Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

torej prvo bom vse tole vzev narazen, da vidim kaj je not naredlo, pa kar je zanč bom zamenu, pol nj pa še termostat vn vzamem (torej bo voda nonstop krožila) in pa dize za zrak in gorivo zamenam..... bom poročov k bom tole vzev narazen

glej če si dal vertexov bat noter. pa ima ta bat 8k km. je bat že hin. ker ponaredki imajo enrkat manjšo delavno dobo. so tanjši in veš zastojn ne pride orginal bat 200 eurov. pa tebi je motor zaribal samo ti je spodnji del bata zagrablo in ti ni obročkov zaribalo dol zato pa ti zdaj vžge nazaj ker obročki še vedno kompresijo delajo. je pa vse podvelikim vprašanjem kak dolgo bo delalo kaj veš kake poškodbe ti je naredlo v celinder in ti zdaj lahko batne obročke tam noter lepo zahakla. pa potem celinder uniči do konca, plus če imaš srečo še gred

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj to tud jst mislem, odpret pa pogledat, d vidm kva je, itak ma pa ta bat prevoženih zj dobrih 8k km, pa bom pomoje kar cev bat zamenu, pa vsa tesnile bo spet treba menat..... mogoče kdo ve, dela vertex al pa proX tud tesnila za aprilie, ker originalne so precej drage, sicer pa tud bat mislem kupt vertex al proX in ne original aprilia

http://moto-nautica.com/

tukaj se pozanimaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej najprej samo vzami glavo od cilindra dol,pa bos videl ce je ribno al ne....samo ne pozabo hladilne tekocine ven zlit prej....

voda ti bo nonstop krozla pa manj se bo grel....meni je ponavadi do 65° kazalo

ja jst sm uzeu ven termostat... pa sploh ni blo užitno... motor sm ogrevu ene 10 min da je do ene 55 pršu na mestu (torej temperature ko se termostat odpre)... ko sm se zapelu (blo je tam max. 18 stopinj v zraku na sončku) se je do ene 60 nekako ogreu več pa ne... torej hočem povedat... motor bo dejansko skos preveč ohlajen.... zdej v poletnih mesecih bo že kul... sam spomlad pa jesen bo pa jeba.... ker se enostavno ne ogreje

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ker z mitotom nebo nč verjetn (tis z avto neta je tko sfukan da mu niti 500€ ne dam pizda takga poloma pa še nism vidu k sm se furu bi ga z mojo rs-ko prehitu skratka res sfukan u nulo) zto sm zdej opazu tole aprilio

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1542731# kaj pravste se splača??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ker z mitotom nebo nč verjetn (tis z avto neta je tko sfukan da mu niti 500€ ne dam pizda takga poloma pa še nism vidu k sm se furu bi ga z mojo rs-ko prehitu skratka res sfukan u nulo) zto sm zdej opazu tole aprilio

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1542731# kaj pravste se splača??

to je od hmmmmm kaj je že biu... en kr en pač ne vem kaj je biu zaen... uglavnm biu je na pikniku od grčarja... če je u redu uzem... edin neki mi je čudn da ma sam 7000km ker jo je on dobu mal prej ko jst... pa jst sm naredu 11.000km + ni treba nč tega komentirat nobenim pametnjakovičem... oz. ne vem samo logično razmišlam (najbrž se tudi motim; ni pa nujno) da je števc nazaj vrten... pa ta motor je že serijsko odblokiran... tko da ne vem kako bo to še kj delal... jst bi na tvojem mestu raj 1000€+ cenejšga uzeu... bo bolj za zihr

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno imaš konektor od senzorja v motor ne? in notri sta pomoje dve žici

zdaj če odklopiš pa ne dela, to pomeni da ne dela ko ni kontakta med žicama, probaj sklenit ti dve žici pa bi moralo delat

v primeru pa da gre samo ena žica iz senzorja v motor, pa probaj pripeljati na žico ali ničlo (pipneš na gištel) ali pa 1ko (12V iz akumulatorja) samo potem tega senzorja ne boš mel več (motor bo delal skos, tudi če bo tačka dol in v brzini)

Ja kaj pa v primeru če maš 3 žice, tko k je pr men?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je od hmmmmm kaj je že biu... en kr en pač ne vem kaj je biu zaen... uglavnm biu je na pikniku od grčarja... če je u redu uzem... edin neki mi je čudn da ma sam 7000km ker jo je on dobu mal prej ko jst... pa jst sm naredu 11.000km + ni treba nč tega komentirat nobenim pametnjakovičem... oz. ne vem samo logično razmišlam (najbrž se tudi motim; ni pa nujno) da je števc nazaj vrten... pa ta motor je že serijsko odblokiran... tko da ne vem kako bo to še kj delal... jst bi na tvojem mestu raj 1000€+ cenejšga uzeu... bo bolj za zihr

nevem za 1 leto star motr je 7k kilometrov dokaj realna cifra drgač pa tastar model se mi ne dopade ker je preveč okroglo narjen (pa že prej sm meu isto) nevem 3700€ pomojm bo treba kšn bat menjat na koncu sezone in kšne take manjše preventivne menjave delov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ker z mitotom nebo nč verjetn (tis z avto neta je tko sfukan da mu niti 500€ ne dam pizda takga poloma pa še nism vidu k sm se furu bi ga z mojo rs-ko prehitu skratka res sfukan u nulo) zto sm zdej opazu tole aprilio

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1542731# kaj pravste se splača??

