Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

eh...jaz sem mislil da bos na rsko dal crn vizir :P

nenenne na helmet!! aja a kdo prodaja zadnji zic pa spredno sipco za aprilio rs 125 o1 letnik????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nenenne na helmet!! aja a kdo prodaja zadnji zic pa spredno sipco za aprilio rs 125 o1 letnik????

za zadni zic vpras unga ko prodaja razbito na avtonetu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se bo komu zdelo bedasto vprašanje, ampak vseen..... kje vi ugasnete motor, na rdeči tipki engine stop al kr ključ obrnete? Kaj je prav, oz. ali je vseeno? To vem, da če ga ugasneš na tipki, da še gorijo luči pa kontakt, to je logično, samo kaj je boljše za motor?

Tnx, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se bo komu zdelo bedasto vprašanje, ampak vseen..... kje vi ugasnete motor, na rdeči tipki engine stop al kr ključ obrnete? Kaj je prav, oz. ali je vseeno? To vem, da če ga ugasneš na tipki, da še gorijo luči pa kontakt, to je logično, samo kaj je boljše za motor?

Tnx, LP

mislim da je vseeno saj v obeh primerih vzameš iskro svečki in zato crkne

samo v mojih navodilih od ninje piše da je bolje ugašat na ključ, na gumb pa samo v sili.......mogoče zaradi tega ker če ugasnem na gumb mi bencinska pumpa potem nafila bencin v injektorje kot bi ga hotel vžgat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se bo komu zdelo bedasto vprašanje, ampak vseen..... kje vi ugasnete motor, na rdeči tipki engine stop al kr ključ obrnete? Kaj je prav, oz. ali je vseeno? To vem, da če ga ugasneš na tipki, da še gorijo luči pa kontakt, to je logično, samo kaj je boljše za motor?

Tnx, LP

na rdec gumb bi se naj samo v sili ugasalo....torej ostane kluc....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na rdec gumb bi se naj samo v sili ugasalo....torej ostane kluc....

jaz vedno na gumb vgašujem ki sem i te da roko z belance dol davat pa čez čez tiste cevko jo vlečt da pridem do ključa. ednio z ključom vgašujem takrat ko hočem pokat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo danes sem bil pri serviserju in mi je glede diska rekel de je to vredu če se premika poj sva pa sla eno novo gledat pa se ji je isto premiklao (to se pri vseh rs 125 06 letnik naprej)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo danes sem bil pri serviserju in mi je glede diska rekel de je to vredu če se premika poj sva pa sla eno novo gledat pa se ji je isto premiklao (to se pri vseh rs 125 06 letnik naprej)

pr tastarih je nepremično pr novih pa pleše 10cm levo desno :lol1: nene sej kul... tanove majo drgačne ležaje vmes pa je zato več premikanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo danes sem bil pri serviserju in mi je glede diska rekel de je to vredu če se premika poj sva pa sla eno novo gledat pa se ji je isto premiklao (to se pri vseh rs 125 06 letnik naprej)

Ja to je zaradi plavajočih diskov.... nekje se bl to pozna nekje pa manj :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je zaradi plavajočih diskov.... nekje se bl to pozna nekje pa manj :trance_33_sleep:

in kaj je razlika v teh diskih.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je razlika v teh diskih.. :D

Pojma nimam, samo vem da se gre neki zaradi raztezanja... to se premika tm, k maš ene take gumbke med zunanjim in notranjim delom diska :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je razlika v teh diskih.. :D

mal so drgačni diski in ležaji vmes (gumbki) drgač je pa isto sranje drugo pakovanje :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj takrt k sm se usedu na roky-evo RS-ko, pa stisnu spredno bremzo, pa motor porinu mal naprej pa nazaj, sm se že ustrašu da ma ket luft u balanci :D važn da dobr bremza :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je razlika med navadnim pa plavajočim diskom ;) in ni MAJHNA...drugač sploh ne bi izumil tega...če se pa tolažte s tem da je eno in isto zato ker mate to pač na motorju pa tud kul :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je razlika med navadnim pa plavajočim diskom ;) in ni MAJHNA...drugač sploh ne bi izumil tega...če se pa tolažte s tem da je eno in isto zato ker mate to pač na motorju pa tud kul :D

tako stara kot tanova imata plavajoče diske... jst sm samo povedu da sta diska drugačna in imata malenkost drugačne ležaje... razlika med tastarim pa tanovim je pa sigurno minimalna (če sploh je) (no ja najbrž je če je drgačn disk)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recmo tomos SM 125 ma un F model navadne diske...CUP ima pa plavajočga.. ;)

vse je z nekim namenom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recmo tomos SM 125 ma un F model navadne diske...CUP ima pa plavajočga.. ;)

vse je z nekim namenom...

sj mene pa zanima kaj je ta "namen" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahk kd razloži kk nai odblokiram motor pri cdi-ju al pa odprem loputo pri rave ventilu

Dej, probaj malo bolj razločno pisat no.

Drugače pa pru povej kero aprilio maš, če maš 2007 letnik ti še ne morjo(mo) pomagat ker ma nek nov cdi al kaj...

Če imaš pa ta staro, se pr pri cdi-ju silikon dol vzame in precvika zicko, glede rave-a ti pa ne znam pomagat. So pa blokade tudi v izpuhu, rezat original se ti ne splača, lahko pa kupiš novega/rabljenega (gianelli, jolly moto, arrow,) so pa tudi gp krivine, ki so pa original brez blokad.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahk kd razloži kk nai odblokiram motor pri cdi-ju al pa odprem loputo pri rave ventilu

če maš rave nimaš več blokade.... če ga nimaš pa pol nimaš nobene lopute za odperat, ampak blokado ven pobrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, probaj malo bolj razločno pisat no.

Drugače pa pru povej kero aprilio maš, če maš 2007 letnik ti še ne morjo(mo) pomagat ker ma nek nov cdi al kaj...

Če imaš pa ta staro, se pr pri cdi-ju silikon dol vzame in precvika zicko, glede rave-a ti pa ne znam pomagat. So pa blokade tudi v izpuhu, rezat original se ti ne splača, lahko pa kupiš novega/rabljenega (gianelli, jolly moto, arrow,) so pa tudi gp krivine, ki so pa original brez blokad.

lp

letnik 2002 pa em cdi je pod sovoznikovem sedežom kk ga nei pa vn dobim a notr je sam ena žička

V izpušnem kanalu, pa vzam ven loputo od RAVE ventila, ki zapira polovico kanala, tako da ti to precej upočasni motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!