Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

o ja full se kvarijo men je že 100x crknala pa me pustila na cesti :headbang:

čist nč bol se ne kvarijo ko ostali letniki

men je edino prežgal eno cevko ko gre na auspuh gor na krivino

dergač pa skos dela supr :worship:

A ti kaže temperaturo motorja skoz normalno al začne kej skakat z nule na tri črtice?

Drgač pa ni razloga da bi kej bolj crkvalo ker razen plastike pa armaturke pa luči je vse isto. Crkuje pa itak, staro in novo(aprilija)...

Popravljeno . Popravil mitiž46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti kaže temperaturo motorja skoz normalno al začne kej skakat z nule na tri črtice?

Drgač pa ni razloga da bi kej bolj crkvalo ker razen plastike pa armaturke pa luči je vse isto. Crkuje pa itak, staro in novo(aprilija)...

Men normalno kaže,itak se brez črtic sploh ne vozm :hmm: počas štartam, ko sta dve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da kr začen k sm biu mal prjavlen na sončni upravi :whistle:

pol pa mi povej kje use so delčki bata (oz. oborčki od bata) če niso v mašini??!! :angry: :angry: ja... neki jih je tud v avspuhu...najbrš :blink: :blink: !! men so rekl da so šli u mašino notr, sam blem je kle da zaenkrat ne vemo kje use so te obročki!! sicer bomo pa kmal razdrl pa bomo vidl!! sam še zmer nism zadovoln k je končna motorja tok mejhna!!

ja lej to se da use vn spravt pa pridš cenej čez ane... potrud se se splača... nategujejo ful!

pizda si čist neki hud ratu s tole rs-o zdej zadne par dni...še zmer si sam flejmči pa če si kupš mv agusto ;)

no reesko jst bi ti tko al tko povedu tist ker za to nerabs met 125rs veš... princip 2t motorja je pa itak povsod enak (pa tut ostalih motorjev večino-ne me za besedo vlečt) ampak obolim pa ce me en pešak neki podcenjuje sam zato ker je meu dva tomosa pa nepremičnino... sej vem pa tut če kupm mv agusto bom isto vedu k zdej.. znanje se ne bo spremenilo, razen izkušnje :winkiss:

tud jst tko pravm...APRILIA NI SLABA PRAV TAKO TUD MITO NE!!sam pač tko k je čamac reku...par km/h je mito hitrejši tanova aprilia je pa lepša FUL pa kaj?jebiga :D

dobr PRIZNAM v najbolsem primeru je mito hitrejsi 5km od rse z istimi komponentami... tko je, ampak useen pa števc laže :winkiss:

tko kot ti ;) kako lahko pišeš če delaš na šihtu?

moj cilindr je biu od 6speeda ;) use ostalo pa od 7speeda...in totalno razštelan ferg ;)

to kar si povedu da je hitrejši velja za pospeške...in če se da na rs te stvari k jih ma mito(tko k so mele tastare rs-e) pol so isti pospeški...sam prenosi pa še zmer ostanejo ;) in tm se pozna za tistih pa km/h ;) pa lej...nevem kva se name pizdiš ker se mi ne gre ker je hitrejši ker je oboje za u grabn zapelat in ne branm ne mitota ne aprilie ampak mi grejo mulci k nimajo pojma o teh stvareh na kurac k se delajo pametne...ne rečm da jst obvladam...sam mislm da ne pišem takih neumnosti ;)

lej kaj konkretno sm jst napisu neumnost... mogoče sm sam o parih cifrah pretiravu pr mitotu ampak ostalo je pa žal realnost... pišm pa lahko ker dela gospod za compom...

pa ne išč izgovorov zakaj te je rsa uscala... itak je zdej dokazan da nima za burek :whistle: :evilgrin:

zdej sva mi2 pametna k mava hondo pa kawasakija :D

dva slow motiona ja... :headbang:

in si odkril toplo vodo :hmm:

