Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

lepo lepo :D

sam auspuh mi je mal tko smešn skp dan.. oz. razdeljen na dva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se komu sline cedijo ?

cigavo je to?

ni skoda karbona ko pades :P

drugac pa je neb mel....ker je se vedno samo APRILIA :D

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče zato, ker je to 250ka...

:slap: sj sm poj vidu da gre pač standardno mem tistga lonca.. sm mislu da je kr vn iz krivine dan :slap: nism dobr vidu.

ker vem da so to eni delal na rs 50, da so sam eno lukno še nrdil zravn, pa pršvasal še en dušilc zravn..

bom u nasledno bl pozorno pogledou fotko :D

my bad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: sj sm poj vidu da gre pač standardno mem tistga lonca.. sm mislu da je kr vn iz krivine dan :slap: nism dobr vidu.

ker vem da so to eni delal na rs 50, da so sam eno lukno še nrdil zravn, pa pršvasal še en dušilc zravn..

bom u nasledno bl pozorno pogledou fotko :D

my bad

A dela normalno pol če daš kr še en dušilc vn al ma kej mnj moči? Sej ne da nameravam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dela normalno pol če daš kr še en dušilc vn al ma kej mnj moči? Sej ne da nameravam...

to pa nevem, sm pa vidu ene par folka k je to delal.. pumoje je poj mal mn moči če mene prašaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

em jst mam aprilio rs 125 pa me zanima kk nei dam blokado vn

jah powej katere blokade? iz izpuha ti laho serviser al pa kasn k se z temu spozna!! cdi pa odpres pa tist silikon stran das pa tisto "zicko" precvikas pa nazaj silikon das pa bo! Ker letnik pa mas aprilio?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

em jst mam aprilio rs 125 pa me zanima kk nei dam blokado vn

če nimaš 2007 letnika aprilie in če si blizu ljubljane doma ti jst za 10 evrov zrihtam CDI + blokado (+ ostale pomembne detajle... igla, diza, povečana mešanca za olje, nastavitev zrak - benz)..(če se ne spoznaš tega ne počni sam ker boš več škode narodu kot koristi) ... če hočš popolnoma odblokiran motor... (oz. bolje rečeno odprt motor... ko bo brez blokad) pa kupi odprto krivino original... oz. krivino arrow jolly điannelli... komplet arrow prodaja justaboy za 150 evrov

aja drgač sm pa jst to že na 2 motorjih delov in delata ko urce tko da se priporočam B)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

em jst mam aprilio rs 125 pa me zanima kk nei dam blokado vn

če si pa kje iz mbja pa ti lahko jaz zrihtam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si pa kje iz mbja pa ti lahko jaz zrihtam

ne sm iz slovenj gradca

sei mi lahk gdo tule zrihta sam nočjo kao zarad nevarnosti pa bi nairaiš zrihto to sam

pa mogoč veš kk nei pridobim približno 15 konjev več a če odstranim blokado al kk......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah powej katere blokade? iz izpuha ti laho serviser al pa kasn k se z temu spozna!! cdi pa odpres pa tist silikon stran das pa tisto "zicko" precvikas pa nazaj silikon das pa bo! Ker letnik pa mas aprilio?

mam letnik 2002 sam kiro žičko morm precvikat kk pa lahk nardim da b pridobiu 15 konjev da bi jih meu tam okol 36npr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sm iz slovenj gradca

sei mi lahk gdo tule zrihta sam nočjo kao zarad nevarnosti pa bi nairaiš zrihto to sam

pa mogoč veš kk nei pridobim približno 15 konjev več a če odstranim blokado al kk......

hehe +15 konju hehe ta je pa bosa brez kit neboš dobu več ko 10 11 tm nekje o 36 pa kr sanji še naprej

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda pridobi 15 konjev serisko ima 15 prišteješ 15 je 30. če daš drugi ror gor prideš na 32km.

seveda se da zrihtat glej jaz ti zrihtam za 60 eurov dobiš orginal drugo odprto krivino. plus vse ostale stvari ki grejo ven.

če pa hočeš 37 konjev pa mi tudi lahko poveš vem za enega polinija 160.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda pridobi 15 konjev serisko ima 15 prišteješ 15 je 30. če daš drugi ror gor prideš na 32km.

seveda se da zrihtat glej jaz ti zrihtam za 60 eurov dobiš orginal drugo odprto krivino. plus vse ostale stvari ki grejo ven.

če pa hočeš 37 konjev pa mi tudi lahko poveš vem za enega polinija 160.

lei sam če bi menda z dblokiranjem pridobil naimajn10 konjev

aia ka pa gume kk je a lahk dam širšo gor ko je pa predpisano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda pridobi 15 konjev serisko ima 15 prišteješ 15 je 30. če daš drugi ror gor prideš na 32km.

ma nima sam 15 konjev...če ma 11kw pomnožiš z 1.7 in dobiš 18.7 (po mojih izračunih hehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nima sam 15 konjev...če ma 11kw pomnožiš z 1.7 in dobiš 18.7 (po mojih izračunih hehe)

ne ne 11 kilowatt (KW) = 14.751 konjska moč (KM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo mene neki anima glede aprilie rs 125 2006 letnik!! pri obratomerju ni rdecega polja a to pomeni de ga jest lahk do 12rpm al bo poj kj narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo mene neki anima glede aprilie rs 125 2006 letnik!! pri obratomerju ni rdecega polja a to pomeni de ga jest lahk do 12rpm al bo poj kj narobe?

Nč ne bo narobe. Sicer je ista mašina k pr unih k majo rdeče označeno ampak tisto je bolj za okras. Crklno ti bo lahko itak, sam to ne bo zarad tega če vozš do 12000 namest do 11000. Ti sam goni dokler gre pa dokler se vrti.

PS: Kakšen auspuh maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

približno 1,36

spet dokazujem da bi mogu met fiziko popravca (pizda sm mislu da je 1.7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!