Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ubistvu bi pac rabu gumo iz bol mehke zmesi ni pa nujno da je prav slick. Rabim pa da bom sel malo na novi marof ali kaj podobnega nic resnega... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pol bi komplicirau in si delau se dodatne stroske z menjavanjem felten in usega ce lahko dobis mehko gumo z malo profila v dimenzijah ki ti pasejo na tvoje original feltne?

s profilom gume so sigurno tudi lazje dobavljive pa zdrzijo vec casa ko slick pa cenejse so tudi najbrz in najbrz nbos z komolcem po tleh brusu ampak vozis za užitek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu bi pac rabu gumo iz bol mehke zmesi ni pa nujno da je prav slick. Rabim pa da bom sel malo na novi marof ali kaj podobnega nic resnega... 

Za to, kar se boš ti vozil...ne rabiš profi gum. Zgolj vsakih 10-15 krogov se vstaviš in ohladiš gume. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mehke z profilom

dimenzije pa tocno nvem poglej mal na netu kaj dobis za dimenzije tvoje gume pa napisi pa ti bojo znali svetovat kake so tisti ki jih uporabljajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne to more bit gas do daske hehehe :)

katere gume potem priporocate??

 

150/60-17 zadaj in 110/70-17 spredaj. Katere? Uf. Včasih bi ti svetoval kakšno Dunlop Qualifier RR ali pa mogoče Pirrelijevo Dragonco EVO...vendar dvomim, da se še delajo. Pirellijeva Diablo je menda naslednica Dragonce...

Potem ti preostane Michelin Pilot Power 2C...te sem imel en set...so tudi dobre.

Tudi z gasom do daske lahko voziš te gume...dokler voziš po pameti. Ne moreš 4 ure priganjat...ker tudi ti pade koncentracija...zato lepo odvoziš par 10 krogov...in greš dol. Marof ni neko resno dirkališče...je odlično za pridobivanje izkušenj, vendar verjetno ni asfalt tak, kot je bil 20 let nazaj na grobniku. Serijske gume bodo kul. Edin pred vožnjo jih spusti za 0.2 bara al pa nekej...ne vem, ne spremljam več tega.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal na dunlop strani in nimajo nobene take gume ki bi ustrezala sirini gume ki jo imam sedaj gor se pravi 150/70. Te D212 pa imajo samo 190/55 najmanso.

tako da bi prosil za pomoc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal na dunlop strani in nimajo nobene take gume ki bi ustrezala sirini gume ki jo imam sedaj gor se pravi 150/70. Te D212 pa imajo samo 190/55 najmanso.

tako da bi prosil za pomoc...

Ker nimaš 150/70, temveč 150/60! :) D212 stane ena čez 200€...ti take gume NITI PRIBLIŽNO NE RABIŠ! :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loloman ce zelis ti prodam mojo cagivo za 1200€. Je 2007 letnik za vec info jo imas na avto netu ali pa zs. Je pa cena zadnja ze tako je pod ceno ampak jbg sem prerastel in si zelim vecjega motorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znj z veseljem bi kupil ampak kljub nizki ceni za tak motor je se vseeno predrag zame

max budget 1000€ (ce boš pa kdaj dal ceno 1000€ mi pa takoj sporoči :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000 ne, sicer razumem, da mogoče nimaš denarja, stiska itd...ampak razumi tudi ti mene. V motor je bilo vloženo veliko truda, ljubezni, negovanja in seveda denarja.

 

Ti dam lep primer. Hodiš s punco, jo imaš rad mogoče ljubiš itd... po nekaj časa zaškriplje, ni več tiste iskre, ki je bila na začetku ( upam, da se nobenemu to ne zgodi ). Jo, te pusti in spet si samski ter iščeš drugo "boljšo" punco. Ampak pazi zdaj to...za bivšo ti ni nikoli vseeno... če jo vidiš s kakšnim tipom, takoj preveriš če je kreten in če je jo na to opozoriš ( razen če je tudi ona kreten, potem ni pomoči oz. s takimi mi ne hodimo :P ). Isto je pri motorju. Na motor se navežeš in pač nočeš, da ga dobi kakšen pajdo. 

 

Upam, da me razumete. Pod 1200€ ne grem, da se ubijem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000 ne, sicer razumem, da mogoče nimaš denarja, stiska itd...ampak razumi tudi ti mene. V motor je bilo vloženo veliko truda, ljubezni, negovanja in seveda denarja.

 

Ti dam lep primer. Hodiš s punco, jo imaš rad mogoče ljubiš itd... po nekaj časa zaškriplje, ni več tiste iskre, ki je bila na začetku ( upam, da se nobenemu to ne zgodi ). Jo, te pusti in spet si samski ter iščeš drugo "boljšo" punco. Ampak pazi zdaj to...za bivšo ti ni nikoli vseeno... če jo vidiš s kakšnim tipom, takoj preveriš če je kreten in če je jo na to opozoriš ( razen če je tudi ona kreten, potem ni pomoči oz. s takimi mi ne hodimo :P ). Isto je pri motorju. Na motor se navežeš in pač nočeš, da ga dobi kakšen pajdo. 

 

Upam, da me razumete. Pod 1200€ ne grem, da se ubijem :D

lepo povedano :)

drugače pa ponavadi pomaga, če zamenjaš svečko  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

http://www.dolenjskilist.si/2013/06/09/98832/novice/kronika/FOTO_Za_17_letnika_usodno__polaganje_ovinkov/

pa je šel še en...

sej si je sam kriv, ampak škoda ga je pa vseeno

na dolenjskem sta šla zdej že 2 v roku enga leta na RSkah, oba z glihkar narjenim izpitom

pamet u glavo, fantje... :unsure:

Sej vemo, sam ni tega treba na forum pisat. :) pa si ti kšn sodni izvedenec, da lahko deliš krivdo? Kok podatkov pa imaš? Sam tist, kar piše na 24ur, pa še to je pol narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem imam mašino z polini kit-om ter vhsb 34mm fergazerjem,do zdaj se je uporabljaj orginalni zračni filter,zdaj sem pa namontiral športni filter malossi, zanima kje se nastavi luft  na ferg. vejreno bi ga moral malo zapreti ? v ferg. sem pa še tisti zatič na igli spustil z najvišjega položaj dol na tretji položaj,tako naj bi dobivala več goriva ? je to vredu ? :D

lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem imam mašino z polini kit-om ter vhsb 34mm fergazerjem,do zdaj se je uporabljaj orginalni zračni filter,zdaj sem pa namontiral športni filter malossi, zanima kje se nastavi luft  na ferg. vejreno bi ga moral malo zapreti ? v ferg. sem pa še tisti zatič na igli spustil z najvišjega položaj dol na tretji položaj,tako naj bi dobivala več goriva ? je to vredu ? :D

lp 

ne nastavlja se luft, nastavlja se bencin; luft si "nastavil" z tem, ko si zamenjal filter

rabil boš kakšno večjo dizo, samo obroček na igli bodo premalo... tisto je bolj za minimalne spremembe

pazi da ti ne zariba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!