:grim :grim :OK: heheh ;)

, tanova pa kr 38!! (usaj tko je mehanik govoru neki) tko da mislim da smo že tam tam tut z mitom.

ali jih ma mito še več? zanj ne vem točnih podatkov!??

vav moja ma pa 38km :OK: joj kaj pa k bom dov se večji ferg pa to gor a mislte da bom prišel na 45? O:-)

aja.......pa tale power kit se vseeno nikoli ne da ven 38 konjev

:grim realnost je pa kruta ja... tm ene 32 bi u najbolsem primeru dubu na kolesu...

aja pa rs tanova je res zarad aerodinamičnosti mal hitrejša pa se mi smejte kok hočte.. to sva ugotovila z matexom :P

eh če se najdeta dva butla skup se baje tut zabitost podvoji :lol: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men normalno kaže,itak se brez črtic sploh ne vozm :hmm: počas štartam, ko sta dve :)

men pa tut učasih k se furam tm z dvema k štartam na eno pade pa pol tko ampak to zarad hlajenja k ga dobi... drgač pa tut jst navadno pred dvema ne štartam :whistle: just in case...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa tut učasih k se furam tm z dvema k štartam na eno pade pa pol tko ampak to zarad hlajenja k ga dobi... drgač pa tut jst navadno pred dvema ne štartam :whistle: just in case...

Ja kuj k štartaš pa če je bolj mraz res pade ja,samo ni pa zj to, da bi celo vožnjo skakal, k se ogreje tm ostane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ja... ej a majo rse ventilatorčke? tm piše u priročniku da so :whistle:

To pa nebi vedu, se še nism tok poglabljov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ja... ej a majo rse ventilatorčke? tm piše u priročniku da so :whistle:

kje si pa ti kake ventilatorčke na rs ki najdu??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tm neki u priročniku piše da preden ga ugasneš če se dl časa furaš da ga še mal pustiš pržganga da ventilatorčki ohladijo :P :P čaki bom citiru k pridm dam (ampak to je ta nov priročnik od 06 :whistle: haha sam ga nima 100%)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pri rs 125 letnik 99 ponavadi štartam vsaj pri 40-50 stopinjah, pod 40. stopinam pomoje še nkol nism spelu, al pa mogoče 1x, sam se ne spomnim da bi, itak pa motor dobro gre šele pri 60-75 stopinah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej flamčy kopirej ta text... ker se mi še vedno ne sanja o kakih vetrnicah to govorite :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak da pridm iz šihta no :winkiss:

sj jst mam tud sam še eno uro pa pol :winkiss: :P pol pa vikend jeeeeeeeeeeeeeee

2 kitajca sta notr, pa pihata, ko je potrebno

evo direkt iz manuala

:lol1: :lol1: :lol1: če bi bla makaronarja bi clo verjeu :lol1:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jst mam tud sam še eno uro pa pol :winkiss: :P pol pa vikend jeeeeeeeeeeeeeee

:lol1: :lol1: :lol1: če bi bla makaronarja bi clo verjeu :lol1:

sej sta makaronarja notr, sam sta najela še 2 kitajca, da pihata...

kaj češ, makarinarji so leni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim realnost je pa kruta ja... tm ene 32 bi u najbolsem primeru dubu na kolesu...

