Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Oyla spet potrebujem pomoč...

 

Z aprilio rs 125 sem šel eno dolgo turo v avstrijo in sm ga na polno teral in je bilo vse normalno kot mora. Potem ko pa sem se začel voziti bolj počasi mi je začel motor šklecat (ropotat) in močno trest. Tko da sm biv prepričan, da se je zlomil zobnik... Motor sem dobil narazen in sm vidu da je poknil levi zobnik (tukaj na sliki)

http://www.google.is/imgres?imgurl=http://www.pjme.co.uk/acatalog/BALANCE-GEARS-NO1.jpg&imgrefurl=http://www.motosvet.com/tabla/topic/5608-aprilia-rs-125/page-1135&h=375&w=500&sz=78&tbnid=WFjSv0_dWfGdyM:&tbnh=90&tbnw=120&prev=/search%3Fq%3Dzobniki%2Baprilia%2Brs%2B125%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=zobniki+aprilia+rs+125&usg=__6jVBPlLyDyZ9TE3mXjz-LCrcpiA=&docid=0SSlWrNCFq_QkM&hl=sl&sa=X&ei=lxl4Udz1KsbDPLPegOgI&ved=0CEIQ9QEwAw&dur=396

 

Zdaj pa me zanima kje bi lahko dobil ta romeni levi zobnik na sliki? Ali ima kdo mogoče za prodat?

Se meni zdi al so te zobniki celi? 

Dobiš jih na vsakem Aprilia servisu, Autocommercu...niso nekej dragi, se ne splača kupovat rabljenega. :) 

Si naredil servis? Karma ;) 

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bla sam slika, ker zobnik se mi je zlomu.

Servisa nism naredu, ga pa bom predn bom prodal motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Kolega ma RS125 2007 letnik, pa ni na tem forumu pa vs bom jez prašu :)

Pač motor laufa use normalno, sam ne užge na štarter.. Ko klikneš gumb za vžig, ne NIČ ne zgodi.

Štarter fuč..? xD

Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja verjetno bo štarter fuč. Naj se mal električarja igra pa preveri kako pa kaj.

 

Aprilia 124 - kaj nisi mogu slikat armaturke z malo manj prižganimi signali za vse možno :D Bencin pa maš, to je pa res :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi 2taktni motorji imajo kurblo bol bi blo logično če bi up če ma el. štarter kar ga ta aprilia kolkor js vem ma za razliko od useh ostalih motorjeu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi 2taktni motorji imajo kurblo bol bi blo logično če bi up če ma el. štarter kar ga ta aprilia kolkor js vem ma za razliko od useh ostalih motorjeu

kaj? ja kokr jz vem tele športni 2takti nima noben kurbla haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si še vidu 'cestni' (in s tem mislim obliko) motor s kurblom? -.^

 

Rečeš vsi dvotaktni imajo kurbl..normalno da, če pa je večina 2t motorjev mopedov / endur / supermotorjev. So pa tu potem še NSR, Mito in RS, veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja verjetno bo štarter fuč. Naj se mal električarja igra pa preveri kako pa kaj.

 

Aprilia 124 - kaj nisi mogu slikat armaturke z malo manj prižganimi signali za vse možno :D Bencin pa maš, to je pa res :P

hja lahko to rečt x)

no sej sm mu reku nej se mal poigra, sam ni blo nč sreče x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si še vidu 'cestni' (in s tem mislim obliko) motor s kurblom? -.^

 

Rečeš vsi dvotaktni imajo kurbl..normalno da, če pa je večina 2t motorjev mopedov / endur / supermotorjev. So pa tu potem še NSR, Mito in RS, veš.

 

Malo si poglej večjo sestro od RS125 (mišljena je RS250, če kdo ne razbere iz prej povedanega) in ne boš vrjel kaj boš opazil.  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je tista stvar na desnem boku. D: Italijani so znoreli :P

 

Izjema ki potrjuje pravilo  :smoke:

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super moto pa enduro majo prau usi kurble za te cestske ps se oprsvicujem amlak nism nikol bol podrobno si go ogledovau zgleda pa da se tudi tej najdejo s kurblo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dude, glej tipkovnico ko pišeš ali pa preveri za napake prej kot oddaš post...

 

Samo nasvet, nothing personal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem sory za napake ma sm biu na mobitelu in sm pisau na hitro

Sej mislim da se razume use usaj upam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super moto pa enduro majo prau usi kurble za te cestske ps se oprsvicujem amlak nism nikol bol podrobno si go ogledovau zgleda pa da se tudi tej najdejo s kurblo

yamaha dt 125 x/r 2004- nimajo kurble sam ele. štarter :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ste vsi pametni
RSka nima kurbla, razen tastara SP varianta (kao bolj namenjena dirkanju - kurbl je lažji od šterterja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ste vsi pametni

RSka nima kurbla, razen tastara SP varianta (kao bolj namenjena dirkanju - kurbl je lažji od šterterja)

dej mau se umer pa bol točno preber v kermu motorju teče debata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ste vsi pametni

RSka nima kurbla, razen tastara SP varianta (kao bolj namenjena dirkanju - kurbl je lažji od šterterja)

Mi pametni, ti neumen. :)

SP varianta je itq SPORT PRODUCT, tako da čudno, da je namenjena dikranju. Je pa res, da nisem še nikjer zasledil, da imajo kurbl.

 

RS 250 ma kurbl drgač! :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim giljotino za rave ventil. Mora bit cela, nič zvita. Skratka odlično ohranjena. Če ima kdo prosim da mi javite na PM. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim giljotino za rave ventil. Mora bit cela, nič zvita. Skratka odlično ohranjena. Če ima kdo prosim da mi javite na PM. 

Na ebayu jo dobiš tudi za 20€ (novo). V Sloveniji bo bolj težko, verjemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ebayu jo dobiš tudi za 20€ (novo). V Sloveniji bo bolj težko, verjemi.

Ok, hvala.

Bi mi lahko kdo izmeril kolko je dolga zavorna cev od zadnje bremze? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!