ta motor ma v prometni 22kW.....tako da tega ti naj ne bi vozil....in ce te policaj vstavi si pri sodniku in ce "mas" sreco gres domoc s kaznijo....isto kot da neb mel izpita

to je od hmmmmm kaj je že biu... en kr en pač ne vem kaj je biu zaen... uglavnm biu je na pikniku od grčarja... če je u redu uzem... edin neki mi je čudn da ma sam 7000km ker jo je on dobu mal prej ko jst... pa jst sm naredu 11.000km + ni treba nč tega komentirat nobenim pametnjakovičem... oz. ne vem samo logično razmišlam (najbrž se tudi motim; ni pa nujno) da je števc nazaj vrten... pa ta motor je že serijsko odblokiran... tko da ne vem kako bo to še kj delal... jst bi na tvojem mestu raj 1000€+ cenejšga uzeu... bo bolj za zihr

7k km je za eno leto star motor lahko da vlko al pa zelo malo....jaz sem kupo mojo z 2400 pa sem v 2 mesecih naredo 5k km....zdaj pa do the math.....

nevem za 1 leto star motr je 7k kilometrov dokaj realna cifra drgač pa tastar model se mi ne dopade ker je preveč okroglo narjen (pa že prej sm meu isto) nevem 3700€ pomojm bo treba kšn bat menjat na koncu sezone in kšne take manjše preventivne menjave delov

bat bi blo treba kr pred koncem menjat,ker 22kW ze od 0km je to kr zjeban motor ze....tak da malo nizjo ceno se pa bi slo....ker tud z 22kW se bo zelo tezko prodala kakem 16 letniku....razn ce ne bo spraseval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ker z mitotom nebo nč verjetn (tis z avto neta je tko sfukan da mu niti 500€ ne dam pizda takga poloma pa še nism vidu k sm se furu bi ga z mojo rs-ko prehitu skratka res sfukan u nulo) zto sm zdej opazu tole aprilio

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1542731# kaj pravste se splača??

tole je od andraža iz vodic ;) ga poznam tko k đeri pa ostali(pa ne sam s piknika) drgač pa...motor ma 22kw ;) tko da to teb ne pride v poštev :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf 22kw kko je to mogoče (tovarniško odblokirana?) pizdu matrnu nimam sreče pr nakupu motorja (ej a ti maš še tvojo aprilio?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gede diz mi pa ni čist jasno kako zamenat, a jih sam sprepucam, dam not večje/manjše ??

Dize moraš menjati, če se prav spomnim je bilo treba zamenjat smo dizo za bencin z večjo, glede dize za zrak pa se ne spomnim če je bilo sploh potrebno menjat. Motor odprt potrebuje toliko več goriva ker pa z originalno dizo dobi premalo bencina sledi ribanje. Najbolje bo, da pokličeš servis in vprašaš glede diz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo pozna ali ve za koga ki lahko naredi nalepke za aprilio rs 125 ozr. če se da kupit kje neoriginalne (take kot so original samo da niso od firme aprilia), ker so originalne precej drage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf 22kw kko je to mogoče (tovarniško odblokirana?) pizdu matrnu nimam sreče pr nakupu motorja (ej a ti maš še tvojo aprilio?)

to si mene mislo?.....zdaj cakam da jo dobim iz servisa....

jst sm tut to ze razmislu ke bi lahko dubu :hmm:

a si ze pado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo pozna ali ve za koga ki lahko naredi nalepke za aprilio rs 125 ozr. če se da kupit kje neoriginalne (take kot so original samo da niso od firme aprilia), ker so originalne precej drage

Ja js tud nucam nalepke!!! Pa najverjetneje jih bom dau kr delat tule enmu bliz mene, iz celja!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si mene mislo?.....zdaj cakam da jo dobim iz servisa....

ja...ej kolk keša bi teu zanjo?? (pa kdaj jo dobiš s servisa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...ej kolk keša bi teu zanjo?? (pa kdaj jo dobiš s servisa)

zdaj ce jo dobim do augusta nazaj gre k enem za 4000€....samo jutri zvem kak bo z motorjem....potem bom pa vedel vec povedat,ce bo se na prodajo....itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti reč tistmu tipu da pride komi septembra s servisa pol jo pa men prodej tkoj k pride :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti reč tistmu tipu da pride komi septembra s servisa pol jo pa men prodej tkoj k pride :evilgrin:

jaz tud rabim motor :D....tak da tud ce ne pride do augusta ampak nekje v zacetku augusta se bom en cas se vozo :D....tak da se boma lahko pol kaj zmenla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti reč tistmu tipu da pride komi septembra s servisa pol jo pa men prodej tkoj k pride :evilgrin:

un jo je dans kupo(verjetno uno crno)....tak da se boma lahko kaj zmenla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un jo je dans kupo(verjetno uno crno)....tak da se boma lahko kaj zmenla

ja sej maš hondo (al nimaš še izpit za 25kw ej kdaj bi pa ti to prodou?? (da nebo tko k z d€nzijam k sm čaku njegovga pol ga je pa kr nenadoma prodou)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej maš hondo (al nimaš še izpit za 25kw ej kdaj bi pa ti to prodou?? (da nebo tko k z d€nzijam k sm čaku njegovga pol ga je pa kr nenadoma prodou)

mam hondo ja...samo izpita ni :P......lej jutri ti bom vedel vec povedat,ko bom vido kak bo,ce gre pod garancijo al ne,...ce gre potem tak se 2-3 tedne motorja sploh mel ne bom....ce ne gre pa ga grem v pon iskat in ga drug teden ce bo vse po sreci ze popravim....samo v tem primeru ga pa prodam pred 25.8 samo za dobro ceno....drugace pa komaj po avgustu ali pa se kasneje....

P.S: dodaj me na MSN pa se boma lahko tam zmenla

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!