ja, na kolesu 32, sam kar js vem je pol na gredi (kjer majo stare 30, 32) neki več ne? 38? mogoče kot je un mehanik reku? drgač pa kar js vem elektronika dela tut svoje (katere ma tanova rs kar veliko). tko da nism popolnoma prepričan da teh 38 konju ni mogoče dobit. drgač pa...u usakem primeru.. bo mehanik točne podatke kaj in kako uštimat dubu zdej enkrat (kar tut on ne ve), trdi pa da ta tanova rs ko je full power da IMA 38KM. ko bo frend uštimu oz mehanik use specifikacije dobiu iz aprilie, bom lahko kej več povedu če vas zanima. ne govorim da jih ima res toliko, neki pa je pomoje sigurno na tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, na kolesu 32, sam kar js vem je pol na gredi (kjer majo stare 30, 32) neki več ne? 38? mogoče kot je un mehanik reku? drgač pa kar js vem elektronika dela tut svoje (katere ma tanova rs kar veliko). tko da nism popolnoma prepričan da teh 38 konju ni mogoče dobit. drgač pa...u usakem primeru.. bo mehanik točne podatke kaj in kako uštimat dubu zdej enkrat (kar tut on ne ve), trdi pa da ta tanova rs ko je full power da IMA 38KM. ko bo frend uštimu oz mehanik use specifikacije dobiu iz aprilie, bom lahko kej več povedu če vas zanima. ne govorim da jih ima res toliko, neki pa je pomoje sigurno na tem.

lej ti tudi jaz povem da tolko konjev nima 100% če ne verjamš pa ni treba

glede mehankarjev:

- meni so tudi rekli da obstaja rotax 125 na rs kah

- meni so rekli da mam jst tale 125 in nimam blokade na cilindru pa da je treba met RAVE ventil da dobiš dodatne konje pa take

- da mam 15 konjev in to je to... da je to ena šibka verzija, oz. da imajo ta motor use rs ke po letniku 99 da bi mogu tastaro kupt pa take

pa to so mi rekli pri uradnem servisu na atotriglavu... tok da veš ko boš imel 125ko kam jo morš pelat... moja tega servisa ne vid več... ker če mi take strelajo ven uradni serviserji pol se lohk človk sam praša kaki norci oz. neizobraženi debili te motorje šravfajo... ni čudn da gre pol use u kurac .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pri rs 125 letnik 99 ponavadi štartam vsaj pri 40-50 stopinjah, pod 40. stopinam pomoje še nkol nism spelu, al pa mogoče 1x, sam se ne spomnim da bi, itak pa motor dobro gre šele pri 60-75 stopinah

js ponavad štartam na 45°C

zaenkrat se mi pa še ni segreu na več kot 72stopinj :) razn ko ga ugasnem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa štartam kokr je..loh je minus loh je plus :D važn da dela peš honda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, na kolesu 32, sam kar js vem je pol na gredi (kjer majo stare 30, 32) neki več ne? 38? mogoče kot je un mehanik reku? drgač pa kar js vem elektronika dela tut svoje (katere ma tanova rs kar veliko). tko da nism popolnoma prepričan da teh 38 konju ni mogoče dobit. drgač pa...u usakem primeru.. bo mehanik točne podatke kaj in kako uštimat dubu zdej enkrat (kar tut on ne ve), trdi pa da ta tanova rs ko je full power da IMA 38KM. ko bo frend uštimu oz mehanik use specifikacije dobiu iz aprilie, bom lahko kej več povedu če vas zanima. ne govorim da jih ima res toliko, neki pa je pomoje sigurno na tem.

ne tastare majo isto v najbolsem primeru 32 na kolesu!!!

pa fantje kaj mu cmo guvort nej tiši svoje ns 10 že ve kako je... povedal smo mu zdej nej ma pa on 38km ce hoce met :P bmk še zanga :whistle:

aja pa reč ti unmu mehaniku da majo v poljah še proste pojstle ;)

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tastare majo isto v najbolsem primeru 32 na kolesu!!!

pa fantje kaj mu cmo guvort nej tiši svoje ns 10 že ve kako je... povedal smo mu zdej nej ma pa on 38km ce hoce met :P bmk še zanga :whistle:

aja pa reč ti unmu mehaniku da majo v poljah še proste pojstle ;)

word :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede črtic: men začne skakat na nulo pr 100%segretem motorju po 20km, tko da zihr gre za napako prikazovanja temperature...

Popravljeno . Popravil mitiž46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!