Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ja pogleda nej u navodila kwa pomen ta lucka

točn tko, čeprov jst mam pr apriliji knigo samo v italjanščini, španščini in nemščini..... še dobr d saj nemš neki znam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točn tko, čeprov jst mam pr apriliji knigo samo v italjanščini, španščini in nemščini..... še dobr d saj nemš neki znam :)

jah nč fantje hvala! sj sm jest to dans mau pregledou in sem tisti stik za temperaturo poravu tist zaradi klicaja je pa sledeče : meni zasveti tisti trikotnik z klicajem in lučka za olje na enkrt(sj pomoje to ni nic narobe bom jutr doliu malo olja pa bom pogledov če še sveti!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nč fantje hvala! sj sm jest to dans mau pregledou in sem tisti stik za temperaturo poravu tist zaradi klicaja je pa sledeče : meni zasveti tisti trikotnik z klicajem in lučka za olje na enkrt(sj pomoje to ni nic narobe bom jutr doliu malo olja pa bom pogledov če še sveti!)

lucka za olje je eno in isto kot tisti klicaj....oz drugace povedano,..tisti klicaj je lucka za olje....tako da dolij olje za mesanco pa bo nehalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lucka za olje je eno in isto kot tisti klicaj....oz drugace povedano,..tisti klicaj je lucka za olje....tako da dolij olje za mesanco pa bo nehalo

jp prav mas! sj zj morm motula narocit ker druzga nebom tankal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tts ti je isti k....

tako je, jst tankam tts, ker ga lažje dobim, ponavadi še po nižji ceni (mi en zrihta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A ve kdo kaj nej nrdim pr krivini od auspuha k mi tm pr cilindru šmer pa te pizdarije vn tečejo in mam pol po celi garaži sam fleke šmera po tleh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A ve kdo kaj nej nrdim pr krivini od auspuha k mi tm pr cilindru šmer pa te pizdarije vn tečejo in mam pol po celi garaži sam fleke šmera po tleh?

sprijazni se...to je pac aprilia....isto je men delalo,...sem 2x zamenju dihtunge pol sem pa obupal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprijazni se...to je pac aprilia....isto je men delalo,...sem 2x zamenju dihtunge pol sem pa obupal

tako je

eno škatlo razdri pa motor vedno po furi gor zapelji... to ti je edina rešitev... poleg une da use lukne z silikonom zafilaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je, jst tankam tts, ker ga lažje dobim, ponavadi še po nižji ceni (mi en zrihta)

ja no eh sj bom vidu itaq tts dobim za okol 10 eur tolk da je ql :) drugace pa pravijo da je husqvarna xp olje boljse za 2t motorje zato ker kao dokonca izgori (poj nč iz izpuha neteče :yes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A kdo pozna DLR auspuh za RS 125?

kazi....ker se mi nekam "znan" zdi,je enkrat kolega nek auspuh kupoval s cudnim imenom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoč kdo ve kok ma na števcu obratu narisanih model 2007?? Lorenzo replica jih ima do 14k, 2006 kar sm vidu jih ima sam 12k. kok mata drugi dve barvi 2007?? do 12k al 14k?? a je izjema sam replica al majo use 2007 nove stevce?? :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no eh sj bom vidu itaq tts dobim za okol 10 eur tolk da je ql :) drugace pa pravijo da je husqvarna xp olje boljse za 2t motorje zato ker kao dokonca izgori (poj nč iz izpuha neteče :yes: )

A husqarna ole je dobr, k ga od sosoeda dost pocen lohk dobim in bi pol tega tankov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoč kdo ve kok ma na števcu obratu narisanih model 2007?? Lorenzo replica jih ima do 14k, 2006 kar sm vidu jih ima sam 12k. kok mata drugi dve barvi 2007?? do 12k al 14k?? a je izjema sam replica al majo use 2007 nove stevce?? :unsure: :unsure: :unsure:

vse 2007 majo nove stevce....ker so malo spremenili elektroniko in s tem zakomplicirali odblokiranje....je blo ze partkrat povedano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse 2007 majo nove stevce....ker so malo spremenili elektroniko in s tem zakomplicirali odblokiranje....je blo ze partkrat povedano

ja ja, s to elektroniko in odblokiranjem sm zaslediu težave, sam glede števcu nism vedu, sm raj uprašu... hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem zj sm podru mašino in vidu d je bat za zamenat + cilider je spet okrušen not pri kanalih :headbang: no, vsaj z ojnico je vse vredu..... ma mogoče kdo kšn uredu cilinder (brez kšnih rajs not) al pa mogoče tud polini kit 160 (vse kar spada zravn) bi z veseljem kupu.... čimprej prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem zj sm podru mašino in vidu d je bat za zamenat + cilider je spet okrušen not pri kanalih :headbang: no, vsaj z ojnico je vse vredu..... ma mogoče kdo kšn uredu cilinder (brez kšnih rajs not) al pa mogoče tud polini kit 160 (vse kar spada zravn) bi z veseljem kupu.... čimprej prosim

jaz bom mogoce mel kit ce se ti ne mudi kaksen teden al pa 2....drugac ce ti ga je okruslo pri kanalu...je to meni nardilo ko je termostat sel gobe nabirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, s to elektroniko in odblokiranjem sm zaslediu težave....

nov tekmovalni cdi z možnostjo programiranja stane 300 angleških funtov

za 200 funtov se dobi tak z dvema programoma. kok stane originalen od l.2005, ne vem.

nabavš, premontiraš in nehaš komplicirat, kako odblokirat l.2007...

@RSka: ni namenjeno samo tebi, ampak vsem modrijanom okoli deblokade l.2007. sej se strinjamo, da friziranje ni nujno zastonj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov tekmovalni cdi z možnostjo programiranja stane 300 angleških funtov

za 200 funtov se dobi tak z dvema programoma. kok stane originalen od l.2005, ne vem.

nabavš, premontiraš in nehaš komplicirat, kako odblokirat l.2007...

@RSka: ni namenjeno samo tebi, ampak vsem modrijanom okoli deblokade l.2007. sej se strinjamo, da friziranje ni nujno zastonj?

lahko resis tak...lahko pa za 400€ das odblokirat na servis pa dobis zravn se auspuh :D.....

od stariga modela pa tak al tak ne pase.....tak da ce ne ves tudi ti nisi neki modrijan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo novost glede moje aprilie....dans klical,ker grem jutr na morje,pa mi rece da so dobili odgovor(mehanik ga se ni zvedel),...pa mi je reko mehanik da bojo zrihtali da bo slo pod garancijo....tak da mi za 100% se sporoci danes.....ce bo vse po sreci bo ze zrihtana ko pridem z morja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!