Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

itak se bojo počas usi med sabo skregal.

jaz se z temi ko so normalni nobenim ne kregam in nasplošno nisem prepirljiv človek, ampak vse ma svoje meje ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti samo tiho, ker koci te je čist po pravici banal, ne pa tak ko mene ostali moderatorji ker se včasih rad pošalim :D

dobro dovolj offtopic, ti flame pa si samo ne želi, da se kdaj v živo srečama, razlogi so jasni verjetno...

jst mam tok problemov z vami a tem forumu da sploh nevem kva sm se s tabo zakačiu... pa mi je tudi malo mar.. bring it on :angry:

mater se pozabm podppisat FlamE#46

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti samo tiho, ker koci te je čist po pravici banal, ne pa tak ko mene ostali moderatorji ker se včasih rad pošalim :D

tebe bi jaz zarad onega v temi veroizpoved na motosvetu za pol leta bannal... škoda da nisem mod :evilgrin: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa joj sej flame je NAČELOMA čist v redu človk...dobr sej tud mene je hotu jebat na začetku pa se nisva s pestmi pogovorila ampak pač kot človeka...če je on čudak ste tud vi...k se kr neki zdej usi na enga spravte pa ga hočte tepst pa neki..k v osnovni šoli :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe bi jaz zarad onega v temi veroizpoved na motosvetu za pol leta bannal... škoda da nisem mod :evilgrin: :D

sam povem kaj si mislm o pač... nebom se ponavljal

lp FlamE#20 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam povem kaj si mislm o pač... nebom se ponavljal

lp FlamE#20 :whistle:

saj to ni letelo na tebe, jaz sem reko da bi nejkota bannal zarad onega v temi veroizpoved na motosvetu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi kdo arrow auspuh?

ja pa to je ja športni izpuh :D

dej ga na cebro? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk js bi rd slišu sam vaša mnenja na tale problem....

mam gume dunlop sportmax d207 in pred neki cajta cca 1500km nazaj sm povozu sponko al neki tazga in se je zapičla u gumo..doma sm jo dau vn..in se vozu brez problema......

dans sm pa pršou iz furce pa sm opazu tole....

zdej me pa sam zanima..glede na to da je bla guma več k 1000 km ok in ni blo problemov...umes je blo tut par hudih/hitrih tur...

a nej to gumo zamenjam al bo zdržala....če je mev že kdo take probleme mogoče.... vem da najbolš da menam sam mi je mal keša škoda k drgač je bla ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk js bi rd slišu sam vaša mnenja na tale problem....

mam gume dunlop sportmax d207 in pred neki cajta cca 1500km nazaj sm povozu sponko al neki tazga in se je zapičla u gumo..doma sm jo dau vn..in se vozu brez problema......

dans sm pa pršou iz furce pa sm opazu tole....

zdej me pa sam zanima..glede na to da je bla guma več k 1000 km ok in ni blo problemov...umes je blo tut par hudih/hitrih tur...

a nej to gumo zamenjam al bo zdržala....če je mev že kdo take probleme mogoče.... vem da najbolš da menam sam mi je mal keša škoda k drgač je bla ok

če ne spušča pomoje ni panike, pac tudi odvisno kako globoka je udrtnina, ce je manj kot profil pomoje sploh ni problema.....

Popravljeno . Popravil vision
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne spušča pomoje ni panike, pac tudi odvisno kako globoka je udrtnina, ce je manj kot profil pomoje sploh ni problema.....

nevem kolk je globoka tm ene 2-3 mm pušča pa 100% ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kolk je globoka tm ene 2-3 mm pušča pa 100% ne....

nimas kaj skrbet ce ne pusca......ker jaz mam tud eno podobno,...s tem da je bla od kamna,vsaj zdi se mi

btw...moja 2000 objava :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr mislim naročit nov zadn zobnik za aprilio rs 125 letnik 99 pa me zanima, če mogoče kdo ve kolk prbližno stane to, za servis sm pa že mal zamudu d bi vprašu ker je ura že cez 19...... bo 50-60€ ql ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj to ni letelo na tebe, jaz sem reko da bi nejkota bannal zarad onega v temi veroizpoved na motosvetu ;)

pa ti sam sebe banaj, cerkvena miš jedna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr mislim naročit nov zadn zobnik za aprilio rs 125 letnik 99 pa me zanima, če mogoče kdo ve kolk prbližno stane to, za servis sm pa že mal zamudu d bi vprašu ker je ura že cez 19...... bo 50-60€ ql ?

jaz sem dal bivsih 11.000 za komplet nove zobnike s ketno :D.....res da sem mel sreco pa sem od sosolca kupo....drugac pa te pride komplet ketna in oba zobnika okol bivsih 20.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem dal bivsih 11.000 za komplet nove zobnike s ketno :D.....res da sem mel sreco pa sem od sosolca kupo....drugac pa te pride komplet ketna in oba zobnika okol bivsih 20.000

dons poklicov na servis, kupil bom kar komplet verižni set, stane pa 108€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim desno stopalko od rske, ce ma gdo se priporocam :rolleyes: !

če je to ta stopalka k maš nogo gor, ne una za zadnjo bremzo, stane nova nekaj čez 20€ mislim da 22, sam lohk tud € +/-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je to ta stopalka k maš nogo gor, ne una za zadnjo bremzo, stane nova nekaj čez 20€ mislim da 22, sam lohk tud € +/-

13.80€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.80€

MEHANIK hvala za točen podatek :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

by reesko :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A ma kdo slučajno oz. ve za ceno ročke za sklopko, šalthebl pa šipco? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A ma kdo slučajno oz. ve za ceno ročke za sklopko, šalthebl pa šipco? :rolleyes:

si spet podru a :P

šipo dej enmu delat ostalo pa na aprilii upraš...pomoje za ene 50€ boš use dobu..

dej sliko pokaž kako si podru.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozrav,

Imam problem.....naredil sem en mali krog z motorjem ampak pozabil bencin pumpo obrnat na ON (bila je na OFF) zdaj pa motor ne vžge več, tud na porivanje ne....kaj naredt? please help

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozrav,

Imam problem.....naredil sem en mali krog z motorjem ampak pozabil bencin pumpo obrnat na ON (bila je na OFF) zdaj pa motor ne vžge več, tud na porivanje ne....kaj naredt? please help

LP

Po klancu dol spustit tok da vžge, pol pa obrate držat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!