Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ej fantje a veste to da dela tanov CDI tut kot omejevalnik obratov?

nad 10.500 (11.000) ne gre in ne gre... + luknja med 5-6k :unsure: gniloba gnila usrana :P no ju3 gre u usakem primeru ven :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje a veste to da dela tanov CDI tut kot omejevalnik obratov?

nad 10.500 (11.000) ne gre in ne gre... + luknja med 5-6k :unsure: gniloba gnila usrana :P no ju3 gre u usakem primeru ven :OK:

to je isto kot pri stari zablokerani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kva so pa sploh pol hotl dokazat s tem novim cdijom? razn to da nam delajo se dodatne probleme :BUA:

vedno vecje zahteve po raznih zahtevah standardov.....pa da bojo spet se malo oni sluzli na odblokiranjih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nc bojsi grem jst na cesko trenerat bodte mi pridni se naprej motor je zdej mislm da ze odblokeran tko da k nazaj pridemo bi lahko sli kksno turco al pa tri :whistle:

ajd legende :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam kupiti aprilio RS 125 vendar se bojim silnih okvar :headbang: ( :unsure: ali je res da je treba pr 16 tisoč na servisu menat zilinder :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam kupiti aprilio RS 125 vendar se bojim silnih okvar :headbang: ( :unsure: ali je res da je treba pr 16 tisoč na servisu menat zilinder :unsure: )

jah, bat je fajn zamenat pr tolkih kilometrih.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! imam nov motor aprilio rs 125 2006 letnik in me zanima zakaj mi med tem ko se vozim občasno sveti tisti trikotnik z klicajem? ali je to normalno? aja pa se občasno mi neha kazati za temperaturo? je to kakšen stik?

prosim pomagajte :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa pa pomen un trikotnik? ročno mas zatnegnjeno :lol:

vrjetn nimaš tačke čist pospravlene :hmm:

al pa pride do stika kšnga..

(pravaprav nevem kaj je tist trikotničk. pr men če mam tačko dol se mi pržge lučka k je na njej narisana tačka.. simpl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn nimaš tačke čist pospravlene :hmm:

al pa pride do stika kšnga..

(pravaprav nevem kaj je tist trikotničk. pr men če mam tačko dol se mi pržge lučka k je na njej narisana tačka.. simpl :D

glede temperature smo že dost povedal nekaj strani nazaj, glede tikotnika pa sploh nevem kater trikotnik misliš, jst ga namreč nimam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede temperature smo že dost povedal nekaj strani nazaj, glede tikotnika pa sploh nevem kater trikotnik misliš, jst ga namreč nimam

vrjetn ma trikotnik k ma notr klicaj..

pr avtu nj bi bla to ročna zategnena.. pr motorju je pa vrjetn tačka spuščena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! imam nov motor aprilio rs 125 2006 letnik in me zanima zakaj mi med tem ko se vozim občasno sveti tisti trikotnik z klicajem? ali je to normalno? aja pa se občasno mi neha kazati za temperaturo? je to kakšen stik?

prosim pomagajte :worship:

al ti manka olja za mesanco,al hladilne tekocine...ipd....vse pise v knigici....za temperaturo pa dvigni tank pa na cilindru popravi stik..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al ti manka olja za mesanco,al hladilne tekocine...ipd....vse pise v knigici....za temperaturo pa dvigni tank pa na cilindru popravi stik..

ej kaj so ti rekli na servisu za tvojo aprilio...bojo upošteval garancijo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn nimaš tačke čist pospravlene :hmm:

al pa pride do stika kšnga..

(pravaprav nevem kaj je tist trikotničk. pr men če mam tačko dol se mi pržge lučka k je na njej narisana tačka.. simpl :D

Teb vsaj lucka svet, men pa motor crkne ce mam tacko spusceno, vedndar je stikav ze znucan in ne deluje najbols zato mi pa kdaj crkne oz. noce vzgat k mam dvignjeno tacko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb vsaj lucka svet, men pa motor crkne ce mam tacko spusceno, vedndar je stikav ze znucan in ne deluje najbols zato mi pa kdaj crkne oz. noce vzgat k mam dvignjeno tacko.

eh, sej ti pravm da morš ti to mal spucat, pa bo....

drgač pa lih tko crkne, če ma spuščeno tačko, ni sam lučka pr rs.ki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki ima kdo doma kaki bat ko ga je zamenjal in je še ta bat v dokaj solidnem stanju.

se ti ful mudi???. ... jst bom zdej v kratkem naredu preventivno menjavo, pa bi se za starega lohka zmenla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn ma trikotnik k ma notr klicaj..

pr avtu nj bi bla to ročna zategnena.. pr motorju je pa vrjetn tačka spuščena :D

drgač je znak za ročno tole ( ! ) kolkor jst vem... tačka ni je pa tole ko je justaboy reku... po vsej verjetnosti ti primankuje neke tekočine (olje za mešanco najbrž)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač je znak za ročno tole ( ! ) kolkor jst vem... tačka ni je pa tole ko je justaboy reku... po vsej verjetnosti ti primankuje neke tekočine (olje za mešanco najbrž)

za olje za mešanco je lučka pri obratomeru, na lučki ni nobenega znaka, je pa res mogoče to kakšno opozorilo za olje v mašini, hladilno tekočino, itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!