bo ugasnila, ko boš priklopil RAVE ventil.

Za lučko za servis drži mode gumb, daj kontakt (še vedno drži gumb) in drži tako dolgo da ugasne.

 

Od 06 naprej je elektronika za rave že v motorju by default. Rabiš samo mehanski del, torej selenoid, zajlo ter tisto ploščico. Kabel kamor to priklopiš je pa na desni strani pod rezervoarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EFI lučka ti bo ugasnila, ko boš priklopil RAVE ventil.

Za lučko za servis drži mode gumb, daj kontakt (še vedno drži gumb) in drži tako dolgo da ugasne.

 

Od 06 naprej je elektronika za rave že v motorju by default. Rabiš samo mehanski del, torej selenoid, zajlo ter tisto ploščico. Kabel kamor to priklopiš je pa na desni strani pod rezervoarjem.

Aha... super, hvala za odgovor! 

očitno nisem dovolj dobro pogledal za kabel :D te dele pa že imam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gdo potrebuje kakšen del za motor:

Polini kit prodam za 30€... zariban torej rise,pokrov od cilindra je stolčen. več info zs

Gred je super ohranjena,vendar bo potrebno zamenjati lager blajerce...

Olnja pumpa prodana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da se precej spoznate na Rotaxove mašine in popravljate doma, pa vendar, kateri od slovenskih mehanikov to mašino obvlada v nulo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živc 101% nima pojma o rotax mašini, kaj šele o čem drugm  :glare:

Tole tvojo nekdanjo mašinco sem poštimal, z menjalnikom ni blo večjih težav, nevem kaj je živc čaru. Si imel pa v uplinjaču še vse komponente od blokirane verzije zato je motor trokiral in ni šel tako dobro, samo glavna diza je bila povrtana. Sedaj je to urejeno :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo plastike za RS125 l. 2006+ ?
Rabil bi zadnja 2 boka z zadnjo lučjo, org. euro3 dušilec, spredno masko brez šajbe in luči, ter rabil bi še levo stopalko za voznika in menjalniško ročko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful folka. Potem pa vsakega potencialnega kupca ocenim na podlagi predpostavljenih kriterijev in se odločim ali se uvrsti v nadaljni izbor. Edino tako bo na koncu motor dobil pravi, dober lastnik, ki ga bo negoval kot sem ga sam.

 

:grim

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da se precej spoznate na Rotaxove mašine in popravljate doma, pa vendar, kateri od slovenskih mehanikov to mašino obvlada v nulo?

 

Mogoče sem malo čudno napisal: iščem mehanika, poklicnega ali domačega, ki bi mi porihtal rotaxovo 122 mašino...torej nekoga, ki ve, kaj dela in kaj se da naredit oz istisnit iz te mašine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tabo ni vse v redu  :grrr  Zdej ne vem al se zajebavaš ali resno govriš, v vsakem primeru je vse skup mal too much haha :D

sarcasm_detector.jpg

 

 

Kaj misliš da jih res zbiram al kaj? Daj nehi no..še če Budacki pride mu jo dam! :P

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

 

Sam jo pa tak dolg prodajaš, da že tudi to ne bi bilo več tako nemogoče, kot se sliši :P

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sarcasm_detector.jpg

 

 

Kaj misliš da jih res zbiram al kaj? Daj nehi no..še če Budacki pride mu jo dam! :P

V primeru, da mi jo daš, se lahko opravim TAKOJ SEDAJ! :D Čez eno uro sem pri tebi. :*

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!